מחקר חדש קובע: 87% ממתקיני מערכות הבטיחות לרכב ממליצים על מובילאיי

505 צפיות

מחקר שערכה חברת SAPIO מראה כי 87% מבעלי המקצוע המתקינים מערכות בטיחות לרכב היו רוצים לראות אתכם נוהגים עם מובילאיי. למה? יש להם כמה סיבות מצוינות ואם תקשיבו להם, זה יכול לתגמל אתכם ב-1,500 ₪!כמה פגיעות ברכבים נמנעות מדי שנה הודות למובילאיי? לא מעט, אם להסתמך על מה שלמתקיני מערכות הבטיחות יש להגיד. למעשה, 87% מהמתקינים היו רוצים לראות אתכם מתקינים מובילאיי אצלכם ברכב כדי שתשמרו על עצמכם ועל הרכב שלכם בכביש*.

60 מתקינים השתתפו בסקר של חברת SAPIO והממצאים לא מותירים מקום לספק – מובילאיי מפחיתה משמעותית במספר הפגיעות בפח ורוב מתקיני מערכות הבטיחות, 93.3% מהם ליתר דיוק, מאמינים כי היא עשויה להוביל לירידה בכמות תאונות הדרכים!

מהם הממצאים המלאים וכיצד הם שומרים על הבטיחות שלנו ומונעים את הטוטאל לוס של הרכבים שלנו? כל המידע לפניכם:

93.3% ממתקיני מובילאיי צופים שהמערכת תסייע בהפחתת תאונות הדרכים

אם אתם מהאנשים המוזרים האלה שבטיחות בזמן נהיגה חשובה לכם, כדאי מאוד שתקחו את הממצא הזה לתשומת לבכם. כמעט כל מתקיני מערכת הבטיחות של מובילאיי שהשתתפו במחקר מאמינים שהיא עשויה להוביל לירידה במספר תאונות הדרכים. זאת לעומת רק 73% ממתקינים של מערכות בטיחות מתחרות, הצופים ירידה במספר תאונות הדרכים.

מה יש במובילאיי שיכול לחולל שינוי כזה? 

המערכת כוללת 5 סוגי התרעות שונות שנועדו להתריע בפני נהגים על סכנות שונות בכביש שעלולות להוביל לאסון:

1. סטייה מנתיב הנסיעה

2. סכנת התנגשות ברכב שמלפנים

3. סכנת התנגשות בהולכי רגל ורוכבי אופניים (באור יום)

4. אי שמירת מרחק מכלי הרכב שלפנים

5. חריגה מהמהירות המותרת וזיהוי מגוון תמרורים


ההנחה בגובה 1500 ש"ח היא רק לרכבים בין שנת 2000-2017 שעוד לא התקינו מובילאיי, מהרו ובידקו אם גם לכם מגיעה ההנחה >>

  ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
  השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך


  כל התרעה מאותתת לנהג באמצעים ויזואליים וקוליים בזמן-אמת, כך שקשה מאוד להתעלם ממנה או לאבד ערנות בזמן הנהיגה. עם התרעות כאלה, לא פלא שמתקיני מוביליאיי מרגישים כל כך בטוחים בקביעה שלהם. והקביעה הזאת, לצד הטבה מאוד משתלמת, מובילות אותנו לנתון הבא:

  88% מכלל המתקינים צופים שבעקבות התקנת מערכות בטיחות תהיה ירידה בתאונות דרכים

  הודות להתרעות שלה מערכת הבטיחות של מובילאיי נחשבת לבטוחה במיוחד ולקובעת סטנדרט חדש בתחום הבטיחות שלא ניתן להתעלם ממנו. עקב כך הכניס משרד התחבורה לתוקף תכנית חדשה – "תקנות התעבורה (תיקון מס' 11), התשע"ז-2017", שקובעת כי מתקינים חדשים שהינם בעלי רכב פרטי או מסחרי במשקל של עד 3.5 טון שנרשמו לתנועה מיום ה-1.1.2000 ועד ליום 1.5.2017 והתקינו בו את מערכת הבטיחות של מובילאיי לאחר ה-19.9.17 זכאים להנחה של 1,500 ₪ על אגרת הרישוי.

  כלומר – רק אם אין לכם עדיין מערכת בטיחות מובילאיי ברכב ואתם מעוניינים להתקין אותו ברכב שלכם שעלה לכביש עד ה-1.5.2017, ייתכן מאוד ואתם זכאים להנחה!

  75% ממתקיני מערכות הבטיחות לרכב – מתקינים מובילאיי

  גם אם אתם הנהגים הזהירים ביותר על הכביש, עדיין קיימות סכנות רבות ולא צפויות שיכולות לשבש גם את הנסיעה הקצרה ביותר, בין אם נהג אחר שנוהג בחוסר זהירות ומסכן אתכם, רוכב אופניים שחוצה את הכביש מולכם במהירות מבלי להסתכל ועוד אינספור דוגמאות לצערנו. אי אפשר להיות יותר מדי זהירים. מערכת הבטיחות של מובילאיי משמשת עין שלישית עבורכם ודואגת שתהיו הכי בטוחים על הכביש, כל כך פשוט.

  זו הסיבה שרוב מתקיני מערכות הבטיחות מבקשים להתקין את מערכת מובילאיי. עם גב של חברה כמו אינטל (שרכשה את מובילאיי ב-50 מיליארד ש"ח) ויצרני רכב מובילים בעולם כמו אאודי, BMW, פולקסווגן, פיג'ו, הונדה, רנו, יונדאי, קיה ועוד, שבחרו להטמיע את הטכנולוגיה של מובילאיי בכלי הרכב המיוצרים על ידם. בנוסף, הטכנולוגיה של מובילאיי מותקנת ביותר מ-32 מיליון כלי רכב ברחבי העולם, אתם יודעים שאתם בידיים הכי טובות שיש, מהרגע שיצאתם מהבית ועד הרגע שחזרתם אליו.


  ההנחה בגובה 1500 ש"ח היא רק לרכבים בין שנת 2000-2017 שעוד לא התקינו מובילאיי, מהרו ובידקו אם גם לכם מגיעה ההנחה >>

   ההנחה לזמן מוגבל - מהרו ותיהנו מחסכון משמעותי!
   השאירו פרטים וניצור עמכם קשר >>>   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   * מתוך סקר טלפוני שערכה סאפיו מחקר ופיתוח בע"מ באוגוסט 2018 לבקשת מובילאיי, בקרב 60 מתקיני מערכות התרעה בישראל מתוך בסיס נתונים מאתר משרד התחבורה של כ-200 מתקינים.