חברות הביטוח הופכות את שוק האשראי החוץ בנקאי לנגיש יותר

כשאתם זקוקים לכסף כדי להשקיע או לפתח את העסק שלכם, המחשבה הראשונה היא לפנות לבנק שלכם. רגע לפני שאתם עושים את הצעד הראשון לכיוון הסניף, חשוב שתזכרו שהלוואה מהבנק איננה בהכרח הפתרון המומלץ ביותר לעסק שלכם.
17,903 צפיות
כשהגדולים מתחברים העסקים נהנים

המערכת הבנקאית מחוייבת בעמידה בתנאים ומגבלות המקשים עליה להעמיד אשראי לכל פונה ובתנאים גמישים, כפי שנדרש לעסק שלכם. האשראי הבנקאי מלווה, על פי רוב, בדרישה להעמדת ערבויות או בטחונות גבוהים, מקובע על לוח פירעונות קשיח ותופס כמובן מקום במסגרת האשראי הכוללת שלכם בבנק. גם תהליך האישור של ההלוואה בבנק עלול להיות ארוך ומסורבל ולגרום לפספוס ההזדמנות העסקית שלשמה הייתם זקוקים מראש להלוואה.

לצד מסלולי האשראי מהבנק, התפתחו במהלך העשור האחרון מגוון חלופות מימון חוץ בנקאיות, המנגישות לעסקים פתרונות אשראי מסוגים שונים. גיוון מקורות האשראי תרם לשחרור המשק במצבים של מחנק אשראי ומהווה מנוע הכרחי להנעתו קדימה.

רבים נרתעים למשמע צמד המילים "חוץ בנקאי" ואכן קיים מנעד רחב של שחקניות בענף, חלקן אינן מפוקחות דיין. כניסתן של חברות הביטוח למגרש הביאה למהפכה של ממש בכל הנוגע להיקפי הפעילות וכמובן לאיכות ואמינות נותן האשראי. אם נרתעתם או שטרם התנסתם, הגיעה העת לשנות את ההרגלים העסקיים שלכם.

אשראי לעסק שלך בקלות ובמהירות בין 400,000 ₪ ל- 5,000,000 ₪ לבדיקת זכאות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  היתרונות של האשראי החוץ בנקאי לעסקים בינוניים וקטנים

  מסורתית, פעילות המימון של העסקים בישראל נשענה על המערכת הבנקאית. השתלבותן של חברות הביטוח ובתי ההשקעות בישראל בשוק האשראי המקומי עם עודפי המזומנים הרבים שלהם, הביאה לפתיחת שוק האשראי ,לתחרות מוגברת לבנקים ולמעשה תרמה לשינוי פני הענף.

  היתרון האדיר של האשראי החוץ בנקאי לעסקים הוא שאין צורך לוותר על הבנק, אפשר פשוט לשלב. אשראי זה אינו תופס את מסגרת האשראי הבנקאית כי אם מועמד לצידה וכך תורם לשיפור אמיתי של רמת הנזילות של העסק ולהקלה על התנהלותו השוטפת. גיוון מקורות האשראי תורם כמובן גם לניצול מהיר של הזדמנויות עסקיות מחד, או להיחלצות ממשברי נזילות מאידך.

  יתרונות בולטים נוספים מהם נהנים צרכני האשראי החוץ בנקאי נעוצים בעובדה שלא חלות מגבלות על תנאי המימון כמו אלה המחוייבות במערכת הבנקאית. ההלוואות ניתנות במבנה גמיש ויצירתי יותר, נוח ומותאם לצרכי הלווה. יתכנו שיעורי מינוף גבוהים יותר וללא ספק בתהליך אישור מהיר ויעיל

  מביאים בשורה לשוק האשראי!

  אך גם כשהכל נוח ומזמין, חשוב לבחור בקפידה את הגורם המממן ולוודא שיש לו גב כלכלי חזק ורצוי גם ניסיון וותק בשוק הפיננסי. עד כה מעורבות הגופים המוסדיים בשוק האשראי באה לידי ביטוי בקרב החברות הגדולות במשק בעוד העסקים הקטנים והבינוניים ממשיכים להשען על האשראי הבנקאי.

   אשראי לעסק שלך בקלות ובמהירות בין 400,000 ₪ ל- 5,000,000 ₪ לבדיקת זכאות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   "אנו מעניקים ללקוחותינו את הביטחון הכלכלי לו הם זקוקים: פתרונות מימון מהירים ויצירתיים לצד השקט הנפשי כי מקורות האשראי הם מחברות הביטוח הגדולות בישראל".

   ״כחברה פיננסית ותיקה ומובילה, היה חשוב לנו לחבור לגופים גדולים ומוכרים, וביחד להביא בשורה לשוק האשראי החוץ בנקאי. אנו מעניקים ללקוחותינו את הביטחון הכלכלי לו הם זקוקים: פתרונות מימון מהירים ויצירתיים לצד השקט הנפשי כי מקורות האשראי הם מחברות הביטוח הגדולות בישראל. העסקים הקטנים והבינוניים בישראל הם המנוע של המשק ודווקא הם נתקלים בלא מעט מכשולים במהלך חייהם, בוודאי בנוגע לנגישות למקורות מימון. המטרה שלנו היא לעזור להם להגשים את יעודם וכפועל יוצא, לעודד את את הצמיחה הכלכלית של המשק כולו״, אומרת יהודית רוזנברג, מנכ״לית GSE אשראי לעסקים.

   חברת גיזה זינגר אבן , פירמת ייעוץ פיננסי מהותיקות והבולטות בישראל, עוסקת מזה כ- 30 שנה בייעוץ וליווי בכל תחומי המימון לעסקים בישראל. בשנה האחרונה, רתמה את חברות הביטוח המובילות הראל והפניקס להוביל יחדיו את השינוי המיוחל בשוק האשראי החוץ בנקאי, והקימו יחד קרן אשראי ייעודית לעסקים הקטנים והבינוניים.

   גיזה זינגר אבן: תהליך מהיר בשקיפות מלאה

   לא רק בעת צרה

   מימון חוץ בנקאי יכול לסייע לעסק גם בשגרה, למשל כשיש רצון להשקיע, להתרחב, לפתוח סניפים נוספים, לגייס עובדים חדשים, לשפץ או ליעל את מבנה החוב שלו. קרן GSE אשראי לעסקים מציעה מסלולי מימון ואשראי גמישים המותאמים לצרכי חברות או עוסקים מורשים אשר מחזור ההכנסות שלהם נע בין 4-100 מיליון ₪. ההלוואות הן לתקופה של בין מספר חודשים (הלוואות גישור) ועד 5 שנים. מסלולי המימון כוללים מימון הון חוזר, השקעות, רכישות של חברות או פעילויות חדשות, מיחזור חוב קיים ועוד. ניתן לשלב הלוואות סולו ו/או הלוואות מגובות בביטחונות, הכל בבנייה מותאמת אישית ובזמן תגובה מהיר.

   אז בין אם אתם זקוקים להלוואה כדי להמשיך לקיים את העסק כרגיל, או בין אם אתם רוצים לפתח אותו ולקחת אותו לשיאים חדשים, אנו מציעים לכם את הפתרון היעיל והטוב ביותר עבורכם.

    אשראי לעסק שלך בקלות ובמהירות בין 400,000 ₪ ל- 5,000,000 ₪ לבדיקת זכאות השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך