ההשקעה הכי אטרקטיבית: קרקע למגורים ביוסטון

1,943 צפיות

השקעה בנדל״ן לרוב כרוכה בהון אישי גדול וסבלנות, הרבה סבלנות. אבל מסתבר שישנה אפשרות אחרת להשקעה, זולה יותר, מהירה יותר ורווחית יותר – הכירו את MAPLE PARK, פרויקט הנדל״ן הכי חם ביוסטון, טקסס


מאת: מערכת VOOOMנדל״ן תמיד נחשב להשקעה כדאית, יחד עם זהב. רק שבדרך כלל ההשקעה היא לטווח רחוק, התשואה עולה לאט, וההשקעה הראשונית הנדרשת גבוהה. אז זהו, מסתבר שלא תמיד ככה. המשקיעים הותיקים כבר זיהו את חו״ל כקרקע פוריה להשקעות בנדל״ן, וארה״ב נחשבת לאטרקטיבית ביותר.

אחד היעדים המבוקשים בארה״ב בשנים האחרונות הוא יוסטון, העיר הרביעית בגודלה בארה״ב והגדולה במדינת טקסס, עם למעלה מ-6.9 מיליון תושבים. יוסטון נחשבת היום לאחת הערים המתפתחות ביותר בארה״ב, כשבכל שנה נוספים 100 אלף תושבים חדשים ו-80 אלף מקומות עבודה.

ישנם שלושה פרמטרים עיקריים שעל פיהם ניתן לבחון כדאיות של עיר להשקעה: הכנסה ממוצעת למשפחה, אופי האוכלוסייה והכמות שלה, ומקומות התעסוקה. ביוסטון שלושת הפרמטרים נמצאים בעלייה, כשבנוסף לנתונים המרשימים של הגידול במספר התושבים ובמקומות העבודה, כשליש מבני ה-25 ומעלה הם אקדמאיים. המשמעות היא אחת – פוטנציאל אדיר להשקעה.

 

  אל תפספסו את ההזדמנות להשקעה חכמה בנדל״ן בארה״ב השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם>>

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  נדל״ן בחו״ל קונים רק עם מומחים

  איך משקיעים? הולכים למומחים. חברת CITYR, עם ניסיון מצטבר והצלחות מוכחות בנדל״ן בארה״ב בפרט, זיהתה את הפוטנציאל הטמון ביוסטון וחיפשה קרקעות להשקעה. התוצאה היא פרויקט המגורים Maple Park, במיקום מרכזי בעיר, שעתיד להיות מוכן לבניה בתוך זמן קצר.

  למשקיעים מוצעת הזדמנות בלתי חוזרת, הכוללת רכישה של מגרשים בעלות של 50% משווי הקרקע על פי הערכת שמאי. ההשקעה היא עסקת רכישת נדל״ן לכל דבר, הכוללת רישום הנכס בטאבו על שם הרוכש (כפוף לחוק בארה״ב). שטח המגרשים נע בין 350-500 מ״ר, כשהמחיר מתחיל ב-24,000 דולר בלבד למגרש וכבר היום יש הצעות של קבלנים לרכישת הקרקע מיד כשהיא מוכנה במחיר כמעט כפול.

  פוטנציאל הרווח הוא גדול מאוד בטווח הקצר, כשבעל הנכס יכול למכור את המגרש, לבנות עליו, להשכיר את הנכס הבנוי, וגם לגור בו כמובן. החלק היפה בהשקעה מסוג זה היא שהמשקיע לא צריך לעשות כמעט דבר, את העבודה עושים עבורו אנשי המקצוע של CITYR, והוא צריך להמתין, לא זמן רב מדיי, לרווחים שלו.

   אל תפספסו את ההזדמנות להשקעה חכמה בנדל״ן בארה״ב השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם>>

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך