משקיעים בכם: ההשקעה הנדל"נית שלא תרצו לפספס

3,052 צפיות

ראש העין נמצאת בצמיחה וצפוייה להכפיל את מספר התושבים כבר בשנים הקרובות. יזמי הפרויקט "TOP CENTER" – מתחם המסחר, התעשייה והפנאי לוקחים על עצמם להיענות לצרכים של העיר בצמיחה ומזמינים משקיעים בעלי הון עצמי ראשוני של 150,000 ₪ ומעלה לקחת חלק.


מאת: מערכת VOOOM


לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אוכלוסיית ראש העין צפויה להכפיל את עצמה תוך כמה שנים. "TOP CENTER", מתחם המסחר, התעשייה והפנאי החדש, המתוכנן לקום במקום מבטיח לעמוד באתגר ולספק לתושבי העיר המתפתחת לא רק מקומות תעסוקה, אלא גם בילוי איכותי. יזמי הפרויקט מצטרפים למגמה החמה ומזמינים גם משקיעים פוטנציאלים המעוניינים למקסם את מקורות התשואה שלהם להצטרף אליהם במחירי PRESALE לשלב ב, זאת בעקבות הצלחה מעבר למצופה בשיווק שלב א של המתחם.


בראש טבלת ההגירה החיובית עם יותר מ-5,000 תושבים חדשים

ערים רבות בישראל לא מצליחות לעמוד בקצב ההתפתחות והבנייה של עצמן, מה שמייצר קושי אמיתי למצוא פתרונות תעסוקה ומקומות בילוי לאוכלוסייה ההולכת וגדלה של העיר. ראש העין היא אחת הערים האלה שהצליחה בשנים האחרונות לגדול בכמעט 20% והגיעה כבר לכ-50 אלף תושבים. בזכות הסכם הגג שנחתם וקבע על הקמתן של כ-16,000 יחידות דיור חדשות, חלקן במסגרת תוכניות "מחיר למשתכן" ו-"מחיר מטרה", כמות התושבים בעיר צפויה אף להכפיל את עצמה ולהגיע לכ-120 אלף תושבים. עובדה: לפי נתוני הלמ"ס, רק בשנת 2017 התמקמו בעיר יותר מ-5,000 תושבים, בעיקר זוגות צעירים.


 אזורי תעשייה ומסחר שוקקים חיים וזה עדיין לא מספיק

עליה מואצת במספר תושבים זו אחת הסיבות לכך שבראש העין יש צורך קיומי של  ממש להשקעה ופיתוח של מתחמי מסחר ותעשייה נוספים ולהעניק פתרונות תעסוקה ובילוי לאוכלוסייה הולכת וגדלה.
נכון להיום, את תפקיד זה ממלאים פארק התעשייה אפק ואזור התעשייה לב הארץ, הצמודים לעיר, המאכלסים בתוכם מגוון סוגים של עסקים, גדולים וקטנים – מחברות היי-טק מובילות ועד מפעלים ומוסכים. עם זאת, חשוב להבין כי בזכות מגמת ההתפתחות של העיר, זה כבר מזמן לא מספיק.

פתרונות תעסוקה לצד מקומות בילוי איכותיים

כדי לתת מענה הולם לצמיחת האוכלוסייה בעיר ולאפשר פתרונות תעסוקתיים "קרובים לבית", מתוכנן מיזם חדש שמיד התחיל לעורר סקרנות רבה בענף המסחר והתעשייה המקומי – פרויקט "TOP CENTER" בהובלה בלעדית של חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן. לתפקיד ראש מנהלת התכנון והניהול של הפרויקט מונה, יו"ר מנהל מקרקעי ישראל לשעבר, בנצי ליברמן, המלווה את הקמת הפרויקט. ״אני סבור כי מדובר בפרויקט מעניין מאוד,אנו עובדים בשיתוף פעולה מול עירית ראש העין והמחלקות הרלונטיות ורואים כי יש כאן פוטנציאל גדול מאוד של תעסוקה ובילוי עבור תושבי העיר ולתושבי האזור כולו."

את הדגש החזק ביותר בוחרים היזמים לשים על עירוב שימושים – כ 30% עד 40% מהמתחם יתפסו המשרדים השונים, והשאר יוקדש למקומות בילוי, מסחר ופנאי. חלוקה זו תסייע ליצירת רצף של שעות הפעילות באזור גם בערבים וסופי שבוע, וכך למשוך מגוון רחב של קהלים. עירוב שימושים מאפשר לעסקים הנמצאים במתחם להרוויח ולשגשג ולתושבי העיר ההולכת וגדלה – ליהנות ממקומות בילוי איכותיים.העיריה תומכת, עבודות התכנון בעיצומן

לדברי ליברמן,"העובדה שהעיר צמאה לשטחי תעסוקה ובילוי חדשים אומרת הכל. אנחנו עובדים בדיאלוג מקצועי ובשיתוף פעולה מול עירית ראש העין, כאשר המטרה היא לייצר פתרונות חדשים שיענו על הצורך הבולט במגדלי משרדים כמו שיש היום בפתח תקוה ורמת גן ואזור בילוי גם אחרי השעה 18:00 בערב. אני סבור כי המיקום הוא אסטרטגי ומתבקש לפיתוח ובמידה ותפתח תחנת רכבת בסמוך למתחם זה יהיה פתרון מעולה מבחינת נגישות.המטרה היא לקדם את העיר והאזור כולו מבחינת הוספת שטחי משרד,מסחר ובילוי".

הזדמנות להצטרף כיזם גם ללא הון עצמי גבוה

חברת MSN נדל"ן שהייתה הראשונה לזהות את הפוטנציאל של הפרויקט, מאפשרת למשקיעים נוספים להצטרף אליה כבר עכשיו, בשלב ראשוני – בתור יזמים. גיל מולכו, מנכ"ל החברה מסביר כי מדובר כאן בהזדמנות למשקיעים בעלי הון התחלתי של כ-150 אלף ש"ח לשחק "במגרש של גדולים" ולשאוף לתשואות גבוהות החל מרגע קבלת אישור לתוכנית.

רוצה להצטרף למשקיעים שכבר הבטיחו את מקומם בפרויקט?

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    *הקרקע אינה זמינה לבנייה

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך