5 סיבות להשקיע במזרן איכותי

4,359 צפיות

המיטה היא המקום בו אנחנו מבלים את רוב הזמן בבית. אנחנו ישנים עליו במשך כשליש מהיום שלנו, ושינה איכותית משפיעה על כל תחומי חיינו. לכן, מומלץ להימנע מכך בכל מחיר ולהקפיד על מזרן איכותי, עליו תישנו בנחת במשך כל שעות הלילה.

המיטה היא המקום בו אנחנו מבלים את רוב הזמן בבית. אנחנו ישנים עליו במשך כשליש מהיום שלנו, ושינה איכותית משפיעה על כל תחומי חיינו. מעבר לכך שלילה של שינה טובה עוזר לנו לקום רעננים לקראת עוד יום חדש, הוא גם המתכון הטוב ביותר להצלחה בחיים; כאשר שאתה ישן שינה טובה ואיכותית במשך כל הלילה, אתה גם מתעורר עם תחושה טובה ומוכן להתמודד עם העולם, והחיים שלך בפרט. לילה חסר שינה בעקבות שינה על מזרן לא איכותי בהחלט יכול להשפיע על היום יום ועל האפקטיביות שלנו, ולכן מומלץ להימנע מכך בכל מחיר ולהקפיד על מזרן איכותי, עליו תישנו בנחת במשך כל שעות הלילה.

null

ולמקרה שאתם עוד מתלבטים, להלן 5 סיבות נוספות להשקיע במזרן איכותי

 

1. תחלופה נמוכה: מומחים ממליצים להחליף את המזרן כל 7-10 שנים, לכן לא מדובר בהוצאה חוזרת. מאחר ומדובר בקנייה של פעם בהרבה שנים, אין שום סיבה לא לבחור דווקא מזרן קצת יותר איכותי או מזרן שעולה מעט יותר, לפרוס את ההוצאה למספר תשלומים ולישון על מזרן איכותי. כמובן שאם תקנו מזרן איכותי לא תצטרכו גם להחליף אותו בתדירות גבוהה, כמו מזרן זול. כך אתם חוסכים גם בהוצאות מיותרות לטווח הארוך וגם על לילות חסרי שינה.

2. עוזר להפגת לחצים: במחקר מ-2009 שנעשה על 59 גברים ונשים בריאים, הוכיחו את הקשר בין שינה לבין לחצים בחיים. נתנו לנבדקים לישון על מזרן ישן במשך 28 יום ומזרן חדש ואיכותי במשך 28 יום נוספים. המחקר הוכיח ששינה על מזרן חדש בהחלט עוזרת להפגת הלחצים והחרדות שאנו חווים ביום יום. זה נבע בעיקר מכך שהם ישנו על מזרן חדש וטוב יותר וכך ישנו שינה עמוקה ואיכותית יותר

3. עוזר למנוע ולהקל על כאבי גב: הרבה פעמים אנחנו סובלים מכאבי גב כתוצאה משינה על מזרן לא טוב. בגלל שהחיים שלנו כה כאוטיים, אנחנו לא תמיד מקשרים בין כאבי הגב מהם אנחנו סובלים, לבין המזרן עליו אנו ישנים מידי לילה. שימו לב שבמלון זול עם מזרן לא איכותי אתם תמיד תישנו פחות טוב מאשר מיטת קינג-סייז במלון חמישה כוכבים, שם כנראה תישנו כמו תינוקות. למה לחכות למלון בשביל לישון טוב כשאפשר לקנות מזרן איכותי ולישון ככה כל השנה.

shutterstock_398141857

4. עוזר לחזק את המוח: בזמן שאתם ישנם וחולמים בלילות, המוח שלכם עובד שעות נוספות. אלו הם השעות בהם הוא מעבד את כל הזיכרונות ומחשבות מאותו היום, יוצר קשרים יצירתיים בין רעיונות שונים, מנקה את עצמו מכל הרעלים שספגתם במשך היום ולומד וזוכר איך לעשות פעולות מוטוריות מסוימות. ככל שהשינה שלכם איכותית וארוכה יותר עם כמה שפחות הפרעות, כך המוח שלכם יוכל להתחזק ובהמשך, גם לתרום לאיכות חייכם בתחומים מגוונים.

5. כי עכשיו, אתם יכולים: בעבר, מזרן יקר ואיכותי היה נחלתם של העשירים בלבד. אבל היום, עם תנאי התשלום שהחברות השונות מציעות כמו "הולנדיה" למשל, זה כבר בהישג יד של כולם. "הולנדיה" יצאה במבצע חדש ויוצא דופן; היא מציעה לראשונה (!) לרכוש את המזרן הטוב בעולם, ב 79 ש"ח לחודש בלבד ללא הלוואות או ריביות. מדובר פה במזרן שראוי למלכת אנגליה לישון עליו. מהיום, אין סיבה שלא תישנו בלילה כמו שצריך, במיוחד כשאתם יכולים עכשיו גם להרשות לעצמכם.

ככל שמזרן שלכם איכותי יותר, כך תישנו טוב יותר וככל שתישנו טוב יותר, כך תוכלו ליהנות מההטבות רבות שיש לשינה איכותית להציע. המשוואה פשוטה; מזרן טוב ואיכותי = שיפור ניכר באיכות החיים שלכם. ועכשיו, אתם גם יכולים להרשות לעצמכם.

תרשו לעצמכם יותר. לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים