מה אתם מעדיפים – לראות סרט או להיות בתוך הסרט?

1,337 צפיות

כולנו אוהבים לשבת בבית ולראות סרט עם בת הזוג או הילדים, ומדי פעם ללכת לקולנוע בתור בילוי. אך מי שמחפש את חוויית הצפייה האולטימטיבית ימצא אותה רק במקום אחד – באיימקס.

חובבי הקולנוע מאתנו וודאי זוכרים את גרסת האיימקס של באטמן האביר האפל עם סצנות המרדפים והפעלולים שהשאירו את הצופים פעורי פה, ואת הפעם בה ביקרנו באיימקס בכוכב לכת מרוחק של אוואטאר ובו התוודענו לחייזרים הכחולים שהיפנטו אותנו בתלת-מימד.

זה היה אז…. ומה יש לנו היום? קפצנו ליס-פלאנט לצפות בסרט החדש "שבעת המופלאים" בגרסת האיימקס שלו. במילה אחת – שווה! בשתי מילים – שווה ביותר! גילינו שבעצם מדובר בעיבוד חדש לסרט המערבון הקלאסי, אבל גם מי שלא מכיר את המקור יהנה באותה המידה. בסרט החדש לקחו אותנו לעיירה נידחת בארצות הברית הנתונה לחסדיו של מיליונר מושחת, שזומם להשתלט על מרבצי הזהב באזור. אנשי העיירה הנואשים פונים לשבעה שכירי חרב קשוחים (ודי משוגעים) ואלו יוצאים להגן על כבודם וחייהם של החפים מפשע. לא נותרנו אדישים כשראינו על המסך הענק את דנזל וושינגטון ההורס, כריס פראט החתיך משומרי הגלקסיה, ואית'ן הוק שובר הלבבות. אם אתם אוהבים אקשן ענק וחסר מעצורים אל תפספסו את שבעת המופלאים בגרסת איימקס.

imax-photos-for-outbrain_easy-resize-com

התמכרנו לחוויה… איך אפשר שלא

מה לעשות שלפעמים מתחשק לנו לברוח מהמציאות או לפחות לקחת הפסקה קלה. בשביל זה המציאו את הקולנוע, לא? תנו לנו קרב גדוש בפעולה ואפקטים מיוחדים. תרגשו אותנו עם סיפור הגיבור שהתחיל בתחתית ובסוף מציל את העולם. קחו את כל הכיף הזה ותגדילו אותו לממדים עצומים – ככה זה באיימקס. כל סצנה הופכת למרגשת יותר, וכל שנייה מרגישה גדולה מהחיים.
הידעתם שכבר בשלבי ההפקה הראשוניים כשעובדים בהוליווד על סרט חדש, יודעים מראש אם הוא יוקרן באולמות איימקס. זה בגלל שסרטי איימקס מצולמים במצלמות מיוחדות ואיכותיות ובהקלטות אודיו ברמה הגבוהה ביותר.

כיום קיימים בכל העולם כאלף אולמות איימקס! כאן אצלנו בישראל הקטנטונת הקימו יס-פלאנט שלושה אולמות בלעדיים לרשת שלהם – בראשון-לציון, בירושלים ובבאר שבע, כשכדאי לדעת שהאיימקס בבאר שבע הוא הגדול ביותר במזרח התיכון… יש כבוד! כל אחד מהסרטים שמגיעים לאיימקס נבחרים בקפידה ע"י צוות מומחים, ומדי שנה מוקרנים כ-45 סרטים שונים באולמות ברחבי הארץ.

בקרוב מאד אנחנו שמחים לבשר שיעלה לאיימקס הסרט החדש בסדרת ג'ק ריצ'ר. טום קרוז חוזר לגלם את ג'ק הסוכן המחוספס, שהפעם נאלץ להתמודד עם קונספירציה שהוא נמצא במרכזה. בדרך הוא כמובן יחסל הרבה אנשים רעים, בליווי פיצוצים, מרדפים וקרבות ירי. אנחנו לא נחכה שהסרט ייצא בדי.וי.די, ונרוץ לראות אותו באיימקס. כי יש חוויות שפשוט לא כדאי לפספס.

הזמינו כרטיסים עוד היום >>>