בניגוד לגברים – נדיר שנקריח. איך נשים מתמודדות בעצמן עם שיער דליל, נושר, דק ושברירי?

824 צפיות

סובלת מנשירה ודלילות בשיער? מרגישה שגם הביטחון העצמי שלך נושר ומתדלדל, שקשה לך להסתכל במראה בכל בוקר? זה הזמן להכיר את הייריג'ן קלאסיק, פיתוח ישראלי חדשני שעשה מהפכה בעולם שימור ושיקום השיער, מטפל מהשורש בבעיות נשירה ודלילות, ומבטיח פתרון אמיתי ומעמיק.

מאת: מערכת Vooomמערכת היחסים בין נשים לשיער שלהן היא מורכבת, אבל אין ספק שהיא מושתתת על אהבה גדולה. בין אם אלו יחסים של אהבה-שנאה, בין אם במהלך השנים שיניתן את שיערכן אינספור פעמים ובין אם אתן אוהבות את השיער שלכן טבעי כמו שהוא – כולנו יודעות שאנחנו לא יכולות בלי השיער שלנו, וכמו אצל שמשון, הוא לא פעם מהווה את מקור הכוח שלנו. השיער הוא זה שנותן את המסגרת לפנים שלנו, משלים את ההופעה, מאפשר לנו לגוון את המראה שלנו ומשפיע על כל התדמית והביטחון העצמי שלנו, וזאת הסיבה שכאשר אנחנו קמות בבוקר ל"יום שיער טוב", זה יכול להשפיע לנו לחיוב על כל היום.

אבל באותה נשימה, כשאנחנו קמות ל"יום שיער רע", מצב הרוח עלול לרדת ירידה תלולה מטה, וכשאנחנו קמות ליום שיער רע יום אחרי יום – בגלל שיער דליל, דק, שביר, חסר נפח וברק, שלא מפסיק לנשור על הכרית ולהישבר לנו בידיים – זה לחלוטין יכול לפגוע בביטחון העצמי שלנו ולהכניס אותנו למצב של לחץ נפשי. אנחנו מאבדות את הכוח שלנו, מרגישות לא טוב עם המראה שלנו, מתבאסות להסתכל במראה ובעיקר מייחלות לשיער האהוב שלנו לחזור, לצמוח ולקבל בחזרה את הברק והנפח. ואנחנו מוכנות לעשות הכל כדי שזה יקרה.

ואז מתחילים החיפושים – איך מחזירים את הנעורים לשיער שלנו?

זהו השלב בו אנחנו נאחזות בכל פיתרון ובכל אמרה שנזרקת לעברנו במטרה להשיב את היופי לשיער. אם אתן בשלב הזה, אתן בטח יודעות כמה זה עלול להיות מתסכל: הג'אגלינג הזה בין החברה הזאת שאומרת "שמעתי שאם לוקחים אבץ זה עוזר!", ואינספור טיפולי ה"קסם" בקליניקות השונות והבטחות להרים וגבעות מכל כיוון אפשרי, לחלוטין משאירים אותנו מרוקנות ומתוסכלות, עם שיער שהופך דליל יותר ורק מהלחץ והמחשבות הוא הופך דליל יותר…

אז רגע לפני הייאוש הגדול, ורגע לפני שאתן מתחייבות לתוספות שיער או פאה, או שאתן מחליטות להתחבא מתחת לסלע – מה שיותר קל – מצאנו פיתרון שעובד באמת שכן הוא מטפל בשורש הבעיה, ניגש ישירות לזקיקי השיער וצועק עליהם: "תתעוררו!". מדובר על פטנט ישראלי חדשני, שמחולל מהפכה בדרך בה אנחנו מתייחסים לבעיות של דלילות ונשירת שיער. הפטנט, שפותח על ידי פרופסור דב אינגמן (פרופסור חבר מהטכניון, היום בגמלאות), כבר מסייע לאלפי נשים הסובלות מדלילות השיער. ואם את חושבת לעצמך, "נו, עוד פיתרון קסם שלא יעבוד!" כדאי לך להמשיך לקרוא.

הכירי את הייריג'ן קלאסיק – המכשיר שישפר את מצב השיער משיער דליל ודק לשיער יותר עבה ובריא וישיב את הרוגע לחייך.

מבין כל פתרונות הקסם, הדיקור הסיני, הטיפולים ההוליסטים ותוספי התזונה, הפתרון שלנו לוקח בשתי ידיים את שורש הבעיה, ומטפל בה באופן מעמיק, מדעי, מוכח ומקיף. נעים מאוד – הכירי את הייריג'ן קלאסיק.מדובר על מכשיר מהפכני וחדשני, הכולל שלוש פעולות משולבות בכל טיפול: פעולה חשמלית המעוררת את זקיקי השיער, פעולה ביוכימית אשר מזינה את עור הקרקפת ביוני אבץ ונחושת בכמות מבוקרת, ופעולה מכנית, המעסה את הקרקפת וממריצה את הדם לאזור המטופל. הפעילות המשולשת הזו מעוררת את זקיקי השיער הרדומים, ממריצה את הדם ומשקמת את המערכות התומכות בהצמחה מחודשת של שיער מלא, עבה, בריא ועשיר יותר.

מעבר לפן הטכנולוגי המהפכני, למכשיר ההייריג'ן קלאסיק יש עוד כמה יתרונות שקשה להתחרות בהם: מדובר על מכשיר ביתי, קטן ונייד, שניתן לקחת לכל מקום, ודורש מאתנו מספר דקות ביום של טיפול עצמי. בנוסף, מדובר על טיפול חיצוני, שלא מכניס לגוף שלנו כימיקלים מיותרים, אינו גורם לתופעות לוואי ואינו בעל השלכות אחרות על הגוף.
ויתרון מדהים נוסף, בדימדיקו, החברה המשווקת את המכשיר בישראל, כל כך בטוחים ביכולות של הייריג'ן קלאסיק, שהם מבטיחים החזר כספי מלא במידה והשתמשת על פי ההוראות ולא הושג שיפור מצרפי של 30% בכמות ועובי השיער תוך ארבעה חודשים של שימוש יומיומי. כן – תוך ארבעה חודשים השביל יצטמצם, השיער יצמח ויתעבה, בקיצור, הקרקפת תתמלא אט אט בשיער חדש בתהליך טבעי לחלוטין – כל זאת בטיפול קל, בן כמה דקות ביום, בבית.

הייריג'ן קלאסיק יסייע לך להשיב לעצמך מראה צעיר יותר לשיער שלך – קבעי בדיקת אבחון בחינם וללא התחייבות עוד היום >>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך