מה עושות כוכבות הילדים הגדולות בחנוכה?

1,136 צפיות

חנוכה של כוכבות – ענבלי בא-לי, מיקי ומיכל הקטנה כובשות את הבמות חנוכה, החג הגדול של הצגות הילדים ממשמש ובא. לרגל המאורע המרגש יצאנו לבדוק מה מתכננות שלוש כוכבות הילדים הגדולות בישראל לעשות בחנוכה.

מאת מערכת VOOOM

אז איפה אפשר יהיה לראות את ענבלי בא-לי – הכוכבת שנכנסה לחיי הילדים וההורים כמטאור, את מיקי – מלכת הילדים והיוטיוב שלא שוקטת על השמרים ואת מיכל הקטנה הגדולה, שממציאה את עצמה בכל פעם מחדש? את כל התשובות תמצאו כאן.

חנוכה – חג יפה כל כך

חנוכה היה מאז ומתמיד החג של הצגות הילדים. אמנם, בשנים האחרונות אפשר לראות הפקות ילדים מושקעות גם בפסח ובסוכות, אבל חנוכה היה ועודנו ה-חג של כל ההפקות. חברות ההפקה מגייסות לשורותיהן את כוכבי הילדים הגדולים, משקיעות בעלילה, בתפאורה ובמרצ'נדייז הכרחיים, וכל הצדדים יוצאים מרוצים. מכיוון שהיום בעולם הילדים יש שלוש כוכבות בלתי מעורערות, יצאנו לבדוק היכן הן תהיינה בחנוכה הקרוב:

ענבלי בא-לי

הילדה שכל אחת רוצה להיות – ילדה חכמה, שנונה, יצירתית ואמיצה, המעבירה לילדים בין השורות ערכים כמו סובלנות, עזרה לזולת, יצירתיות וחברות. ענבלי, הלא היא ענבל לוי-אזואלוס, פרצה אל עולם הילדים מאוחר יחסית, אולם בזכות השקעה של מיליונים מצד המפיקים שהאמינו בה – היא מחזירה היום את ההשקעה בריבית-דריבית.
את הדרך אל ליבם של הילדים וההורים החלה ענבלי בערוץ ניק-ג'וניור בסדרת טלוויזיה מצליחה בה גם שרה ביחד עם עידן רייכל את הדואט המופלא "בקרוב", ולאחר מכן השתתפה בסרט המצליח "גויאבות" והופיעה על במות ברחבי הארץ עם המופע "ענבלי בא-לי" שכבש את הלבבות.

בחנוכה 2015 קיבלה תשואות ותשבחות על הופעתה במחזמר "הדינוזאורים" בהשתתפות רועי עוז (רוי-בוי), זאב רווח, בן אדם וגאיה שליטא כץ, תשבחות שלא הותירו כל מקום לספק: כוכבת חדשה נולדה, והיא כאן כדי להישאר.
בחנוכה הקרוב אפשר יהיה לראות את ענבלי בא-לי מככבת בהצגת הילדים "ספר הג'ונגל" – הצגה סוחפת, מרגשת, מצחיקה ומפתיעה, לצידם של כוכבים נוספים כמו עפר שכטר ואודי ואביעד. ענבלי תגלם את הדמות הראשית בהפקה המרהיבה הזאת ותוביל את ההפקה על כתפיה שלה, ואין ספק שבזכות הכישרון שלה שאינו מוטל בספק ובזכות העבודה הקשה שלה על כל דבר שהיא נוגעת בו – זאת עומדת להיות הפקה מיוחדת במינה.

%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%94%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%92%d7%9c-%d7%a4%d7%95%d7%a1%d7%98%d7%a8

לרכישת כרטיסים למחזמר ספר הג'ונגל לחצו כאן >>>

מיקי

מיקי, הלא היא מיקי מוכתר, היא כוכבת ילדים בלתי מעורערת, הילדה עם השלט המיוחד ופונץ' הכלב; הנכדה של סבא נתי – הסבא של כל הילדים, שיוצאת למשימות עם חברים גיבורים. מיקי החלה את דרכה ככוכבת ילדים כאשר שיתפה פעולה עם יובל המבולבל בהצגה "כוכב המשאלות", ומשם הדרך להצגה משלה היתה קצרה, והיא כבשה את הבמות.
ההצגה הראשונה שלה "מיקי" זכתה להצלחה רבה והועלתה על במות בכל רחבי הארץ, וממנה נולדו גם סדרות די.וי.די ומופע במה. בהמשך השתתפה מיקי בהפקות שונות בימי חול ובחגים, והיום היא מופיעה בהצגות "כפתור האור" ו"שלגיה" וממשיכה לכבוש את לב הילדים.

מיקי מופיעה בהצגות חנוכה כבר משנת 2011, אז יצאה למשימה עם יובל המבולבל ודוד חיים – הדוד של כולם, ומאז בכל חנוכה גיבורי האור יוצאים למשימה כדי להציל את העולם. גם בחנוכה 2016 יצאו גיבורי האור למשימה והפעם – הם יעשו ניסים ונפלאות לכל הילדים, הלא הם גיבורי האור הדור הבא.

heroes-nissim-poster

מיכל הקטנה

כמה שהיא קטנה – ככה היא גדולה. מיכל הקטנה, הלא היא מיכל ויצמן, החלה את דרכה אמנם בטלנובלה הישראלית "רמת אביב גימל" כספיר, אבל כבר בשנת 2010 הבינה, שהיא רוצה להיות כוכבת ילדים.
באותה שנה הוציאה לאור את קלטת הילדים "מיכל הקטנה", קלטת אשר זכתה להצלחה רבה והביאה אותה את הבמה. "מיכל הקטנה בממלכת האהבה" ו"מיכל הקטנה רוצה להיות גדולה" הם רק חלק מהפרויקטים שבהם השתתפה, וכבר בשנת 2013 החלה להשתתף בהצגות חנוכה.

ההתחלה היתה ב"מותק של פסטיבל 6" שהובילה בחנוכה הבא להשתתפות ב"מותק של פסטיבל 7", ובשנת 2015 חברה ליובל המבולבל והעלתה איתו את "הדרקון המתוק שלי 2" על הבמה. מכיוון ששיתוף פעולה מנצח לא מחליפים – גם השנה מיכל הקטנה תשתף פעולה עם יובל המבולבל, וניתן יהיה לראות אותם ברחבי הארץ עם המופע "אופס! הילדים התכווצו". בהפקה הנוכחית משתתפת גם ציפי שביט, כוכבת ילדים בלתי מעורערת נוספת מאז ולתמיד.

%d7%90%d7%95%d7%a4%d7%a1-%d7%94%d7%99%d7%9c%d7%93%d7%99%d7%9d

חנוכה של כוכבות

לאור ההצלחה המטאורית של שלוש הכוכבות, אין בכלל ספק ששלוש ההפקות המרכזיות לחג בכיכובן תהיינה גם הן מטאור זוהר. למעשה, מכירת הכרטיסים ל"ספר הג'ונגל", "גיבורי האור עושים ניסים ונפלאות" ו"אופס! הילדים התכווצו" כבר החלה, כך שכדאי מאוד למהר, לפני שייגמר.

חג שמח!

לרכישת כרטיסים למחזמר ספר הג'ונגל לחצו כאן >>>