המחזמר שאתם חייבים לראות השנה בחנוכה

1,104 צפיות

הסיפור המוכר ואהוב עלינו "ספר הג'ונגל" חוזר השנה לבמה, והפעם בכיכובו של עפר שכטר המשחק את מוגלי, הנער הפראי שאומץ וגודל על ידי חיות הג'ונגל הידידותיות.

מאת המערכת

לא מצליחים להחליט מה לעשות עם הילדים שלכם בחג חנוכה ולאיזה מחזמר לקחת אותם מתוך כל המבחר הגדול שמוצג בתקופה זו? הרשו לנו להקל עליכם! למה שלא תיקחו אותם לראות את המחזמר האהוב על כולנו, גם הילדים וגם המבוגרים; "ספר הג'ונגל", והפעם בכיכובו של עפר שכטר!

junglebook_cast

מי מאתנו לא קרא או צפה בילדותו לפחות פעם אחת אם לא יותר בסיפור המקסים של מוגלי? ומי לא הקריא את הסיפור הזה לילדיו, ברגע שהיו לו ילדים לספר להם אותו?

אין ספק שסיפור "ספר הג'ונגל" הינו קלאסיקה ספרותית שמתאימה ורלוונטית לכל דור ודור, למרות שהוא בכלל נכתב בעבר הרחוק בשנת-1894! אין ספק שלקרוא ספר או להקריא סיפור לאחרים זוהי חוויה מיוחדת במינה, אבל עם מחזמר ספר הג'ונגל זוהי גם חוויה מרתקת לכל החושים.

ספר הג'ונגל, הלהיט הגדול של חנוכה! לרכישת כרטיסים עוד היום, הקליקו >>

למרות שבעת קריאת הספר הקורא יכול להפליג אל מחוזות הדמיון ולהתפרע עד אין גבול עם הסיפור ודמויותיו הצבעוניות, לילדים, קצת יותר קשה. הם לא יכולים כמונו ליצור עולם כה עשיר וצבעוני בדמיונם בלבד ולכן הם צריכים קצת עזרה עם זה.

בדיוק מהסיבה הזו האופציה הטובה הבאה להכיר להם את הסיפור המקסים הזה היא לקחת אותם למחזמר בתיאטרון הממחיש להם בלייב את הסיפור האהוב על כולנו. המחזמר "ספר הג'ונגל" עם עפר שכטר יעלה השנה בדצמבר, בזמן חופשת החנוכה ומלבד לעפר שכטר, יככבו בו גם ענבלי בא-לי, אודי ואביעד, מרטין אומנסקי ועוד שחקנים מוכשרים רבים שיחזירו לחיים את הג'ונגל הפראי ומעלותיו של מוגלי הצעיר והשובב על הבמה הגדולה.

מעבר לכך שמדובר באטרקציה המושלמת עבור הילדים שלכם בחופשת חנוכה הקרבה ובאה, מדובר גם בחוויה מיוחדת עבורכם, ההורים. תנו למחזמר לסחוף אתכם לנסיעה נוסטלגית בזמן, ישירות לתקופה בה אתם בעצמכם הייתם ילדים ונהניתם מהסיפור המקסים של מוגלי!

הנה ההזדמנות שלכם להרגיש ילדים שוב, גם אם זה רק לזמן קצר ולהינות מהסיפורים המקסימים, התפאורה הצבעונית, התלבושות המקוריות והדמויות האהובות שיקומו שוב לחיים, רק בשביל לספר לכם את הסיפור האהוב ביותר בכל הזמנים – ספר הג'ונגל.

בגרסה הזו של "ספר הג'ונגל", מוגלי (עפר שכטר) שגדל ביער, פוגש בענבלי בא לי שמגיעה לג'ונגל ויחד עם החיות בגירה ובלו (אודי ואביעד), הוא עוזר לענבלי באלי לשרוד בג'ונגל הפראי והמפחיד, בעיקר אל מול שירחאן הנמר הרשע (מרטין אומנסקי). לצד שכטר, ענבלי בא לי ואודי אביעד, ייקחו חלק גם שחקנים ורקדנים נוספים יחד עם תפאורה מטריפה ומוזיקה שתגרום לכם לקום מהכיסא ולרקוד! את המחזמר כתב וביים אודי גוטשלק.

המחזמר יעלה השנה בכל האולמות הגדולים בארץ וביניהם הרצליה, כפר סבא, נס ציונה, איירפורט סיטי, קריית חיים, עפולה, ירושלים, תל אביב וערים רבות נוספות. המחזמר ירוץ בין התאריכים 17.12 – 09.01 וכרטיסים יימכרו במכירה מוקדמת ב – 105 ₪ לכרטיס ומבצעי 1+ 1בכל חברות האשראי, מחירים מוזלים ומסובסדים בכל וועדי העובדים והארגונים.

ספר הג'ונגל, הלהיט הגדול של חנוכה! לרכישת כרטיסים עוד היום, הקליקו >>