המרכז הישראלי-אמריקאי לפונדקאות בארה"ב שהופך זוגות גברים – להורים

1,390 צפיות

אתם חולמים על תינוק אבל מוותרים מראש בגלל כל הקשיים שמערימים עליכם? | מרכז ישראלי-אמריקאי חדשני משלב תחת קורת גג אחת את כל השירותים הדרושים לביצוע פונדקאות בארה"ב | ההורים בדרך מקבלים ליווי אישי ומקצועי ממומחי הפריון הטובים בישראל | איך זה מתבצע?"אין בישראל פתרון טוב יותר לגבר או לזוג גברים שרוצים לעשות תהליך פונדקאות בארצות הברית"

את הדברים הללו אומרים מומחי הפוריות הבכירים פרופ' שלמה משיח ופרופ' דני זיידמן, השותפים במיזם Be Abba, היחיד בישראל שמעניק פתרון הכולל את כל השירותים הדרושים להרחבת המשפחה באמצעות פונדקאות בארה"ב.

"לצערנו המדינה כיום לא מספקת פתרונות פונדקאות לגברים יחידים וזוגות גברים והפתרון הקיים היום הוא פונדקאות יקרה מאוד וגם מורכבת מאוד. הזוגות צריכים לחפש ספקים שונים ולהרכיב לעצמם חבילה כאשר כל ממשק בדרך גוזר קופון".

שליחות של ממש

מרכז Be Abba ישראל-ארה"ב הוא מיזם המעניק שירות ייחודי, מקיף וכולל ליחידים וזוגות מהקהילה הגאה שרוצים להיות אבות לילדים משל עצמם. המרכז הייחודי, הממוקם ברמת החייל בתל-אביב, כולל צוות רפואי מוביל המורכב ממומחי פריון נוספים הנחשבים לטובים בתחומם בישראל, בהם פרופ' אדריאן שולמן ופרופ' אייל שיף. על המרפאה בארה"ב מנצח ד"ר מתן ימיני – מקים היחידה להפריה חוץ גופית בביה"ח קפלן.

Be Abba הגיח לעולם (תרתי משמע) במטרה להעניק לציבור הקהילה הגאה אפשרות הוגנת להביא ילד לעולם. הארגון מספק את כל השירותים הדרושים בתהליך: צוות רפואי מוביל, אחיות, ליווי תפעולי ואישי החוסך זמן רב ומספק תמיכה רגשית, לצד טיפול משפטי, פונדקאיות, תורמות ביצית ועוד – הכול תחת קורת גג אחת ובלי צורך להשתמש בספקים חיצוניים שמייקרים את התהליך."אנו רואים בזה שליחות של ממש" אומר פרופ' זיידמן. "במשך עשרות שנים אנחנו מובילים את הטיפול בפוריות בארץ ובעולם. הבאנו את כל היכולות המקצועיות, עם היכולות הביצועיות שלנו, חתכנו עלויות פישטנו תהליכים ויצא לנו מוצר שאנו מאמינים שיכבוש את אמון הקהילה ויביא עימו בשורה אמיתית". הוא ממשיך: "הכול נעשה במקום אחד ובליווי צמוד, כך שאין יותר ספקים שונים. לכן שמנו לעצמנו יעד של 125 אלף דולר בלבד לתהליך שכולו מתבצע בארצות הברית, עם פונדקאיות ותורמות אמריקאיות, ובהליך שנחשב להומני הרבה יותר מבשאר העולם ונמצא תחת פיקוח קפדני לרווחת וטובת הפונדקאית. אין הפתעות לא צפויות בתהליך".

פרופ' משיח: "ההצלחה של הליך הפונדקאות תלויה ביישום הטכנולוגיות הרפואיות החדישות והמתקדמות ביותר. טכנולוגיות המאפשרות אבחון, השבחה ובחירת תאי הזרע האיכותיים ביותר של האבות, כשמנגד מבוצעת בחירת הביציות הטובות, המתאימות  והאיכותיות ביותר להפריה, מתוך ממאגר עצום של תורמות סופר איכותיות. ב-Be Abba האבות זוכים לרמה הרפואית והמדעית הגבוהה ביותר ולנסיון נצבר של עשרות שנים של בכירי המומחים בישראל בתחום הפוריות וההפריה".

ליאור פרדקין הרלב, מנהל התפעול של בי אבא, בעצמו אב לשני ילדים מפונדקאות, מוסיף: "אם הזוג הוא זה שדוחף, שואל ומחפש תשובות, זה אומר שנכשלנו. אנחנו רוצים לייצר סטנדרט שירות חדש"

תחנה אחת בלבד לילד משלכם

בי אבא מציע לגברים חבילה אחת הכוללת את כל השירותים הדרושים עד לרגע הלידה וגם לאחריה, בעטיפה תפעולית מחבקת פה בישראל ובשפה העברית, כדי שהאבות יוכלו להיות מעורבים בכל צדדי התהליך. מה כוללת החבילה האטרקטיבית?

 • ליווי אישי צמוד של הצוות הרפואי, הבונה תכנית טיפול אישית בהתאם לצרכי הלקוח.
 • פונדקאיות מבוטחות בלבד, האבות אינם צריכים לדאוג לביטוח שלה
 • זמינות מידית של הפונדקאיות
 • תורמות ביציות מתוך מאגר גדול
 • הוצאות עורך-דין שדואג לרישום ההורים המיועדים
 • הטסה של הזרע לארה"ב או מימון כרטיס טיסה לאבות המיועדים
 • פגישה בכל טרימסטר עם מומחה פריון כאן בארץ לעבור על תוצאות הבדיקות והתקדמות ההיריון
 • הבטחה למינימום ניסיונות ללא קשר לכמות העוברים – ועוד

ובנוסף: רואה חשבון ישראלי השולח דוחות סטטוס חודשיים, נאמן ומנהלי תפעול שיעדכנו את הזוג או היחיד בכל שלב כדי שבנוסף לילד משלהם, יזכו גם בשירות הטוב ביותר בארץ.

נשמח לתאם מולכם פגישה אישית ודיסקרטית ללא עלות. אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם >>

  מלאו את הפרטים ונציג יחזור אליכם

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך