האופרה הישראלית מגיעה לירושלים

248 צפיות

ביקור באופרה הוא תמיד חוויה עוצמתית. לשמוע את הנגנים, להיסחף אל הצלילים, להתפעם מקולות הזמרים, לצלול לתוך סיפור עלילה מרתק, הכל בליווי תפאורה ותלבושות מושקעים. בכל שניה ניתן לחוש בהתרגשות הקהל, וכשרגע השיא מגיע… הקהל נעמד על רגליו במחיאות כפיים סוערות.

אז במיוחד לחובבי האופרה וגם לאלו שעדיין לא טעמו מהקסם וחולמים להתנסות בפעם הראשונה, האופרה הישראלית מעלה ביס פלאנט ירושלים סדרת מופעים מקורית, מרגשת ומפתיעה! זה קורה בחורף הקרוב אחת לחודש בימי שני בשעות הערב. חובבי תרבות מכל הארץ, לא רק ירושלמים כמובן, מוזמנים להפוך את האירוע המרגש הזה למנהג קבוע ומחמם בעונת החורף.

מחזות הזמר והדיוות הגדולות

מי לא היה ומכיר בעל-פה את השירים המפורסמים והאהובים של מחזות הזמר העולמיים? אוויטה, סיפור הפרברים, CATS, מיס סייגון ועוד. שירים אלו מקבלים ביטוי חדש וססגוני בסגנון אופראי שלא ישאיר אתכם אדישים במופע של מחזות הזמר הגדולים. מופע נוסף של הדיוות הגדולות – מביא לכם את השירים הגדולים של ברברה סטרייסנד, ג'ולי אנדרוז, מריה קאלאס ועוד.

מהביטלס עד אבבא

השירים של הביטלס מלווים אותנו מילדותנו ועד היום, להיטי פופ שלא נס ליחם כמו LET IT BE, HEY JUDE, OH DARLIN ועוד רבים וטובים. האופרה לקחה את השירים של לנון ומקרטני והעניקה להם ביצוע שונה ומיוחד מפיהם של זמרי אופרה צעירים ותוססים, יחד עם התזמורת המדהימה, והכל ארוז בהופעה בלתי נשכחת של האופרה שרה ביטלס. אם בלהיטים עסקינן, גם השירים של הלהקה השוודית אבבא מקבלים ביצוע אופראי באחת ההופעות המעניינות של החורף – MONEY MONEY, WATERLOO, WINNER TAKES IT ALL ועוד, בביצועים שתזכרו זמן רב בהופעת של האופרה שרה אבבא.

opera-photos-for-outbrain2

שנות השבעים חוזרות

מסוגלים לדמיין איך היו נשמעים אלטון ג'ון, דייוויד בואי, לד זפלין, קווין, בוב דילן ועוד אם היו שרים אותם באופרה? תנו לסקרנות להוביל אתכם להופעה יוצאת דופן של שנות ה-70 שמביאה את הקלאסיקות של הזמר העולמי בלבוש חדש ומרענן, ותרגישו חופשי להצטרף לשירים בקולכם. אתם מוזמנים להמשיך להתענג על צלילי העבר בהופעה נוספת של סינטרה וחברים – מחווה לזמר האגדי ששבה את לב ההמון עם שיריו האהובים ביניהם NEW YORK NEW YORK, MY WAY ועוד.

אם אתם עדיין מתלבטים אם אופרה זה בכלל בשבילכם, אל תפספסו את עונת החורף הראשונה של האופרה הישראלית ביס-פלאנט ירושלים. ההופעות מיועדות לכל הגילאים ומותאמות לכל הטעמים, ואתם לא חייבים להיות מומחים לאופרה כדי להנות מהביצועים המקוריים שיופיעו על הבמה. מה שמוסיף חוויה המוסיקלית היא העובדה שאת רוב אם לא כל השירים כולם אתם מכירים ואוהבים בעצמכם, תוכלו להצטרף אל הזמרים יחד עם כל הקהל, ולהפוך את הערב הזה לאירוע שלא יישכח במהרה.

הזמינו כרטיסים עוד היום ותיהנו מחווית האופרה הישראלית >>