טיפולי ה-IVF לא הצליחו ואתם קרובים לאבד תקווה? הכירו את מרכז הפוריות שמסייע להפוך זוגות להורים מאושרים

1,030 צפיות

בשנים הראשונות אף אחד לא התרגש, הניחו שפשוט לוקח לכם קצת יותר זמן, או שאולי אתם בכלל לא מעוניינים בילדים. אבל השנים חולפות ואתם לא מצליחים להרות. כשהחברים או המשפחה נפגשים, ילדים, עגלות, בקבוקים, מוצצים וחיתולים מתרוצצים ביניכם. רק אתם נשארתם מחוץ לחגיגה, חולמים על הרגע שהרופא יבשר שהטיפול הצליח. איך בכלל תרגישו באותו הרגע, האם תצליחו לעכל את הבשורה?

הכתבה הזו עוסקת בכם, שכבר נדמה שאיבדתם תקווה. טיפולים ועוד טיפולים, הפריות IVF שנכשלות, הפלות חוזרות, טיפולים אלטרנטיביים, הנחיות של הרופאים, דבר לא עוזר ואתם כבר מרגישים עייפים. כישלון רודף כישלון והתקווה שלכם, שהייתה בשיאה לפני כמה שנים, פתאום נראית כמו תקוות שווא לא מציאותית. החדר הנוסף בבית נראה ריק, ואתם מחכים כבר ליום שתזכו לשמוע משם בכי של תינוק קטן, קורא לאמא ולאבא שלו. האם זה יכול לקרות?כל יום קורים ניסים: מרכז ברטוב לפוריות הגבר

כן. זה בהחלט אפשרי. אם גם אתם קרובים לאבד תקווה בגלל כישלונות חוזרים שנראה שאי אפשר להתגבר עליהם, אם גם לכם הרופא המטפל הסתכל בעיניים במבט חומל והסביר שהסיכוי אפסי, הגיע הזמן להרים את הראש ולהכיר את הנס הפרטי של משפחות רבות שהיו מיואשות בדיוק כמוכם (ואולי יותר): מרכז הפוריות של פרופסור ברטוב.

המרכז מתמחה בטיפול בבעיות פוריות של גברים. הבדיקה הייחודית שנעשית במרכז של פרופסור ברטוב מאפשרת לזהות בעיות בזרע שלא תמיד ניתן לזהות בבדיקות הזרע הרגילות – ולהתקדם בטיפולי ה-IVF בצורה יעילה הרבה יותר.

הבדיקה החדשנית מתאימה לזוגות שנכשלו בהפרייה חוץ גופית על רקע מוסבר או לא מוסבר, במקרה של הפלות חוזרות בטרימסטר הראשון, לגברים אשר איכות הזירמה שלהם ירודה מאוד, ועוד מקרים ייחודיים.בוחרים עבורכם בתאים המשובחים ביותר ומכפילים סיכוי להריון

כאשר בבדיקה מעמיקה מתגלה בעיה במבנה תאי הזרע, המומחים במרכז יכולים למיין את תאי הזרע האיכותיים ביותר ולהשתמש בהם בתהליך של הפרייה חוץ גופית.

למעבדה של פרופסור ברטוב רקורד מרשים ביותר בתחום מיון תאי הזרע. מטופלים בכל רחבי העולם מגיעים למרכז במיוחד לשם ביצוע תהליך זה ורבים זוכים לצאת כשחיוך מלא תקווה על פניהם.

יתרונות מובהקים לשיטת ברטוב

• הכפלת שיעור ההיריונות

• הגברת שיעור ההשרשה של העוברים

• הקטנת שיעור ההפלות בטרימסטר הראשון

• הכפלת הסיכוי ללידת יילוד חיהגיע הזמן לנס הפרטי שלכם

את הרגע שבו תקבלו מהרופא הודעה על תוצאות בדיקת הדם המבשרת על ההיריון המיוחל, קשה לתאר. בעזרת המדע – ניסים יכולים לקרות, ואסור להפסיק ולנסות. כל מה שצריך הוא להגיע למרכז ברטוב לשם בדיקה של פוריות הגבר, ומשם ננחה אתכם עד לרגע שבו הנס הפרטי שלכם יתרחש.

אנחנו שמחים להעמיד לרשותכם את שנות המחקר והנסיון שלנו ולהיות שותפים לדרך שלכם.
נשמח לענות על שאלות ולקבוע אתכם שיחת ייעוץ – אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם. >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך