3 פעילויות שונות לעשות עם הילדים שלכם בחופשת חנוכה

288 צפיות

לא מספיק שהיינו עכשיו חודש בבית עם הילדים, עכשיו גם מגיעה חופשת חנוכה ושוב צריך למצוא דרכים יצירתיות ומהנות לשעשע אותם! ניקח אותם לעוד קניון, עוד פארק, עוד סרט בקולנוע. הבעיה היא שהם כבר עשו את הכל, וכנראה שבחופש הקרב ובא יהיה לכם קצת יותר קשה מבדרך כלל לעורר בהם עניין. אז מה עושים?

מאת המערכת

ובכן, זהו הזמן המושלם להתחיל לחשוב קצת מחוץ לקופסא, ובמקום לקחת אותם לאותם מקומות שהם כבר היו מאה פעם, לעשות איתם פעילויות מיוחדות וכיפיות שישאירו אצלם זיכרון מתוק לעוד שנים רבות.

מה זאת אומרת מחוץ לקופסא?

כשאנחנו חושבים על פעילויות לילדים אנחנו בדרך כלל חושבים על הדברים הרגילים שמפרסמים בכל מקום אפשרי ושכולם פחות או יותר עושים. בחשיבה מחוץ לקופסא אנחנו מתכוונים לכך שתשכחו מכל הפעילויות הרגילות שמציעים לכם רוב השנה ונסו לחשוב על סוגים שונים של פעילויות, ולאו דווקא כאלה שיעלו לכם הרבה כסף…

1. משחקי יצירה

קחו אותם לחנות יצירה, כזו שיש בכל עיר גדולה, ותנו להם להסתובב ולאסוף את כל הדברים שהם היו רוצים להשתמש בהם כדי להכין את היצירה הגדולה שלהם. תנו להם נושא מראש – היום אנחנו הולכים לבנות קופסת מכתבים, כיסוי לסמארטפון (אפשר לקנות כיסוי שקוף ולקשט למשל) או כל דבר אחר שנראה לכם שהם יאהבו וירצו להכין.

מומלץ לעשות את זה עם יותר מילד אחד אז תזמינו את כמה מהחברים שלהם או יותר טוב – תארגנו מפגש כמה הורים יחד (זמן מעולה בשבילכם לרכל קצת), ותנו להם להשתגע עם הטושים, דבק, נצנצים ופומפונים. זוהי פעילות כיפית, קצת מלוכלכת אבל לא יקרה בכלל שתשעשע אותם לכמה שעות טובות, אם לא לכל היום. ואם ממש בא לכם אתם יכולים להצטרף לכיף ולעשייה!

2. ספר הג'ונגל עם עפר שכטר

קחו את הילדים למחזמר החדש שהולך להטריף את כל הילדים בחנוכה השנה עם עפר שכטר, ענבלי בא-לי ואודי ואביעד! אבל זה לא סתם עוד מחזמר כמו כל מחזות הזמר! בגרסה המיוחדת הזו, מוגלי שגדל ביער (עפר שכטר), פוגש בענבלי בא לי שמגיעה לג'ונגל ויחד עם החיות בגירה ובלו (אודי ואביעד), הוא עוזר להם לשרוד בג'ונגל הפראי והמפחיד, במיוחד אל מול שירחאן הנמר הרשע (מרטין אומנסקי). לצד שכטר, ענבלי בא לי ואודי אביעד, ייקחו חלק גם שחקנים ורקדנים נוספים יחד עם תפאורה מטריפה ומוזיקה שתגרום לכם לקום מהכיסא ולרקוד! את המחזמר כתב וביים אודי גוטשלק.

%d7%a1%d7%a4%d7%a8-%d7%94%d7%92%d7%95%d7%a0%d7%92%d7%9c-%d7%97%d7%a0%d7%95%d7%9b%d7%94-2016-%d7%9b%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%a1%d7%99%d7%9d-%d7%95%d7%9c%d7%97-%d7%94%d7%95%d7%a4%d7%a2%d7%95%d7%aa

המחזמר יעלה השנה ב- 40 אולמות שונים בערים ברחבי הארץ וביניהם הרצליה, חיפה, כפר סבא, נס ציונה, איירפורט סיטי, קריית מוצקין, עפולה, ירושלים, תל אביב וערים רבות נוספות. המחזמר ירוץ בין התאריכים 17.12 – 09.01 וכרטיסים ניתן כבר למצוא במכירה המוקדמת ב- 99₪ לכרטיס יחד עם מבצע 1+1 בכל חברות האשראי ומחירים מוזלים ומסובסדים בכל ועדי העובדים והארגונים.

למכירה המוקדמת למחזמר "ספר הג'ונגל" עם עפר שכטר, הקליקו >>

3. פיקניק

ואם כבר דיברנו על טבע וג'ונגלים, מה עם פיקניק?! הנקודה היא לא להכין את הפיקניק בעצמכם אלא להכין אותו יחד עם הילדים שלכם. תנו להם לבחור איזה דברים הם ירצו לקחת לפיקניק, איזה סנדוויצ'ים הם ירצו לאכול וגם תנו להם לעזור לכם להכין אותם. נסו לתת להם רעיונות יצירתיים כמו מקלות שיפודים עם פירות וחטיפים בריאים אחרים שהם גם יכולים ליהנות מלהכין אותם בעצמם בכיף.

הכינו סלסלה מיוחדת עם מפה, סכום, מפיות והאוכל שהכנתם יחד וצאו לטיול כדי למצוא את הפינה המושלמת ביותר עבור הפיקניק שלכם! גם בפיקניק עצמו תוכלו לשחק יחד משחקים, ליהנות מהטבע ומהאוכל שאכלתם ולבלות יחד כמשפחה בלי כל המסכים שבדרך כלל עומדים ביניכם.

למכירה המוקדמת למחזמר "ספר הג'ונגל" עם ענבל לי בא-לי, הקליקו >>