האמא שילדה לאחר שנים של טיפולי פוריות כושלים: "ידעו שמדובר בבעיית זרע, ולמרות זאת טיפולי הפוריות נעשו כולם עליי"

7,174 צפיות

במשך 4 שנים עברו ליהי ואשר טיפולים מתישים וסוחטים רגשית, במטרה להיכנס להריון: הפריות, זריקות, בדיקות דם ועוד אינספור בדיקות מכאיבות ומתישות. הכול סבב תמיד סביב ליהי, למרות שמבדיקת הבעיה היה ברור שבעיית הפוריות נובעת דווקא מאיכות הזרע של אשר. כאשר הם החליטו למצוא פתרון שונה, המציאות שלהם השתנתה לחלוטיןלמרבה הצער, כשמדובר בבעיית פוריות, הטיפולים נעשים תמיד על האישה, גם כשהבעיה עצמה היא אצל הגבר. למעשה, הסיבה לכך שזוגות רבים חווים כישלון בטיפולי הפוריות שלהם, על אף ניסיונות חוזרים ומתישים, היא שטיפולי הפוריות לא תמיד מצליחים להתגבר על הבעיות באיכות הזרע. הסטטיסטיקה מראה כי ביותר מ-50% מהמקרים בעיית הפוריות נעוצה בגבר דווקא.

טיפולים רבים, מכאיבים ומתישים שעוברת האישה, בעוד שהסיבה היא דווקא בפוריות הגבר, מביאים לעוגמת נפש של ממש ולתחושות קשות, עד אובדן תקווה. מדובר בנטל גופני ורגשי ופעמים רבות סיכויי ההצלחה נפגעים כתוצאה מהמצב הנפשי הירוד. אז מה אפשר לעשות?לטפל ישירות בבעיה: מרכז ברטוב לפוריות הגבר

במקרה של ליהי, כשהיא הרגישה שטיפולי הפוריות לא מביאים לפתרון הרצוי, היא החלה לחקור בעצמה מה ניתן לעשות. כך היא ואשר הגיעו למרכז הפוריות של פרופסור ברטוב. מסתבר שהמדע המודרני הצליח לפצח את הפתרון לבעיות פוריות שנובעות מאיכות זרע נמוכה אצל הגבר.

השיטה של מרכז ברטוב לפוריות הגבר היא לאבחן את מקור הבעיה של הזרע תוך שימוש בבדיקות מעמיקות יותר מעבר לבדיקת הזרע הרגילה. באם מתגלה בעיה במבנה של תאי הזרע, המומחים במעבדה סורקים בסבלנות את דגימת הזרע תחת מיקרוסקופ בהגדלה גדולה, ומאתרים תאי זרע בעלי המבנה התקין ביותר שלהם יש סיכוי גבוה יותר ליצור הריון. זהו טיפול ייחודי שפותח במרכז, שמאפשר להכפיל את שיעור ההריונות ולצמצם את שיעור ההפלות.

באילו מקרים כדאי לבצע את שיטת ברטוב?

• בזוגות שנכשלו בהפריה חוץ גופית על רקע בלתי מוסבר

• בגברים שאיכות הזירמה שלהם ירודה

• בגברים בהם תאי זרע בודדים נלקחו מרקמת האשך

• במקרים של הפלות חוזרות בטרימסטר הראשון

• בזוגות שהומלץ להם על תרומת ביצית אך איכות תאי הזרע ירודה

"טיפול ראשון, אחרי ארבע שנים של כלום – נגמר בתאומות". מספרת ליהי בהתרגשות, "בכל מקום אחר שאני פגשתי, טיפלו בי,
ידעו שיש בעיה בזרע, התעלמו ממנה לגמרי. ובעצם מה שאני מבינה היום שהימרו, ניחשו על איזשהו זרע, בלי אינדיקציה אמיתית שהוא טוב יותר מהשכן שלו, ופעם אחרי פעם – זה לא הצליח".

סיכוי כפול ללידת תינוק, בקרוב אצלכם!

שיטת זו פורסמה בכתבי עת מדעיים רבים ונחשבת לחדשנית מכיוון שהיא מטפלת במקור הבעיה, באמצעות מיון תאי הזרע התקינים אצל הגבר. השיטה מגבירה את שיעור ההשרשה של העוברים, מקטינה את הסיכוי להפלה בטרימסטר הראשון ומעלה פי 2 את הסיכוי ללידת יילוד חי.

מרכז ברטוב הוא המוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. אם אתם מעוניינים בהריון, אך חווים טיפולים כושלים והפלות חוזרות, מומלץ להגיע למרכז ולקבל ייעוץ בתחום הפוריות שעשוי לשנות את חייכם לתמיד. כל שנדרש הוא לבצע בדיקה המאבחנת את הבעיה, ולאחריה המומחים במרכז יעשו הכול, עד לטלפון המיוחל בו יודיעו לכם בהתרגשות שנקלט הריון, ואתם יכולים לנשום לרווחה – ולחייך.

לתיאום פגישה ויצירת קשר עם הצוות של מרכז הפוריות השאירו את פרטיכם >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך