ליהנות מסגולות היין בלי לשתות אותו: הפיתוח הישראלי שמשגע את העולם

ידוע כי ליין האדום יש השפעה טובה בשמירה על הבריאות, אך צריכה שלו אינה מומלצת לכל אחד, כיוון שהוא מכיל סוכר ואלכוהול • שני מדענים ישראלים פיצחו את הדרך בה תוכלו ליהנות מסגולותיהם הרבות של הענבים, בלי האלכוהול • הכירו את אבקת הפלאים שתשפר את איכות חייכם.
49,003 צפיות

 מחקרים רבים בדקו ומצאו שאם תשתו יין אדום בכל יום, איכות חייכם תשתפר. היין האדום תורם לשמירה על הבריאות, אבל כדי למקסם יתרונות אלו נדרש לשתות בממוצע בקבוק יין אדום ביום, ושתיית יין בכמויות גבוהות דווקא מזיקה בגלל האלכוהול שביין, וגורמת להשמנה בגלל כמות הסוכר הגבוהה.

המלכוד הזה הביא שני מדענים ישראלים לחפש את הדרך להנות מסגולות היין מבלי לצרוך אותו – והם גם מצאו אותה. הם פיתחו את תוסף התזונה VINIA, כמוסה ששווה לכמות רסברטרול (פוליפנול) הנמצא בבקבוק שלם של יין אדום ומשתמשת בכל אותם חומרים פעילים שיש ביין אדום – אלו שמשפיעים על  הבריאות, זרימת הדם, ובמקביל מותירה את האלכוהול והסוכר הרחק מאחור.

אז מה זה בעצם VINIA?

VINIA היא אבקה של תאי ענבים עם ריכוז גבוה של פוליפונלים – החומר הכימי הפעיל ביין ובענבים, שמסייע בשיפור זרימת דם, ובכך גם מסייע לאספקת החמצן, להגברת ערנות ושמירה על הבריאות. הסופר פוד הישראלי הזה מיוצר בתנאים מבוקרים ללא ריסוס או הנדסה גנטית.

VINIA היא לא תרופה, או מוצר דיאטטי – אלא פשוטו כמשמעו, תוסף תזונה מרוכז בכמוסה שמורכב מערכים וחומרים פעילים ומאפשר לנו לקבל את כל הטוב שבאלף ענבים; למען האמת, כמוסה אחת של VINIA מקבילה בריכוז הרסברטרול לבקבוק יין ללא סוכר, ללא אלכוהול ורק בשתי קלוריות.

 


איך הכל התחיל?

את הקסם הזה פיתחו לראשונה שני מדענים שעבדו במכון הוולקני השייך למשרד החקלאות והבינו את הפוטנציאל העצום הגלום ביין האדום, לצד החסרונות הברורים שלו. ד"ר יוכי חגי וד"ר זקי רכיב המשיכו לפתח את המוצר הייחודי במשך שנים וערכו מחקרים מקיפים מטעם החברה שייסדו, BioHarvest, ובשנת 2001 חלה פריצת דרך משמעותית כשפורסם מחקר מדעי שגילה את מנגנון הפעולה של הפוליפונלים מיין אדום. לאחרונה הגיעו בחברה לזן מיוחד של ענב עשיר בפוליפנולים, היחיד בעולם, וכך נולדה VINIA – אבקת תאי ענבים עם חומרים פעילים בצורתם הטבעית והבריאה ביותר, המספקת את התכונות החיוביות של היין האדום. מאז יוסדה BioHarvest בשנת 2007, רשמה החברה פטנטים בארה"ב, יפן, ישראל ואירופה, וממשיכה לפתח ולייצר את פתרונות הסופר-פוד של העתיד.

עד כה, פיתוחיה של BioHarvest מוכיחים את עצמם – צרכנים רבים שהשתמשו ב- VINIA, מבוגרים כצעירים, מעידים כי תוך מספר חודשים הם חשו בהבדל וביעילות המוצר וכל אלו בזכות שימוש יומיומי באבקה המיוחדת הזו!

רוכשים מארז של 4 חודשי צריכה ומעלה ומקבלים בקבוק יין אדום "אדמה" של יקב תבור כולל משלוח עד הבית
2 חודשי צריכה
60 כמוסות
משלוח - 25 ₪
סה"כ לתשלום: 298 ₪
4 חודשי צריכה
120 כמוסות
קבל 17% הנחה
משלוח חינם
סה"כ לתשלום: 596 ₪ 488 ₪
8 חודשי צריכה
240 כמוסות
קבל 26% הנחה
משלוח חינם
סה"כ לתשלום: 1,172 ₪ 868 ₪
12 חודשי צריכה
360 כמוסות
קבל 33% הנחה
משלוח חינם
סה"כ לתשלום: 1,756 ₪ 1,176 ₪

אם מכל סיבה שהיא לא תהיה לגמרי שבע רצון,
אנו נחזיר לך את מלוא הסכום ששילמת עד 90 יום ממועד הרכישה.
כל שעליך לעשות הוא להראות לנו את הקבלה עבור הרכישה,
ומעבר לכך לא תצטרך להשיב על שום שאלה.
ברכישה ראשונה בלבד ובכפוף לתקנון.

חשוב לדעת

תוספי תזונה אינם תרופה והם לא נועדו לטפל, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. בכל מקרה של בעיה רפואית, יש להתייעץ עם הרופא המטפל. VINIA הוא תוסף תזונה. על כן, על נשים בהריון, נשים מניקות, אנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים – להיוועץ ברופא לפני השימוש. יש להרחיק מהישג ידם של ילדים.יתרונות עיקריים של VINIA


VINIA מגובה במחקרים קליניים אשר התפרסמו בארץ ובעולם, יחד עם אלפי לקוחות אשר עושים שימוש יום יומי במוצר כבר למעלה מ 4 שנים, ומעידים על שיפור בהרגשתם. משתמשים רבים חשו בשיפורים מגוונים, וממשיכים ליטול את המוצר באופן קבוע.

צרכנים רבים שהשתמשו ב- VINIA, מבוגרים כצעירים, מעידים כי תוך מספר חודשים הם חשו בהבדל וביעילות המוצר וכל אלו בזכות שימוש יומיומי באבקה המיוחדת הזו!

במחקרים שבוצעו על ידי החברה נמצאו היתרונות של VINIA בהן היא מסייעת:

  • באופן משמעותי לשיפור האלסטיות של כלי הדם (148% בממוצע ביחס לערך הבסיס) דבר שגורם להרחבה של כלי הדם*
  • לשמירה על הבריאות, חיוניות, עירנות ולאספקת חמצן גבוהה יותר.
  • בהתמודדות עם רמות הסוכר בייחוד אלו הנגרמות כתוצאה מגיל ומטאבוליזם, וכתוצאה מכך גורם להרגשה טובה יותר במהלך היום**
  • בפעילות אנטי חימצונית כולל פעילות אנטי חימצונית של LDL כולסטרול.
  • בחיזוק כללי.

* Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr.

מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.

** Julio Wainstein et al, American Diabetes Association, 2016 (abstract).

App18.10.2020