מי היה מאמין: להפוך את הענבים האדומים לסופר פוד

כמוסות VINIA הרשומות כפטנט, מכילות את היתרונות הבריאותיים שיש ביין האדום, בלי אלכוהול ובלי סוכר. אנשים שנוטלים הכמוסות בקביעות מעידים על שיפור באנרגיה, בחדות ובאיכות החיים שלהם
Picture of מערכת VOOOM
מערכת VOOOM
17,622 צפיות

מחקרים הוכיחו כי בענבים אדומים יש יתרונות בריאותיים, אך מצד שני הם מלאים בסוכר שלא מיטיב עם גוף האדם. מדענית ישראלית בשיתוף המכון הוולקני של משרד החקלאות חברה ליזם ישראלי במטרה לחקור את הנושא, ושניהם מצאו את הדרך להנגיש את הטוב שביין האדום ולהכניס אותו לכמוסה. לתוצר הם קראו VINIA, סופר פוד ישראלי הרשום כפטנט, המאפשר לכם לצרוך את היתרונות הבריאותיים הטמונים בבקבוק יין שלם, רק בלי סוכר ובלי הנגאובר. ועכשיו VINIA בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית.

הכמוסות של VINIA מכילות אבקת תאי ענבים אדומים הכוללים את הרכיבים הפעילים המצויים ביין האדום. VINIA מכילה פוליפנולים וריכוז גבוה של רסברטרול המסייעים בהגברת זרימת הדם ואספקת חמצן, להגברת ערנות, שיפור האנרגיה והחדות ושמירה על הבריאות. VINIA גם מסייעת בפעילות אנטי חימצונית – סיוע בהפחתת חמצון LDL כולסטרול ובחיזוק הגוף. תהליך גידול תאי הענבים נעשה בתנאים מבוקרים, בשיטת גידול הידרופונית, ללא ריסוס או הנדסה גנטית.

VINIA מתאימה למבוגרים השואפים לשפר את איכות חייהם וגם לצעירים המתחזקים שגרת חיים ספורטיבית ומעוניינים להמשיך לחוש חיוניים גם בסופו של יום עבודה אינטנסיבי. לא מעט אנשים בגיל מאוחר אף מדווחים על התמודדות טובה יותר עם מדדים שונים. ״בדרך כלל אני אדם בריא, … עם הגיל אנו מתבגרים, …והחלטתי לקחת שחקני חיזוק בתוך החיים שלי״, מעיד רונן, שנוטל את הכמוסות מדי יום כבר כמה שנים, ״.. החלטתי כבר לפני הרבה שנים שצריך בעולם המודרני הזה חגורות הצלה, שזה עולם הויטמינים… VINIA סייעה לי אני מרגיש שיש לי יותר חמצן, מרגיש חזק יותר, בריא יותר, ממליץ לכולם לנסות״. 

לשמירה על איכות החיים והבריאות – ענה על הסקר ובדוק התאמתך

🔒טופס שאלון אישי – מאובטח באמצעות טכנולוגיית SSL 🔒

״ההרגשה הכללית שלי השתפרה ״

המקור לתחושת האנרגטיות והחדות, עליה מעידים אנשים, מצוי בפוליפנולים ובכמות הגדולה של רסברטרול (פוליפנול) שיש בכל כמוסה, שהיא שוות ערך לכמות שנמצאת בכאלף ענבים אדומים. איתי התחיל לצרוך את הכמוסה אחרי שהתחיל להרגיש תחושות של אי נוחות שהפריעו לו ללכת: ״הזמנתי VINIA לחודש… כדי לראות שאין תופעות לוואי״, הוא מספר, ״אחרי בערך חודש אולי קצת יותר הרגשתי שינוי בתחושת אי הנוחות שהייתה לי. ואני מרגיש עכשיו מצויין. כאילו שזרימת הדם יותר טובה בגוף. בנוסף זה סייע לי עם רמות סוכר, אנרגיה גבוהה יותר וחיוניות. ….ראיתי שיפור במדדים וזה מאוד שימח אותי. …..אני מרגיש מצויין, לא מרגיש שום מגבלה ….וכך אני ממשיך עם זה״.

"חזרתי להיות נמר"

" חוויתי תחושות של אי נוחות, של עייפות יתר וצורך במנוחה רבה יותר וזה מאוד הפריע לי". מעיד אהרון. "התופעה הזו שאני לא יכול לעשות את כל מה שאני רוצה, …..עד שחבר סיפר לי על ה-VINIA. …..כעבור 3-4 חודשים כלי הדם שלי הורחבו… גיליתי שיש סיוע משמעותי ברמות הסוכר. …..התחלתי להרגיש הרבה יותר טוב. חזרתי לעצמי, חזרתי להיות פעיל חזרתי להיות אנרגטי, חזרתי להיות מה שהייתי לפני שהרגשתי את הירידות האלה ברמות הפעילות. חזרתי להיות נמר!. השיפורים הם עצומים, עד כדי כך עצומים, שאשתי ראתה מה זה עושה לי והתחילה לצרוך את הוויניה והיא משתמשת בה למניעה״.

בעזרתה של כמוסה אחת קטנה ביום, המצליחה להכיל את כל הטוב שבאלף ענבים אדומים, תוכלו להפוך את שגרת היום שלכם לאנרגטית יותר, חדה יותר, ולשמור על בריאות טובה יותר. ועכשיו בהשגחת הבד"ץ של העדה החרדית!

רוצים ליהנות מסיוע לשיפור איכות החיים והבריאות?
מלאו את פרטיכם לקבלת מידע נוסף על VINIA

בהשארת פרטיך הינך מאשר מידע שיווקי בנוגע לנושא ובהתאם לתקנון האתר, לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות