״זה הציל לי את חיי המין והזוגיות״

אימפוטנציה וירידה בחשק המיני נפוצות בקרב גברים, והרפואה המערבית מציעה לא מעט פתרונות תרופתיים למצבים אלה. אבל יש גם אפשרות אחרת, מוצר טבעי ב-100% וללא תופעות לוואי. פגשנו את יותם, בן 46 מחיפה, שלא מפסיק להתפעל מהמוצר ואשתו לא מפסיקה להתפעל ממנו
344,528 צפיות
תחזיר את החיים למיטה! (שאטרסטוק)

מרביתנו חווים את זה, ירידה בחשק המיני, דעיכת ה״אש״ במערכת היחסים ובמיטה. הבעיה שאנחנו מדחיקים את הבעיה עד שמאוחר מדיי. כך בדיוק קרה ליותם, בן 46, עצמאי בעל עסק מצליח, שחשב שמדובר בדעיכה טבעית של האהבה בינו לבין אשתו.

״אתם יודעים איך זה, בהתחלה יש התלהבות מטורפת, טיולים לחו״ל, מסיבות, לא מורידים את הידיים אחד מהשניה, ואז חתונה, ילדים, עבודה שוחקת, שגרה, עוד יום ועוד שבוע, תדירות הסקס יורדת לפעם ב… אבל אתה אומר לעצמך ׳זה חלק מהחיים׳ וממשיך הלאה״, אומר יותם. 

״האמת שבכלל לא שמתי לב לזה, עד שאשתי העמידה אותי במקום, היא אמרה לי בצורה הכי פשוטה וישירה: ׳אני אוהבת אותך, אתה החיים שלי, אבל האינטימיות בינינו נעלמה, אני רוצה יותר׳. ניסיתי לתרץ בדברים הרגילים של ׳תקופה לחוצה בעסק׳ או ׳אני לא ישן טוב בלילה׳, אבל היא לא ויתרה. זה כאב לי מאוד, אבל זו היתה סטירת לחי מצלצלת שהעירה אותי על החיים שלי״.



מאות אלפי גברים כבר טיפלו בבעיה עם גברא אנרג'י. השאר פרטים עכשיו וגם אתה תיפטר מהבעיה 

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  תוכל לתאר לנו את החוויה?
  רעה מאוד. בפעם הראשונה שזה קרה, ניסיתי לכפר על הבעיה בדברים אחרים בניסיון לספק את אשתי, אבל זה לא היה אותו הדבר, זה היה ברור לשנינו. הפתרון שלי לבעיה היה להתחמק מאינטימיות עם אשתי. יש נורא מזה? מדהים כמה מהר אתה לומד ׳לשקר׳, לה ובעיקר לעצמי״.

  שים סוף לתסכול במיטה עם "גברא" (יח"צ)

  ואחרי שקיבלת מאשתך את הסטירה המצלצלת, מה עשית? הלכת לרופא?
  ״התסכול היה גדול מאוד והבושה עוד יותר. אני לא אחד שהולך לרופאים, אני בנאדם בריא, אני עושה ספורט, משתדל לאכול בריא. לא הבנתי איך בכלל הגעתי למצב הזה. ועדיין לא הייתי מוכן ללכת לרופא ולחשוף את עצמי בפניו, זה היה יותר מדיי בשבילי. אז ישבתי על האינטרנט וחפרתי שם וקראתי על כל התרופות שיכולות לעזור בבעיה שלי. לא האמנתי שבגילי אני אצטרך משהו כמו ויאגרה, זה בשביל זקנים לא בשבילי״.

  "גברא אנרג׳י מעניקה לכם מוצר טבעי ב-100%, ללא תופעות לוואי וניסיון של למעלה מ-20 שנה ועשרות אלפי גברים מרוצים."

   אז ויתרת?
  ״לא, קודם כל הבנתי שאני לא לבד בבעיה הזאת, ויש עוד הרבה גברים כמוני בכל העולם. זה קצת הקל. והדבר השני שהבנתי זה שאפשר לפתור את הבעיה. עברתי על כל התרופות שיש בשוק היום, אבל הבנתי שאני לא מוכן להכניס כימיקלים לגוף שלי.  רציתי משהו טבעי שיעזור לי לאורך זמן. ואז באחד משיטוטיי הרבים באינטרנט עלתה לי פרסומת של גברא אנרג׳י. לחצתי.

  גיליתי שהחברה המייצרת היא "טבע דיירקט" חברה ישראלית בעלת ניסיון רחב בתחום תוספי התזונה, קיימת כבר 20 שנה והם מתמחים בייצור מוצרים טבעיים, בול מה שחיפשתי.

  ״בהתחלה זה נשמע לי טוב מדיי, גם עשוי מחומרים טבעיים, גם בלי תופעות לוואי וגם לא צריך מרשם, פשוט להזמין באינטרנט. זה היה מושלם בשבילי, הזמנתי, לא היה לי מה להפסיד. אחרי כמה ימים, שהמוצר הגיע הביתה, התרגשתי מאוד. זה היה אושר גדול, מצד אחד למצוא את הגבריות שלי מחדש, מצד שני האינטימיות והתשוקה חזרו לזוגיות שלנו, עם האישה שאני אוהב, היא החיים שלי״, אומר יותם בחיוך.

  בעיה בתפקוד המיני עלולה לפגוע באיכות החיים, גם מחוץ למיטה. גברא אנרג׳י הוא מוצר טבעי ב-100% המוגדר כתוסף תזונה, ללא תופעות לוואי, ניסיון של למעלה מ-20 שנה ועשרות אלפי גברים מרוצים. בניגוד למוצרים התרופתיים שיש בשוק היום, שמצריכים תכנון מוקדם, גברא אנרג׳י מאפשר לשמור על ספונטניות.

  טבע דיירקט, האחראית על ייצור גברא אנרג׳י, הינה חברה ישראלית המתמחה בתחום תוספי התזונה. כל מוצריה מיוצרים ב״מעבדות צמחי מרפא״ ועומדים בכל תקנות משרד הבריאות ובדרישות תקן האיכות העולמי (GMP – Good manufacturing practice), תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים העומדים בתקנים של ה-British Pharmacopoeia.

  כל אחד מ-14 המרכיבים ידוע בסגולתו לחזק את כוח הגברא, השילוב ביניהם הופך את המוצר לויאגרה טבעית וחזקה במיוחד, ללא תופעות לוואי, שיכול לשפר את חיי האהבה שלהם וליהנות מחיי מין טובים יותר.

  כמוסה טבעית שעושה את ההבדל


  מאות אלפי גברים כבר טיפלו בבעיה עם גברא אנרג'י. השאר פרטים עכשיו וגם אתה תיפטר מהבעיה 

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך