סובלים מכמה בעיות רפואיות? אם תתעלמו הן לא ייעלמו, אבל האפשרות שלכם לקבל פטור ממס הכנסה תיעלם ועוד איך

451 צפיות

בריאים בדרך כלל? כששואלים אתכם אתם אולי עונים שהכול בסדר, אבל למעשה יש כמה בעיות רפואיות שמציקות לכם. זה יכול להיות שילובים נפוצים ואופיניים של לחץ דם בשילוב של סוכרת, בעיית ראיה או מחלה כרונית שאתם סובלים ממנה כבר שנים. בדיקה וטיפול רפואי יסייעו לכם לחיות בריא וטוב יותר, אך לא פחות חשוב לדעת שאתם עשויים להיות זכאים לפטור מתשלום מס הכנסה בגין אותן בעיות רפואיות, שיכולות להשיב לכם הרבה מאוד כסף!

מאת: יואב דהריבסך הכול אין על מה להתלונן – אתם לא מרגישים את הבעיות הרפואיות במהלך היומיום. עובדים כרגיל, עושים כושר, מפתחים תחביב או שניים, נהנים עם בן או בת הזוג ועם הילדים – וחיים טוב, בסך הכול. בתנאי שאתם זוכרים לקחת את הכדורים שלכם, ולא מחשיבים את הפעמיים-שלוש בשנה שכאבי הגב משביתים אתכם, או את בעיית העיכול או הנשימה שהביאה אתכם למיון לפני כמה חודשים…

אחוזי נכות, על אף השם בעל האסוציאציה הלא נוחה, נקבעים עקב בעיות רפואיות נפוצות ומגוונות, שחלק גדול מהאוכלוסייה סובל מהן. אלו יכולות להיות בעיות אורתופדיות שונות, סוכרת, בעיות במערכת העיכול, לחץ דם גבוה, מחלות לב, תסמונות נוירולוגיות, הפרעות נפשיות שונות, דלקות מפרקים ועוד אינספור ליקויים. אבל האם ידעתם שאתם עשויים להיות זכאים לפטור מתשלום מס הכנסה במידה וכל הבעיות הבריאותיות משתקללות לכדי סף של 90% נכות? אז אם אתם כבר מתמודדים איתן, שיעזרו במשהו, לא?

איך יודעים אם יש לי זכאות לפטור?

כדי לקבל את הפטור ממס הכנסה אתם ממש לא חייבים לסבול מאיזושהי מגבלה בחיי היום יום. אבל במידה ואתם סובלים מבעיות רפואיות מצטברות או ממחלות כרוניות שונות, ייתכן שבשקלול הכללי תגיעו ל-90 אחוזי נכות, שיזכו אתכם בפטור (זמני או קבוע) מתשלום מס הכנסה ויתכן שגם בהחזר רטרואקטיבי של המס ששילמתם עד 6 שנים אחורה.

מי שקובע את גובה אחוזי הנכות הן הועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי הבוחנות לעומק את הרקע הרפואי של מגיש הבקשה. יש לציין כי אחוזי הנכות מחושבים מתוך האחוזים שנותרו לאחר ניכוי אחוזי הנכות שנקבעו בגין מצב אחר – ונסביר:

היה ונקבעו לכם 70% נכות רפואית בגין מחלת הסוכרת, 50% בגין בעיית ברכיים ו-40% בגין הפרעה בתפקוד הנפשי או החברתי שמצריכה נטילת תרופות באופן קבוע. במקרה כזה, החישוב יבוצע כך: הסעיף הגבוה ביותר (70%) יחושב במלואו. לסעיף השני יחושבו 50% מתוך 30 האחוזים שנותרו לאחר ניכוי ה-70% בגין מחלת הסוכרת. כלומר – 50% מתוך 30%, שהם 15%. לסעיף השלישי יחושבו 40% מהאחוזים שנותרו לאחר ניכוי ה-70% בגין הסוכרת ו-15% בגין בעיות הברכיים. כלומר – 6%. התוצאה שתתקבל לאחר השקלול של שלושת המצבים היא 91%, המקנה לכם פטור ממס הכנסה.אולי אתם זכאים לפטור ממס

כל שעליכם לעשות הוא להגיע לפגישה ראשונית, ללא עלות או התחייבות, במשרדי חברת לבנת פורן –זכויות רפואיות, שם תפגשו את המומחים שיסייעו לכם בהליך קבלת פטור ממס וההחזר הרטרואקטיבי ממס הכנסה. הצוותים המקצועיים בלבנת פורן יעזרו לכם בכל התהליך, החל ממילוי הטפסים ועד חוות הדעת הרפואיות הממומנות על ידי החברה, הכל במטרה אחת – לנסות לממש את הזכות הנכספת לפטור ממס.

יש להדגיש כי התהליך לקבלת הזכאות אינו פשוט ומורכב במיוחד, וכאן בדיוק המקצועיות הרפואית והבירוקרטית והניסיון ארוך השנים של חברת לבנת פורן באים לידי ביטוי בסיכוי להצליח בקבלת הזכאות. נדגיש כי לא מדובר בניצול של המערכת ובהפיכת עצמכם לקורבן; להפך, מדובר במימוש הזכויות הרפואיות המגיעות לכם בזכות. רבים הסובלים מבעיות רפואיות שונות ואינם רואים עצמם כ"מוגבלים" או כ"נכים" בשום צורה, אינם מודעים לזכות לפיה מגיע להם פטור ממס הכנסה.

ומה איתכם? תמשיכו לסבול לחינם? אם חשוב לכם להמשיך ולתפקד כרגיל ולא להרגיש מוגבלים בשום צורה – זה מבורך! המשיכו בשגרת חייכם ותיהנו ממנה. מצד שני, חשוב שתעמדו על זכויותיכם ותבדקו אם גם אתם זכאים לפטור ממס הכנסה בשל הבעיות הבריאותיות מהן אתם סובלים.
השאירו פרטים ונקבע פגישת היכרות ללא עלות וללא התחייבות >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך