מי אוזון להמונים – נמצאה הדרך הבטוחה ביותר לשמירה על התינוק שלך מחיידקים ווירוסים מזיקים

כדי לשמור על סביבת התינוק שלך נקיה ובטוחה את יכולה לרכוש חומרי ניקוי ומכשירי חיטוי, או שאת יכולה פשוט לפתוח את הברז מים בבית. מייקילינביט - פטנט מהפכני שהופך מי ברז למי אוזון, חומר הניקוי והחיטוי הכי חזק בטבע, יעיל עד-99.99% בהשמדת וירוסים וחיידקים, כולל קורונה ושפעת, מתאים לניקוי משטחים וציוד, והכי חשוב אינו רעיל ובטוח לידיים ולעור.
18,705 צפיות
מייקליינביט - חומר הניקוי והחיטוי הכי חזק בטבע, יעיל עד-99.99% בהשמדת וירוסים וחיידקים.
מייקליינביט – חומר הניקוי והחיטוי הכי חזק בטבע, יעיל עד-99.99% בהשמדת וירוסים וחיידקים.

התינוק שלך הוא הדבר היקר לך ביותר וטבעי שתרצי לשמור עליו ולהעניק לו את הכי טוב שיש. בחודשים הראשונים של חייו המערכת החיסונית שלו מתפתחת ולומדת את הסביבה הקרובה לו, כלומר החיידקים והווירוסים שעלולים להזיק לו. אין אמא שלא זוכרת את הקפיצה הקטנה בלב בפעם הראשונה שהמוצץ או הצעצוע של התינוק נפל על הרצפה (או גרוע מכך על המדרכה…).

מומלץ להימנע מיצירת סביבה סטרילית סביב התינוק, אך עדיין יש לשמור על רמת ניקיון גבוהה. ישנן דרכים רבות בהן את יכולה לשמור על סביבה נקיה אופטימלית עבור התינוק שלך, החל מסטריליזטורים חשמליים, חיטוי במים רותחים ועד היצע רחב של חומרי ניקוי וחיטוי ידידותיים. 

יחד עם זאת, מחקרים מראים כי שימוש יום-יומי בסבונים, תרסיסים ומגבונים אנטי-בקטריאליים עלולים להביא לעלייה בעמידות החיידקים. בנוסף, החומר שאיתו אנו מנקים משאיר אחריו שאריות של חומר לא בריא ורעיל מאוד לתינוק ולסביבה.

ניקיון הסביבה של התינוק הוא לא רק החפצים והמשטחים שאיתם הוא בא במגע, אלא גם האנשים סביבו, שמרימים אותו, מאכילים אותו, מחליפים לו ומשחקים איתו. כל מי שבא במגע עם התינוק שלך צריך לשמור על ידיים נקיות, כדי לשמור על הבריאות שלו. מייקלינביט יכול גם לחטא את הידיים של אלה שבאים במגע עם התינוק שלך, כך שאת לא צריכה לדאוג לסבונים ואלכוג׳ל ידידותיים לתינוקות.

מי אוזון – חומר החיטוי החזק בטבע

אך ישנו פתרון ביתי מהפכני שיכול לחסוך לך הרבה כאב ראש וגם כמה מדפי אחסון בבית: מייקלינביט – פטנט ההופך את מי הברז בביתך למי אוזון, הנחשבים לחומר הניקוי והחיטוי החזק ביותר בטבע, המסוגל להשמיד וירוסים וחיידקים ביעילות של 99.99%, כולל סלמונלה, קולי, קורונה ושפעת, על פני משטחים, ידיים ועור, וזאת מבלי להשאיר אחריו שאריות מיותרות ורעילות. מי אוזון הם חומר טבעי וידידותי לאדם ובעלי חיים, יעילים ומהירים פי 1,000 מכימיקלים ואקונומיקה, וניתן אפילו לחטא באמצעותם פירות וירקות מוצרי תינוקות ומשטחים ללא כל חשש.

המכשיר מורכב ממיכל בו ממלאים את המים, אשר עוברים דרך שתי אלקטרודות ושתי שכבות יהלום, ההופכים בתהליך אלקטרוליטי בטכנולוגיית היהלום את מי הברז למי אוזון. לחיצה על כפתור מאפשרת התזה של מי האוזון על האזורים אותם רוצים לנקות ולחטא. המכשיר יעיל בניקוי וחיטוי של כל משטח וחפץ, כמו מוצצים, בקבוקים, צעצועים, משטחי משחק וכו׳. תהליך החיטוי אורך כ 30 שניות.

חיסכון בחומרי ניקוי ואלכוג׳ל

ניקיון הסביבה של התינוק הוא לא רק החפצים והמשטחים שאיתם הוא בא במגע, אלא גם האנשים סביבו, שמרימים אותו, מאכילים אותו, מחליפים לו ומשחקים איתו. כל מי שבא במגע עם התינוק שלך צריך לשמור על ידיים נקיות, כדי לשמור על הבריאות שלו. 

מייקלינביט יכול גם לחטא את הידיים של אלה שבאים במגע עם התינוק שלך, כך שאת לא צריכה לדאוג לסבונים ואלכוג׳ל ידידותיים לתינוקות.

השחקנית אלונה טל: ״… לנקות את הבית בדרך שהיא לא רעילה כלל… מאוד חשוב במיוחד אם יש לכם ילדים או חיות מחמד. זה המכשיר איתו אני מנקה את הבית… 
הוא מייצר מי אוזון, הוא לא רעיל ויש לו יעילות חיטוי כמו של אקונומיקה, רק שאיתו אני משתמשת גם על פירות וירקות״.

שי, לקוחה מרוצה, מספרת: ״רכשתי את מכשיר הקלינביט כשהייתי בהיריון, מתוך מחשבה שהוא ישמש אותי בביצוע הסטריליזציה של כל הבקבוקים והמוצצים… תוך כדי היריון התאהבתי והוא הפך לחבר הכי טוב שלי, כי בהיריון זה בעייתי להשתמש בכל מיני חומרים כמו אקונומיקה ודברים כימיים, כדי לא לשאוף אותם, פשוט עברתי לנקות את הבית עם מייקלינביט…״.

סתיו – המכשיר הזה הוא קסם – אני מנקה את כל המשחקים של התינוק שלי וגם את כל המוצצים . אין שום חומר בעולם כמו אקונומיקה או אלכוהול שיהיו בטוחים כמו המי אוזון וכמו מכשיר הקלין ביט – אני אפילו מתיזה את מי האוזון על עור הילד שיש לו פריחה או גרד וזה מעביר את זה במקום. ידוע כי ברפואה משתמשים באוזון לזיהומים – ממש מוצר מדהים ובטוח. 

חשוב לציין כי מייקלינביט הוא מכשיר נייד ונוח לנשיאה, כך שתוכלי לשים אותו בקלות בתיק העגלה ולקחת אותו איתך לכל מקום. סביר להניח שמהר מאוד תוותרי על תכשירי חיטוי אחרים שתופסים כבר מקום בתיק.

מייקילנביט מיוצר על ידי חברת קלין ביט (Clean Bit), המתמחה במניעת זיהומים ובטיפול כנגד חיידקים עמידים, עובשים ווירוסים, ומתן פתרונות טיהור וחיטוי ירוקים ובטכנולוגיות מתקדמות במוסדות וגופים גדולים כגון מוסדות ממשלה, בתי חולים, מרפאות, מעבדות מחקר וחברות פרטיות.

המכשיר נבדק במעבדות חיצוניות תחת התקנים המחמירים ביותר בארץ ובעולם, ובעל אישורים ממכון התקנים הישראלי, המכון למיקרוביולוגיה של מזון ומוצרי צריכה, USDA ,EPA ,FDA ועוד.

קבלי את מייקילינביט לחודש ניסיון ללא התחייבות ועם החזר כספי מלא

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך