המים השתדרגו: הכירו את הפטנט פורץ הדרך של תמי4 שהולך לכבוש את העולם

923 צפיות

עוד הישג ישראלי משמעותי בעולם: חברת "שטראוס מים" השיקה את מטהר המים MAZE, פטנט ישראלי שזכה לתואר מטהר המים המתקדם ביותר בעולם. הכירו את הפטנט המבריק שיבטיח מים איכותיים וטעימים בביתכם!


ישראל נחשבת למעצמה בפיתוח טכנולוגיות המים, והנה עוד הישג משמעותי שאנחנו יכולים להוסיף לרשימה: MAZE, מטהר המים המתקדם ביותר בעולם(!) לברי המים תמי4. מדובר על טכנולוגית טיהור מים ישראלית חדשנית שנרשמה כפטנט ייחודי, ומספקת לנו מים באיכות טובה יותר. 

מטהר המים MAZE מטהר את המים ממזהמים שעלולים להימצא במי הברז שלנו, ולא תאמינו כמה כאלו יש – ממזהמים שנמצאים בצנרת הבית הישנה (חול, חלודה, אבנית וכלור), מזהמים ממקור אישי (שאריות של תרופות, הורמונים, חומרי ניקוי) מזהמים ממקור תעשייתי (כמו חומרי הדברה, אסבסט ופסולת כימית), מתכות כבדות שהוכחו כפוגעות בבריאות הילדים (כמו עופרת, שגורמת לבעיות גדילה ופגיעה במנת המשכל), וכן מזהמים מיקרוביולוגים. הסינון הקפדני של MAZE מספק לנו מים איכותיים וטעימים יותר.

מטהר המים MAZE הוא המטהר היחיד בעולם שזכה ל-5 כוכבים בקטגוריית טיפול במים של דירוג ה-NSF, תקן אמריקאי מחמיר לטיפול במים. כמובן, הוא גם עומד בתווי התקן הישראלים המחמירים ביותר.

המים בישראל נחשבים טובים, אז איך זה שיש לנו מתכות במי הברז?

השאלה הזו היא שאלה מצוינת, וכדי לענות עליה צריך להכיר את בעיית "הקילומטר האחרון", בעיה גלובלית הקשורה לאיכות המים שנמצאים בברז שלנו. המים שיוצאים מהמוביל הארצי טובים לשתייה ומפוקחים על ידי משרד הבריאות, אך מה קורה כשהם מגיעים אלינו, לצנרת המים הביתית שלנו? כאן איכות המים באחריותנו, ובמטרים האחרונים שהם עוברים עד שהם מגיעים לכוס המים שלנו הם עלולים לספח מתכות, תוצרי לוואי ומזהמים.

מטהר המים המתקדם MAZE מספק פתרון לבעיית הקילומטר האחרון, ומבטיח שהמים שאנחנו שותים בבית הם איכותיים וטעימים יותר, תוך שמירה על המינרלים והחיידקים הטובים.

איך עוד בר המים משדרג לי את המים?

את מטהר המים MAZE אפשר למצוא בכל ברי המים תמי4 (שמגיעים בעלות יומית של פחות משלושה שקלים!) בנוסף לעוד כמה פונקציות מתקדמות שמשדרגות את צריכת המים שלנו:

  • מים מוגזים בלחיצת כפתור – אם אתם מחובבי המים המוגזים – ומסתבר שכמחצית מהישראלים אוהבים את המים שלהם עם גזים – בר המים כולל טכנולוגיית המאפשרת הגזה אישית וטריה לפני כל מזיגה
  • מים רותחים – מי צריך קומקום כשאפשר להרתיח ברגע מים לקפה? ואם אתם דואגים לילדים, דעו שישנה פונקציה לאבטחת ילדים כנגד מזיגת מים רותחים
  • בר מים חכם – כמעט כל מכשיר ביתי הופך היום לחכם יותר, וכך גם בר המים שלנו. היום כבר אפשר לשלוט על המים באמצעות אפליקציה בסמארטפון, להרתיח אותם מרחוק, לשלוט בטמפרטורה ואף להגדיר יעד שתיה משפחתי (כי מה יעודד את הילדים לשתות יותר מאשר תחרות בריאה?)
  • נוחות ונגישות – 92% מהמשפחות שהשתתפו בסקר TNS שנערך בספטמבר 2019 העידו שמאז שיש להם בר תמי4 בבית, המשפחה שותה יותר מים! 

 

עכשיו במבצע לוהט לחורף – הזמינו בר תמי4 עם מטהר המים MAZE ל-3 חודשים ללא התחייבות! אהבתם? תשאירו! לא אהבתם? תוכלו להחזיר את המכשיר ולקבל את כספכם בחזרה. לחצו כאן למים איכותיים וטעימים יותר  >>

 

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך