פיראנה שף – מסעדת ההמבורגרים הכשרה שכבשה את ראשון לציון

בראשון לציון נמצאת "פיראנה שף", מסעדה כשרה בהנהגת שף מוביל, המציעה חוויה קולינרית מרשימה המתמקדת בהמבורגרים מבשר ברמה הגבוהה ביותר. אלה שטעמו, לא שכחו. המבורגרים כאן מגיעים מנתחי בשר מיוחדים, מלווים בתוספות מובחרות והכל באווירה שמזמינה להישאר. 
201 צפיות
פיראנה שף - מסעדת ההמבורגרים הכשרה שכבשה את ראשון לציון
צולם ע"י פיראנה שף – ראשון לציון

בראשון לציון נמצאת "פיראנה שף", מסעדה כשרה בהנהגת שף מוביל, המציעה חוויה קולינרית מרשימה המתמקדת בהמבורגרים מבשר ברמה הגבוהה ביותר. אלה שטעמו, לא שכחו.

המבורגרים כאן מגיעים מנתחי בשר מיוחדים, מלווים בתוספות מובחרות והכל באווירה שמזמינה להישאר. 

איך פיראנה שף הוקמה?

אלון בניטה, השף והבעלים, עם ניסיון של 16 שנה בקולינריה, הוא האיש שמאחורי הקסם. הכיר את העולם הקולינרי בגיל צעיר באילת ומאז התמקד באומנות הבשר. אלון מספר: 

"הקולינריה היא התשוקה שלי. פתחתי את פיראנה שף בתקופה האתגרית של הקורונה והמשכתי להתמקד במה שאני אוהב - האוכל".

מה מבחינת המחירים? 

המחירים ב"פיראנה שף" הם חלק מההפתעות הנעימות אותן המסעדה מביאה לשולחן. בעידן שבו המחירים במסעדות טסים לגבהים, פיראנה שף מציעה לקוחותיה תמריץ לחזור שוב ושוב. המנות מתחילות במחירים סבירים של 45 ₪, אך הגורמטים בינינו יוכלו למצוא גם מנות בשר ברמה הגבוהה ביותר שעשויות להגיע לסכומים של עד 500 ₪. המחיר הוא תמריץ, אך האיכות היא המכרעת. כאשר השניים מתאחדים, התוצאה היא חוויה שאי אפשר להתעלם ממנה.

בנוסף לאיכות האוכל והמחירים המשתלמים, המסעדה מציעה גם פרומוציות מיוחדות ללקוחות הקבועים. אלון מאמין ביצירת קשר אישי עם הלקוחות ובהפתעות שמעלות חיוך. לכן, לא פעם יגיעו לשולחן מנות ראשונות או תוספות מיוחדות על חשבון הבית. המטרה היא שהלקוח יחווה לא רק את האוכל המעולה, אלא גם את השירות החם והאישי שהמסעדה מציעה.

ולמה "פיראנה"? אלון חושף:

"השם מגיע מאהבתי לדג הפיראנה. בעבר היו לי שניים כאלה בבית. לבסוף הם הועברו למצפה התת-ימי באילת, אך השם נשאר."

מה לגביי התפריט?

מגוון רחב של מנות בשר: מהמבורגר הקלאסי ועד סטייקים מובחרים. המנה המזוהה עם המסעדה היא הטריפל פיראנה במשקל של 500 גרם, מלווה ברוטב צ'ימיצ'ורי, מדליון פילה אנגוס ואבוקדו.

אלון מסיים: "השירות והאווירה הם חלק בלתי נפרד מהחוויה. אנחנו פה כדי להפתיע ולהרשים, והמחירים? גם הם חלק מהחוויה."

המסעדה ממוקמת בראשון לציון, פותחת את שעריה ב-13:00 ומזמינה אתכם לחוויה. לא צריך להזמין מראש, פשוט להגיע.

לפרטים נוספים: 03-683-2343.

פיראנה שף אינסטגרם | פיראנה שף פייסבוק

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow
עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow