מצאנו את המקום שכל ספר מקצועי חייב להכיר!

ספרים מקצועיים ואינכם יודעים כיצד להביא עוד לקוחות אל בית העסק שלכם? מעוניינים לקחת את יכולות הברבר שלכם אל הרמה הבאה? • מצאנו את הפתרון! • הגענו אל ניקסון ברברשופ אקדמי כדי לראות איך עושים את זה באמת אחרת
2,118 צפיות
ניקסון אקאדמי - קורס לספרים
צולם ע"י ניקסון אקאדמי

עם למידה מקצועית וניהולית – גם אתם תהפכו לכוכבים

הגענו אל ניקסון ברברשופ בעקבות שלל הביקורות המצוינות אשר מפוזרות סביבם ברחבי האינטרנט. הכרנו את אפק, הבעלים של המקום, שסיפר לנו כי עבורו הקלישאה שהחיים אינם צפויים היא אמיתית למדי. למעשה, אפק הגיע אל התחום באופן אקראי לחלוטין, כאשר חבר ביקש ממנו לספר אותו לרגל החג בגיל 15, מי היה יודע שהדבר יוביל לכך שארבע שנים מאוחר יותר, מהכיסא בחדר, מכונת התספורת והלקוח האחד, הוא יזכה להכשיר מאות ספרים צעירים ורעבים להצלחה בכל רחבי הארץ תוך כדי שהוא מנהל את המספרה הגדולה ביותר בצפון.

מספרת ניקסון כוללת שבע עמדות ייחודיות ומרשימות במיוחד של תספורות גברים, זאת בעוד כי ניתן להשיג באותה מספרה מגוון רחב של שירותים שמטרתם היא להוציא את כל הלקוחות יפים יותר, החל מסידור זקן מקצועי ועד לצבעים בשיער. כמו כן, בניקסון ישנן 2 קומות, כאשר הקומה העליונה מוקדשת לקעקועים, החלקות שיער לנשים ובקרוב, יתווספו למקום גם טיפולי פנים קוסמטיקה. התרשמנו במיוחד לראות את היחס העוטף שכל לקוח מקבל. בכל זאת, לא ציפינו ממקום כה גדול לתת שירות אישי ברמה כזו. ״למרות שהמקום גדול, חשוב לנו לשמור על איכות הבוטיק לכל לקוח או תלמיד״ משתף אפק ומציין את מה שאנחנו כבר הבנו לבד. אם תרצו הצצה נוספת למספרת ניקסון, תוכלו להיכנס לעמוד האינסטגרם ולהתרשם בעצמכם.

בואו נצלול מעט לעומק – הקורס המלא של ניקסון

בשנים האחרונות סצנת הברבר-שופ תפסה תאוצה אך זה לא סוד כי מעטים האנשים שיודעים כיצד לנהל את כל העסק הזה, מוכשרים ככל שיהיו. בדיוק לשם כך, יצאנו לחפש את האחד שמלמד כיצד לספר מצד אחד, אך גם מוסיף את ההיבט הניהולי ומלמד איך ליצור עסק חזק, כזה שקם על מנת להישאר. אז קודם כל, יש לנו בשורות טובות. מצאנו את הקורס הראשון מסוגו בישראל שילמד אתכם הכל על טיפוח, שיער ומה שביניהם וידריך אתכם איך להפוך כל ברברשופ למותג ענק.

״זכיתי ללמוד הכל על תחום הברבר-שופ״ מספר לנו אפק. במסגרת ניסיונו העשיר בתור ספר מקצועי, הוא החליט ליצור קורס דיגיטלי מיוחד גם לרחוקים שלא מוכנים לוותר על החלום. התרשמנו במיוחד לגלות שלא מדובר רק על יכולות בסיסיות של ספרים כמו דירוג או איך להחזיק מכונה – למעשה, בקורס תלמדו איך להתלבש נכון, איך להתנהל מול לקוחות וכיצד לנהל את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

אז למה ללמוד דווקא אצל ניקסון אקדמי?

בעוד כי קיים מגוון רחב של אפשרויות שונות באשר ללימודי ברבר, מצאנו כי הבחירה בניקסון אקדמי היא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם אם אתם רוצים להגשים את החלום ולהפוך לברברים

מקצועיים. כאלה שהלקוחות עומדים אצלם בתור. בעת הלימודים תוכלו ליהנות גם מהדרכה מקיפה שתלמד אתכם מא' ועד ת' איך פותחים עסק ואיך מתחזקים אותו ונשארים חזק בתודעה. נוסף על כך, תלמדו על בידול ומיתוג, על סידורי ראשים מיוחדים וכמובן, תלמדו איך לתת לכל לקוח חוויה בלתי נשכחת. תלמדו בצורה מעמיקה את עקרונות הגיאומטריה והזוויות השונות של הראש, כך שתוכלו להתאים את השיטה שלכם באופן בלעדי לכל לקוח שישב בכיסא.

אז למה אתם מחכים? זה הזמן לקחת את החלום צעד אחד קדימה! לא הגיע הזמן שתעשו כל מה שניתן על מנת להגשים את החלומות שלכם? ועוד איך! היכנסו לעמוד האינסטגרם הרשמי של אפק כדי לקבל הצצה אמיתית לאקדמיה הכי מטורפת באזור הצפון וכמובן, על מנת להישאר מעודכנים! המלצה שלנו? שווה להגיע (:

האקדמיה נמצאת ברחוב ירושלים 32, עפולה

לבירורים וקבלת פרטים נוספים: 050-2779470

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow

עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow