תופעה! יותר ויותר גברים בתפקידים בכירים מצטרפים ל"מועדון העשירון החולה"

223 צפיות

מהעבודה – למועדון הכושר, מבית הקפה עם החברים – לבייביסיטר על הנכדים, ובערב, לסרט חדש בקולנוע – עם בת הזוג כמובן. החיים של גברים בתפקידים בכירים גדושים ומלאי אירועים משמחים ולפעמים קשה לעצור, אפילו לרגע, ולבדוק אם אנחנו מנצלים את מלוא הזכויות המגיעות לנו

שני גברים מבוגרים

בסך הכול בהחלט אפשר לומר שאתם מרוצים מהחיים שבניתם לעצמכם. עבדתם קשה, צברתם הצלחות לא מעטות ואתם שייכים למועדון האקסקלוסיבי עם עוד גברים בתפקידים בכירים. יש לכם ילדים ואולי כבר נכדים, תחביבים וחיי חברה, ומה לעשות – יש גם כמה בעיות בריאותיות בארסנל, שיכולות לשייך אתכם למועדון אחר, יוקרתי הרבה פחות.

אולי זה הלב ולחץ הדם, אולי סכרת ובנוסף איזו בעיה אורתופדית בגב או ברגל שמצריכה טיפול תקופתי או שוטף. תחת הטיפול הרפואי המתאים אתם בהחלט לא מרגישים בזה ביום יום וזה לא מפריע לכם להמשיך ולתפקד כמעט כרגיל. אתם לא מוגבלים כמעט בשום דבר. כל כך הרבה גברים נמצאים במצב הזה, כל כך מעט בודקים מה מגיע להם בגלל הצטברות המצבים הגופניים המעיקים האלה.

סביר להניח שאתם לא מודעים לכך, אבל יתכן ומגיע לכם פטור ממס הכנסה ואולי אף החזר רטרואקטיבי של מאות אלפי שקלים ששולמו למס הכנסה.

ברוכים הבאים למועדון

לאחרונה, אנחנו עדים ליותר ויותר גברים אמידים ומצליחים המצטרפים ל"מועדון העשירון החולה". הם לא תיארו לעצמם שהם זכאים לזכויות כלשהן, השתכרו לא רע, ובוודאי שלא הגדירו את עצמם כנכים. לא מדובר כאן בניצול ציני של המערכת, המדינה החליטה לפטור ממס הכנסה בדיוק את האנשים הללו – שעבדו קשה כל החיים, ושסובלים ממספר בעיות בריאותיות האופייניות לגילם, שכשמצרפים אותן יחד מגיעים לשיעור של 90% נכות המקנה להם פטור.

נכון, אתם לא רגילים לחשוב על עצמכם כבעלי בעיות בריאות, הרי זה מעולם לא עצר מכם בדרך להצלחה ואתם סולדים ממי שיושב ומתלונן כל היום. אבל אם יש לכם בעיות בריאותיות האופייניות לגילכם, וגם אם הן נראות לכם זניחות, יתכן מאד שאתם זכאים לפטור ממס הכנסה. בדרגות אחוזי הנכות הגבוהות, פטור כזה יכול להגיע להרבה מאד כסף עתידית, ואולי אף רטרואקטיבית. שווה לבדוק, לא?

אז מי קובע אם אני זכאי או לא?

הבקשה לזכאות לפטור מוגשת למס הכנסה ומנוהלת באמצעות ועדות רפואיות (מטעם הביטוח הלאומי), אשר קובעות את אחוזי הנכות של האדם בהתאם למצבו הרפואי. כשאדם ניגש לוועדה כזו ותובע פטור מתשלום מס-הכנסה, הוועדה דנה בענייניו, זה לוקח מספר חודשים ובסופם, במידה ונקבעת נכות רפואית כוללת העולה על 90%, הוא מקבל אישור זכאות לפטור ממס הכנסה.

הפטור עשוי להיות זמני או קבוע, רטרואקטיבי או עתידי. לכן, חשוב להבין שכל יום קובע! כל יום עולה לך בכסף שלא חוזר וכדאי לפנות כבר עכשיו לחברה העוסקת במימוש זכויות רפואיות ולבחון האם צוות החברה יכול לסייע לך בהגשת הבקשה לפטור. רוב האוכלוסייה הזכאית אינה מודעת כלל לזכאותה לפטור ממס הכנסה או לזכויותיה הרפואיות, למה להתעלם מהן כשהן עשויות להחזיר לך את הכסף שעבדת כל כך קשה עבורו כל השנים?

החזר כספי ממס הכנסה

למי יש זמן לזה?

מצחיק, איך בחיים פעמים רבות אנחנו מבינים את החשיבות של הליך כלשהו, אבל פשוט אין לנו זמן להתפנות אליו. אם גם אתה חושש מהזמן שהליך התביעה יגבה ממך, או מעוניין להפוך אותו לפשוט יותר, יש לכך פתרון מצוין – למי שרוצה לייעל את התהליך ולדאוג למקסם את זכויותיו, מומלץ בחום לפנות לחברת לבנת פורן על מנת שיסייעו וילוו אותו בתהליך, עד לקבלת הפטור.

הידע הרפואי והמקצועי, בתוספת הניסיון רב השנים בכל הקשור לסיוע במימוש זכויות רפואיות, הופך את הפנייה דרך חברת לבנת פורן לכדאית במיוחד. תחת החברה פועלים כ-25 רופאים וכ-150 עובדים, מנהלי לקוח, ואנשי מקצוע – כולם מנוסים ביותר בסיוע בתהליכי מימוש זכויות, מכירים את המערכות הבירוקרטיות המורכבות באופן מעמיק, ומתנהלים מולן בצורה מיטבית ואפקטיבית.

כל מה שנדרש ממך הוא להגיע לפגישה ראשונית קצרה ללא עלות או התחייבות, שם תוצג בפניך כל האינפורמציה והדרכים שבהן החברה תוכל לסייע לך בתהליך. לאחר מכן תוכל להחליט באופן שקול האם יש טעם להתקדם עם התביעה למימוש הזכויות שלך, או לא.

אולי גם לכם שמור מקום במועדון העשירון החולה? השאירו את פרטיכם לבדיקת זכאות ונציג מומחה יחזור אליכם >>

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך