מדוע נשים מעל לגיל 60 סובלות יותר מדליפה ובריחת שתן?

1,183 צפיות

הבעיה מטרידה נשים רבות, שמנסות שוב ושוב שיטות שונות לטיפול בבעיה, אך לא תמיד בהצלחה. מכשיר אחד, המשלב טכנולוגיה חדשנית ומספר שיטות טיפול לא פולשניות, יכול להעניק לכל אותן נשים פתרון לבעיית בריחת השתן ואיכות חיים טובה יותר


מאת: מערכת VOOOMדליפה ובריחת שתן היא בעיה שכיחה בקרב נשים, במיוחד אלה שעברו את גיל 60. כדי להבין את הסיבה עלינו להכיר את מנגנון שלפוחית השתן. מדובר בשלפוחית שתפקידה: אחסון השתן והטלתו באופן מבוקר ויזום.

הרפיית שרירי רצפת האגן במקביל לריקון השלפוחית תאפשר מתן שתן יזום ונשלט. עקב רפיון שרירי רצפת האגן וקושי בשליטה בהם, נסבול מבריחה וצורך תכוף במתן שתן, שיגרמו ליקיצות תכופות במהלך שנת הלילה, פגיעה באיכות השינה, מחוסר שליטה על הסוגרים שיובילו לפגיעה קשה באיכות החיים.

מדוע מחמירה התופעה בגילאים המתקדמים יותר? לרוב הסיבות נעוצות ברפיון שרירי רצפת האגן בשל נזקי הריונות ולידות, סיבות גנטיות, הזדקנות רקמות השריר, ירידה ברמות ההסטרוגן, הרמת משאות כבדים לאורך חודשים ושנים, וכן מחלות ריאה כרוניות. השמנת יתר כמו גם עישון הינן סיבות נוספות.

מהן אפשרויות הטיפול העומדות בפנינו?

ראשית, בדיקה אורו-גניקולוגית לאבחון המצב והגורמים מומלצת מאד לאיתור הסיבות לבריחת שתן. הבדיקה תבחן באם ישנה צניחה של אברי האגן, תשלול או תאמת מצב דלקתי, תעניק הערכה ציסטומטרית (אורודינמית).

לאחר מכן ולאור הממצאים שיתקבלו, יוצעו אפשרויות הטיפול הבאות:

פיזיותרפיה – טיפול פיזיותרפי לשרירי רצפת האגן.

שיטת קגל – שיטה לחיזוק שרירי רצפת האגן שפותחה ע"י גניקולוג אמריקאי.

שיטת פאולה – שיטה לאימון הסוגרים ושליטה בשרירי רצפת האגן.

תרופות – טיפול תרופתי שתפקידו להרפות את הדופן השרירית של השלפוחית.

ניתוח – ניתוח TVT המבוצע בהרדמה מקומית או כללית בו מושתל סרט נרתיקי מתחת לאמצע השופכה.

זריקות – הזרקה של בוטוקס וחומרים אחרים סביב אזור השופכה.

טיפול לייזר – טיפול בשרירי רצפת האגן בלייזר המוחדר דרך הנרתיק.

מכשיר אגן בריא – המכשיר שכל אישה צריכה להכיר ללא כימיקאלים, ללא טיפול פולשני – זה הזמן להכיר את מכשיר אימון שרירי ריצפת האגן שיטיב את חייך וישפר את איכות חייך.

  למידע מלא אודות טכנולוגיית "אגן בריא" מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

  אחד הטיפולים הטובים והיעילים בשנים האחרונות שאינו מצריך חדירה פולשנית הוא מכשיר "אגן בריא". מכשיר ביתי המשלב בתוכו טכניקות מכמה שיטות טיפוליות שכוללות את שיטת קיגל, שיטת פאולה, פיזיותרפיה וכן טיפול חשמלי לרצפת האגן. את התרגול ניתן לבצע בבית בשעות שנוח עם ביגוד מלא ולהגיע תוך זמן קצר לתוצאות טובות של חיזוק השרירים. בתוך זמן קצר ותרגול יום יומי תוכלו להרגיש את השינוי.

  מכשיר זה העובד בטכנולוגיה מתקדמת לחיזוק טונוס שרירי רצפת האגן, מעניק טיפול אינטנסיבי ולא פולשני בצורה מדויקת ביותר, המלווה בטכנולוגיית ביו-פידבק המראה בכל נקודת זמן את תפקוד שרירי רצפת האגן וקצב ההתקדמות בחיזוק השרירים. את המושב תוכלו להניח על משטח שברשותכן בין אם זה על כסא או ספסל ולהתיישב ישירות על המכשיר ולהתחיל באימון שלכן. החיישנים אשר ממוקמים על המושב יעניקו לכן את כל האינפורמציה שאתן זקוקות לה בעת התרגול על צג מכשיר הטלפון או הטאבלט וכך תדעו מה המצב שלכן בעת האימון עצמו.

  למי מתאים הטיפול במכשיר אגן בריא?
  מכשיר "אגן בריא" מתאים לנשים הסובלות מתופעות וסימפטומים של שרירי רצפת אגן רפויים. טווח הגלאים לו מתאימה הטכנולוגיה רחב ומשתנה בשל סיבות שונות וגורמים משתנים. בגלאים הצעירים התופעה יכולה להיות בשל עשיית כושר ולחץ מצטבר על שרירי האגן וגנטיקה. בגילאים הבוגרים יותר התופעה מוכרת בשל לידות, גנטיקה, השמנה, עישון ואורח חיים המשפיע על מערכת רגישה זו.
  יתרונות מכשיר "אגן בריא"

  מכשיר אגן בריא מציע יתרונות ייחודיים ובולטים אל מול הפתרונות הקיימים כיום:

  חיזוק שרירי האגן תוך זמן קצר – באמצעות מכשיר אגן בריא תוכלו לחזק את שרירי רצפת האגן בתוך תקופה קצרה, באמצעות אימון פשוט ויום יומי של כמה דקות. את האימון תוכלו לעשות בעזרת הטלפון הנייד או הטאבלט שלכם.

  חסכון כספי – אין צורך לבזבז כסף על פדים, תרופות, טיפולים פיזיותרפיים ואחרים מדי חודש או אימונים, שנותנים מענה חלקי ולא פותרים את הבעיה עצמה. רוכשים את המכשיר בסכום חד פעמי ומתחילים לתרגל עד למצב של חיזוק שרירי רצפת האגן.

  חסכון בזמן – אין יותר יציאה לטיפולים, עמידה בפקקים, חיפוש אחר חניה, תשלום לחניה, ההמתנה עצמה ועוד.

  המכשיר אינו פולשני – מכשיר אגן בריא הוא מכשיר שאינו פולשני ומאפשר תרגול מיטבי כשאת לבושה בנוחות.

  אין מבוכה – תרגול אגן בריא מתבצע בבית, בדיסקרטיות.

  שילוב 4 שיטות לחיזוק שרירי האגן – במכשיר משלב 4 שיטות מוכרות לחיזוק שרירי האגן: שיטת קיגל, שיטת פאולה, פיזיותרפיה ואימון חשמלי תוכלו לאמן את השרירים שלכן תוך זמן קצר וליהנות מתוצאות אלו לאורך זמן רב.

  שימוש בשיטת ביופידבק – שיטה המאפשרת לכן לשלוט באיכות הטיפול העצמי, באמצעות מכשיר "אגן בריא". בין אם קריאת התנועות בעת התרגול, איכות וכמות הכיווצים שלכן, איכות כוח השריר ואומדן הכח בתרגול. תוכלו לעבור שלבים בתרגול ולראות בכל פעם את קצב ההתקדמות.

  יתרונות אלה הופכות את ״אגן בריא״ לאחד משיטות הטיפול הטובות והמובילות ביותר לבעיית בריחת שתן ובעיות אחרות הקשורות בשרירי אגן רפויים. אם חשוב לכן לא להמשיך לחיות עם הבעיה ולפתור את המבוכה וחוסר הנעימות הקשורה בה, זה הזמן להתחיל לחזק את שרירי רצפת האגן שלכן עם אגן בריא וליהנות משרירי אגן חזקים ויציבים לאורך זמן.


   למידע מלא אודות טכנולוגיית "אגן בריא" מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם:

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך