הטיפול שהצליח להעלים את סימני המתיחה שהציקו מאז ההריונות 

3,293 צפיות

 

כמעט ואין אישה שלא סובלת מסימני מתיחה • אצלי הם החלו להופיע לאחר ההריון השני וגרמו לי להתבייש בגופי • תכשיר חדש ומסקרן זכה אצלי בתואר "היחידי שבאמת עובד" • כך נפרדתי לשלום מהסימנים וקיבלתי את החופש שלי בחזרה

סימני מתיחה. צמד המילים המפחיד הזה מצלצל לכולנו מוכר בראש – בין אם עברנו הריונות או שאנחנו מתכננות אחד, ובין אם עברנו שינויים קיצוניים ומהירים במשקל גופינו (שזה רובנו, בואו נודה בזה…).

גם אני סובלת מהסימנים המציקים האלו שמסרבים להיעלם, שצצו בעיקר אחרי הלידה השנייה שלי. הם מכסים את הירכיים והבטן ופשוט גורמים לי להרגיש מגעיל עם עצמי, ואף להתבייש בגופי ולהימנע מלבישה של בגדי ים או מכנסיים קצרים.

המשחות שיש בשוק יקרות לי  מדי, ועל לייזר וניתוחים בכלל אין מה לדבר

כבר שנים שאני מחפשת פתרונות לסימני המתיחה שמעטרים את גופי, ללא הצלחה. הוצאתי מאות ואלפי שקלים על תכשירים ומשחות שהבטיחו תוצאות קסם מידיות ואכזבו, ואף הצצתי במשחות הפלא שאיביי הציעו לי אבל החשש מטיפול במשחות ללא אישור משרד הבריאות הטרידו אותי. אפילו שקלתי ניתוחים וטיפולי לייזר, אך הפחד משריפה של העור ומנזק בלתי הפיך ומסוכן לגוף – וכמובן מהוצאה כספית גדולה במיוחד – מנעו ממני לנסות.

גיליתי את התכשיר המהפכני ששינה את הכל – ג'ל ספירולינה

השינוי האמתי הגיע כשנתקלתי בג'ל פילינג קריסטל של חברת טוליפ נטורל, חברה בעלת ניסיון של 17 שנים בארץ ובעולם. הג'ל המבוסס על אצת ספירולינה, אצה שמורכבת מחומרים חיוניים כמו בטא קרוטן, חלבון מלא וחומצות אמינו, ופועלת למיצוק ומתיחת העור. חברה המליצה לי בחום על המוצר, אבל כמובן שגם פה, הספקות עדיין הציצו וצעקו עליי להפסיק להוציא כספים על מוצרים ותכשירים שלא עוזרים. אז החלטתי לערוך מחקר קטן: קראתי על המוצר בגוגל ווידאתי שהוא קיבל אישורים של משרד הבריאות, ומשם עברתי אל פייסבוק כדי לקרוא קצת תגובות של משתמשות. הביקורות שהמוצר קיבל היו פשוט מדהימות – אבל עדיין, הספקות והאכזבות ממוצרי עבר שניסיתי כרסמו לי בראש…

מה שבאמת שכנע אותי לבסוף לנסות את התכשיר היה הבטחת המשווק להחזר כספי של 105% תוך שבועיים, במקרה שלא אהיה מרוצה. הבנתי שהחברה באמת סומכת על המוצר שלה בעיניים עצומות, ואם אנסה את המוצר ואתאכזב, למעשה ארוויח עליו כסף! הדחיפה הזו היא בדיוק מה שהייתי צריכה כדי לנסות את הג'ל של טוליפ נטורל – ואיזה מזל…

למרות הספקות – המוצר עבד מצוין וטשטש את סימני המתיחה באופן משמעותי

למזלי, לא הייתי צריכה להחזיר את המוצר. סוף סוף מצאתי תכשיר איכותי שבאמת עושה את העבודה, ומראה שינוי כבר תוך שבועיים. אמנם תוצאות משמעותיות מובטחות כעבור חודשיים-שלושה של שימוש יומיומי, אבל התחלתי להבחין בשיפור קטן כבר בתוך שבועיים של שימוש – הצלקות התחילו להיטשטש והסימנים התבהרו. הבנתי שמשהו טוב קורה פה, והחלטתי להשאיר את המוצר ולתת לו צ'אנס אמיתי.

נסי את הג'ל המהפכני של טוליפ נטורל עוד היום!

כדי לזרז את השיפור עד העלמה מוחלטת של הסימנים, עליתי על כמה דברים שחשוב לעשות. החלטתי למרוח את המשחה בכל יום מיד אחרי האמבטיה, כיוון שהגוף עדיין לח והנקבוביות פתוחות, כך שהחומר נספג במהירות. בנוסף, אני מורחת את המשחה בתנועות סיבוביות ועמוקות למשך כ3-4 דקות, כדי לוודא שהחומר באמת נספג בעור – והתוצאות? אין לי מילים…

דרך אגב, לפי היצרן, ניתן להשתמש בתכשיר אפילו במהלך ההריון, כדי לשפר את גמישות העור, ולמנוע את סימני המתיחה עוד לפני שנולדו.

היום אני כבר אחרי שלושה חודשים של שימוש בג'ל קריסטל. הסימנים נעלמו כמעט לגמרי, וסוף סוף אני יכולה להסתובב בים בלי להתבייש, לחזור למכנסיים הקצרים ולהרגיש בנוח בגוף שלי אחרי שנים של הסתרה וניסיונות מייאשים, אחרי שכבר חשבתי שהסימנים האלו יישארו עליי לנצח… קיבלתי את החופש שלי בחזרה.

די לסימני המתיחה! בואו לנסות את המוצר שישנה את מראה העור שלכן – – 105% החזר כספי ומשלוח חינם! >>>