אפשר להפסיק לחלום: הדור הבא של הטיפול בקמטים כבר כאן

1,618 צפיות

הסכנות הכרוכות בטיפולים כמו בוטוקס ועוד, יוצרות סלידה בקרב נשים רבות, החולמות על טיפול שיעלים או יפחית את הקמטים הבלתי נמנעים שמופיעים על פניהן. אבל החדשות הטובות הן שבמכון בראשל"צ, מצאנו מכשיר חדשני שמצליח לעשות זאת באופן טבעי ובטוח, ומחזיר את השנים לאחוררבות מאיתנו, החל מגיל 40, או לפעמים אפילו קודם, כבר מזהות קמטים וקמטוטים מרגיזים ולא נעימים, כשאנחנו מביטות במראה. האופציה הכמעט מתבקשת של הזרקת בוטוקס או חומצה היאלורונית, לא פעם מעוררת רתיעה, ובצדק.

קודם כל, המחשבה על הזרקת רעלן לתוך הגוף, מפחידה בפני עצמה, וגם – לא נעים לומר, אבל חלק מהנשים שעשו בוטוקס, נראות קצת מוזר וחסרות הבעה, הרי החומר הזה פשוט משתק את האזור בו הוא הוזרק.

כמעט מיותר לציין שגם הפחד ממחטים ומכאבים יכול לגרום לרבות מאיתנו להסתובב ולברוח. בנוסף, בטיפולים מסוג זה, קשה לצפות את התוצאה הסופית, ואת השפעת הטיפול על הבעות הפנים.

אז לנסות לחיות בשלום עם הקמטים ועם הביטחון העצמי שיורד עם כל הצצה במראה? ממש לא! מצאנו פתרון אחר, והוא מושלם.

כבר לא צריך להשלים עם הקמטים – יש פתרון טבעי

אם חשבתן שבעידן כל כך מתקדם עדיין לא מצאו פתרון הולם יותר לבעיה שמטרידה כל כך הרבה נשים על פני כדור הארץ – תחשבו שוב. מערכת הדיינמיס פרו של חברת פוטונה. מסתבר שיש מכשיר חדשני שפותח במשך 30 שנה, ובינתיים בשימוש בעיקר אצל רופאים.

 נעים להכיר: מערכת הדיינמיס פרו, שמצליחה לעשות את הלא-ייאמן – להחזיר את הזמן אחורה ולהעלים את הקמטים באמצעות קרני לייזר, והחלק הכי טוב? הוא עושה זאת בלי להזריק שום דבר לפנים, בלי לחתוך, לשאוב או למתוח.

מכשיר הדיינמיס פרו של חברת פוטונה

המומחים במכון של דשלי בראשון לציון, כבר אימצו את הטכנולוגיה המתקדמת.

איך זה עובד? על כל עשור של חייכן – תזדקקו לטיפול אחד, במרווחים של חודשיים, ובהמשך תתבקשו להגיע רק פעם בשנה לשימור התוצאות (בניגוד לבוטוקס, שצריך להגיע למילוי פעם בכמה חודשים). לדוגמא, אם את בת 45, תזדקקי לסדרה של ארבעה טיפולים בסך הכל.

הקולגן יחזור לפנים והעור ייראה צעיר יותר – כבר מהטיפול הראשון

כיצד מתבצע הטיפול? מדובר בסשיין של 45 דקות שנקרא 4D, שנעשה בידי רופא בלבד.
בחברה האירופית הוותיקה שייצרה את הפלא הזה, השכילו להבין שטיפול בקמטים צריך לעשות מתוך הפה (כן, כמו רופא שיניים רק מינוס הכאבים והאימה), כי ככה יש פחות שכבות להגיע עד הקמט מאשר כשעושים פעולה מבחוץ. גאוני או מה?

במשך השנים, העור שלנו מאבד קולגן – חומר יקר מפז שגורם לו להיות מתוח ויפה, ובכך פוחתת גמישות העור – ואז מופיעים הקמטים המבאסים.

במהלך הטיפול, משתמש הרופא בארבע ידיות שונות, שבסופו של דבר גורמות לעור עצמו לייצר את הקולגן מחדש. כן, הבנתן נכון,  לא מוזרק כאן שום חומר, אין פה שום התערבות כירוגית של אף מכשיר, אלא פשוט מעודדים את הייצור הטבעי של הקולגן, כאילו גורמים לפנים "לחזור לכושר", והן מייצרות את זה בעצמן.

התוצאה: כבר למחרת הטיפול הראשון, אחרי שהתחלנו לייצר קולגן בזמן שישנו – העור מתחיל להימתח, הגוף ממש מרפא את עצמו. התהליך הדרגתי, טבעי, ואנחנו פשוט חוזרות אחורה בזמן כמה שנים טובות, מבחינת המראה וכמובן ההרגשה.

גם בשפתיים תראי את ההבדל

יתרון נוסף – מכירות את הקמטוטים הקטנים והמעצבנים האלה מסביב לשפה ובאזור הלחיים, שאף בוטוקס לא יכול להגיע אליהם? ובכן, אף אחד לא חומק מהמכשיר הזה.

ועוד בונוס – השפתיים, שנהיו דקות וחסרות נפח עם השנים, גם מתמלאות בחזרה אחרי שעוברים עליהם עם המכשיר הזה. איזה כיף להתעורר בבוקר עם שפתיים חושניות וסקסיות. וגם כאן, אין סכנה למראה "ברווזי" כמו בבוטוקס, אל מראה טבעי יותר.

תמונת לפני (משמאל) ואחרי (מימין) הטיפול במכשיר הפוטונה

לסיכום, אם גם אתן עברתן את גיל 40, ופחות מרוצות ממראה שנשקף אליכן כאשר אתן מתבוננות בראי, תוכלו ליהנות מטיפול טבעי שיגרום לכן להיראות ולהרגיש צעירות יותר, כבר מהטיפול הראשון. כמה כיף לחיות בעידן כל כך מתקדם.

אנחנו מזמינים אותך לדיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים והתאמה אישית של טיפול להצערת העור – במתנה! >>>

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך