בקיץ הבא כבר לא תתביישי ללכת עם מכנסיים קצרים בגלל הנימים ברגליים

381 צפיות

רבות מאיתנו סובלות מנימים וקופרוז בפנים, לאורך הרגליים ועוד. עד היום, עולם הקוסמטיקה לא סיפק מענה לכל אלו. טיפול לייזר חדשני מעלים את הנגעים במהירות האור

רבות מאיתנו מכירות את התופעה המעצבנת, שלמרות הקיץ המהביל והקשה מנשוא בישראל, אנחנו לא מעזות ללבוש מכנסיים או חצאית קצרה, כי הנימים הכהים מעוררים חוסר נוחות ובולטים לעין. אבל עכשיו מסתבר, שאפשר להפסיק לסבול מהמראה הבלתי אסתטי של אלו, כי טכנולוגיה חדשנית מציעה את הטיפול שישחרר אותנו מהסבל, מהמבוכה והחום.

גבירותיי ורבותיי – העתיד כבר כאן. אחרי שכבר פגשנו את הלייזר בטיפולים להסרת שיער, למתיחת העור, להעלמת קמטים, ואפילו להסרת משקפיים. עכשיו הוא "נותן פייט" גם לבעיה שרבים ורבות סובלים ממנה – בעיית הנימים והקופרוז על העור, בין אם מדובר בעור הרגליים, שם התופעה שכיחה במיוחד, ובין אם מדובר בעור הפנים, שהוא כרטיס הביקור שלנו, אשר לא ניתן להסתיר באמצעות בגדים.

מהם נימים ומדוע הם מופיעים על העור?

נימים הם כלי דם הכי קטנים בעור ושמתרחבים ובולטים לעין בפנים ובגוף.
סובלים מנימים? אתם לא לבד, מדובר בתופעה נפוצה למדי, המופיעה לעיתים קרובות יותר אצל נשים מאשר גברים.
קיימים גורמים רבים אשר היכולים להוביל להופעתם של נימים מורחבים ונגעי כלי דם אחרים; אלה יכולים להיות גורמים פנימיים כגון: נטיות גנטיות, מחלות כבד, הפרעות בתפקוד הוורידים, בעיות בקרישת הדם וסיבוכים אחרים.

פעמים רבות הריון יכול להיות הסיבה להופעת נימים מורחבים. ישנם גם גורמים חיצוניים רבים היכולים לגרום לתופעה, כגון: טראומות מניתוחים, שהיית יתר בשמש או ביקורים תכופים במכוני שיזוף, שימוש יתר בסטרואידים או תכשירים הורמונאליים, פילינג עמוק של עור הפנים ועוד.

האם נמצא טיפול להעלמת נימים – שבאמת עובד?

קיימות שיטות רבות לטיפול בכלי דם מורחבים. למרבה הצער, טיפול בנימים באמצעות משחות ותכשירים קוסמטיים למיניהם לא הוכח כיעיל עד היום, ולא הביא לתוצאות הרצויות.

השיטה היעילה ביותר כיום לטיפול בנימים ונגעי עור כתוצאה מכלי דם מורחבים, היא הטכנולוגיה החדשנית להעלמת כלי דם באמצעות לייזר, אשר פותחה על-ידי חברת Fotona. טיפולים במכשיר החדשני, תוכלו לקבל במכון דשלי אשר בראשון לציון.

אחרי שנים רבות שלא נמצא מענה אמיתי לבעיה האסתטית המציקה, הטכנולוגיה הזו פיצחה את השיטה.
מדובר בהליך פשוט וקל, שמציע פתרון מצוין לגברים ולנשים בכל גיל, הסובלים מנימים וקופרוז על הרגליים, הפנים, האף, המחשוף ועוד.

הטיפול הייחודי נעשה בשיטה חדשנית, בעלת אחוזי הצלחה גבוהים ביותר. אין צורך בהזרקות או בניתוחים. הטיפול אורך דקות ספורות לכל נים, ולרוב אחרי מספר מועט של טיפולים, הנים המטופל נעלם.

הטיפול להעלמת כלי דם באמצעות לייזר, משלב בתוכו את כל המאפיינים החשובים ביותר, אשר מאפשרים להעלים נימים ונגעי כלי דם מכל סוג שהוא, בצורה יעילה ובטוחה, ללא כאבים וללא כוויות.

הטיפול יעיל להסרת נימים, המנגיומות (נקודת חן אדומה) ונגעי כלי דם בפנים ובגוף.

בטיפול בלייזר להעלמת נימים, מפעיל קרן לייזר על כלי הדם המורחב, ותחת השפעתה הדפנות של כלי הדם "נדבקות בחזרה".

תהליך הפעולה מתבצע מפגישת קרן הלייזר עם ההמוגלובין שבכלי הדם (הנים) דבר זה יוצר תגובה שבעקבותיה דופן כלי הדם נהרס.

הגוף מפנה את הרקמה כפי שהוא היה מפנה את הרקמה (הדם) במקרה של חבלה. כ-50% מהנימים ייעלמו מידית במהלך הטיפול. כ-30% נוספים ייעלמו תוך מספר שבועות.

נימים קטנים נעלמים ללא זכר ואילו כתמי כלי דם גדולים יותר והמנגיומות – מחווירים ומצטמצמים בגודלם.
בזמן הטיפול, המטופל/ת כמעט ולא חווה תחושות בלתי נעימות.
מיד לאחר הטיפול עלולה להופיע אדמומיות קלה באזור המטופל, אולם זו תיעלם תוך רבע שעה עד חצי שעה.

במקרה של טיפול בכלי דם גדולים,ייתכן שהעור במקום שטופל יתקלף מעט או שעלולה להופיע במקום קליפה דקה.
התוצאה – כשבועיים עד שלושה שבועות לאחר סיום סדרת הטיפולים להעלמת נימים באמצעות לייזר, כלי הדם המורחב נעלם לחלוטין.

יתרונותיו של מכשיר ה-FOTONA:

  • גל ארוך במיוחד – לתוצאות אפקטיביות ביותר:

מכשירים אחרים עשויים לעתים קרובות להיקלט במלנין או בפיגמנט בעור, דבר ההופך את הטיפול לבלתי אפקטיבי, כיוון שהלייזר איננו חודר כיאות את שכבות העור.

הלייזר של ה-Fotona מונע בעיות אלו בעזרת אורך גל ארוך במיוחד המאתר את ההמוגלובין שמתחת לעור ומסוגל להתמודד עם נימים וורידים עבים במיוחד.

  • פטנט הקרן השטוחה – לבטיחות מרבית:

לייזר ה-FOTONA מספק הפצת חום שווה לכל האזורים, ומשתמש בפטנט מוגן, קרן לייזר אשר מייצרת קרן שטוחה המספקת חום אחיד בכל נקודה ונקודה.

את הטיפול במכשיר ה-FOTONA ניתן לקבל במכון דשלי אשר בראשון לציון.

לסיכום, לאחר שהטיפול במכשיר ה-FOTONA הוכח כיעיל ביותר ובעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד לנימים וקופרוז, כשהרוב המכריע של המטופלים מגיעים ל-80%-90% הצלחה במספר טיפולים מועט, אין סיבה לחכות עם הטיפול. סוף הקיץ הוא הזמן המתאים ביותר לקבוע טיפול שכזה, ולהבטיח שעד הקיץ הבא – כבר נתהלך בחצאיות קצרות ונרגיש נפלא.

אפשר להפסיק לסבול, ולהתחיל ליהנות מהטיפול היעיל והבטוח בנימים וקופרוז בראשל"צ – שיבטיח קיץ שונה >>>

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך