בלי להזריק, למתוח או לשאוב: נשים בעולם גילו את הטכנולוגיה המתקדמת לטשטוש הקמטים

421 צפיות

בין הטיפולים הפופולריים להצערת העור ולטשטוש קמטים, תמצאו כיום הזרקות למיניהן וניתוחים פלסטיים • אבל מה אם אנחנו מפחדות מהליכים שכאלה? חוששות ממראה הפנים לאחר הזרקות ומפחדות להישכב על שולחן הניתוחים למען בבעיה אסתטית בלבד? טכנולוגיה מתקדמת מציעה טיפול טבעי שבאמת עובד – ומחזיר את הזמן אחורה, מבלי להותיר פציעות או בעיות רפואיות אחרות • הכירו את הדור החדש של הצערת העוריש בקהל נשים שעברו את גיל 40? מי שלא מעוניינת לטשטש קמטים שתקום… כולנו, בשלב מסוים, כבר לא מסוגלות לחיות בשלום עם מראה העור שלנו שהתבגר, נחרשו בו קמטים ומרקמו הלך ונרפה.

בין הטיפולים הפופולריים להצערת העור ולטשטוש קמטים, תמצאו כיום הזרקות של בוטוקס או חומצה היאלרונית, ובמקרים מתקדמים יותר – ניתוחים פלסטיים.

אבל מה אם אנחנו מפחדות מהליכים שכאלה? חוששות ממראה הפנים לאחר הזרקות, שעלולות להיוותר חסרות הבעה? או על אחת כמה וכמה – חוששות להישכב על שולחן הניתוחים למען טיפול בבעיה אסתטית בלבד?

הדור הבא של העלמת הקמטים: טכנלוגיה חדשנית המאפשרת טיפול טבעי שאינו פולשני

אם גם את חוששת מהטיפולים המוצעים היום בשוק, אך עדיין רוצה מאוד לטשטש קמטים ולשפר את מרקם העור – יש טיפול חדשני שכבר עורר הדים בעולם וכדאי מאוד להכיר.

מדובר במכשיר חדשני שפותח במשך 30 שנה, ובינתיים נעשה בו שימוש בעיקר אצל רופאים. מכשיר הדיינמיס פרו של חברת פוטונה, מצליח לעשות את הלא-ייאמן – להחזיר את הזמן אחורה ולהעלים את הקמטים באמצעות קרני לייזר, אבל בניגוד לטיפולים המוכרים – הוא עושה זאת בלי להזריק שום דבר לפנים, בלי לחתוך, לשאוב או למתוח.

כיצד עובד הטיפול שמחזיר את השנים אחורה – בטבעיות?

במשך השנים, העור שלנו מאבד חומר יקר מפז בשם קולגן – ובכך פוחתת גמישות העור, הוא פחות זוהר ומתוח, וכמובן מופיעים הקמטים המטרידים. הטיפול החדשני למעשה מעודד את העור לייצר קולגן חדש בעצמו. כן! באופן טבעי לחלוטין.

כך זה עובד: במהלך הטיפול, משתמש הרופא בארבע ידיות שונות של מכשיר הפוטונה, שבסופו של דבר גורמות לעור עצמו לייצר את הקולגן מחדש. כן, הבנתן נכון,  לא מוזרק כאן שום חומר, אין פה שום התערבות כירוגית של אף מכשיר, אלא פשוט מעודדים את הייצור הטבעי של הקולגן, כאילו גורמים לפנים "לחזור לכושר".את התוצאות תוכלו לראות כבר למחרת הטיפול

כבר למחרת הטיפול הראשון, אחרי שהתחלנו לייצר קולגן בזמן שישנו – העור מתחיל להימתח ולהשתנות באופן חיובי ומשמח, ולהיראות צעיר, זוהר וחיוני. התהליך הדרגתי, טבעי, בלי "הפתעות" המשפיעות על הבעת הפנים, בלי פציעות או צלקות – והמראה וההרגשה – קשה לתאר במילים את האושר. 

ועוד בונוס – השפתיים, שנהיו דקות וחסרות נפח עם השנים, גם מתמלאות בחזרה אחרי שעוברים עליהם עם המכשיר הזה. איזה כיף להתעורר בבוקר עם שפתיים חושניות וסקסיות. וגם כאן, אין סכנה למראה "ברווזי" כמו בבוטוקס, אלא מראה טבעי יותר.

יתרון נוסף: בניגוד לבוטוקס – טיפול של פעם בשנה בלבד

בניגוד לטיפולים  בבוטוקס, אליהם יש להגיע למילוי פעם בכמה חודשים, כאן תוכלו ליהנות ממספר טיפולים בודדים בשנה הראשונה, ולאחריה תחזוקה של פעם בשנה.

בשנה הראשונה, על כל עשור של חייכן – תזדקקו לטיפול אחד, במרווחים של חודשיים (לדוגמא, אם את בת 45, תזדקקי לסדרה של ארבעה טיפולים בסך הכל),  ובהמשך, כאמור, תתבקשו להגיע רק פעם בשנה לשימור התוצאות.

לסיכום, אם גם את חוששת מהזרקות וניתוחים, וההשלכות שאלו טומנים בחובם, התקדמי לטיפול המשוכלל והטבעי, שיחזיר את הזמן לאחור ויסייע לך להיראות שוב צעירה וזוהרת, ללא סיכונים מיותרים.

אנחנו מזמינים אותך לדיאגנוזה ממוחשבת של עור הפנים והתאמה אישית של טיפול להצערת העור – במתנה!

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך