סובלת משיער דליל? פיתוח חדש שחשוב שתכירי

541 צפיות

מגיל מסוים, נשים רבות סובלות משיער דליל והתקרחות בקדמת הראש • אבל היום אין צורך יותר לסבול ולהתבייש מהתופעה המביכה • פיתוח טכנולוגי חדש מאפשר מילוי שיער טבעי, ללא תרופות או תוספות 

אחת התופעות השכיחות, אך הפחות מדוברות בקרב נשים היא דלילות השיער ואף התקרחות בחלק הקדמי של הראש. בעוד שאצל גברים ההתקרחות צפויה מראש ובדרך כלל מתקבלת כתהליך שגרתי וטבעי, אצל נשים המקרה שונה לגמרי והתופעה נתפסת כמטרידה ומבישה. לא חשוב אם השיער השופע אסוף לקוקו, קלוע בצמה או פזור, בכל מצב השיער הנשי הוא סמל סטטוס לאידיאל היופי ומתקשר עם תשוקה ומיניות, ובלעדיו נוצרת הרגשה לא נעימה ואף עלול להתפתח דכאון.

נשים רבות סובלות מהבעיה, שמופיעה בשלב זה או אחר, בגלל מספר סיבות. לידות הגורמות לשינויים הורמונליים, מחסור בברזל, חוסר בוויטמינים, חסר איזון הורמונלי, צביעת השיער בחומרים מזיקים, שימוש בפן, מתחים וגנטיקה גורמים לנשירת השיער, שמובילה לדלילות עד כדי התקרחות בחלק הקדמי של הראש.

הפתרונות המוצעים בשוק עלולים לגרום יותר נזק מתועלת

הפתרונות המוצעים בעלי חסרונות ובראשם העובדה שבשיטה השכיחה ביותר, הדבק, שמשמש להדבקת התוספת, "חונק" את הקרקפת ולא מאפשר לשיער הטבעי לצמוח. פגיעה בצמיחת השיער הקיים מובילה להחמרת המצב של דלילות השיער – במקום לפתור את הבעיה. כמו כן, ברוב המקרים נדרש גילוח של החלק הבעייתי לפני ההדבקה של השיער החדש, פעולה שמעוררת רתיעה מאחר והמטרה היא כמובן להגדיל את נפח השיער ולא להפך. בנוסף לכל אלו, התוצאה הסופית מצריכה תחזוקה שוטפת גבוהה ולעיתים מגבילה פעולות שגרתיות כמו חפיפה או שחייה. למעשה, פתרון שמקשה ואף מביאה לנזק והתדרדרות המצב.

פתרונות אחרים כוללים נטילת תרופות או תוספים, משחות רפואיות, או טיפולים תקופתיים יקרים.

פיתוח חדש משנה את כללי המשחק – ומאפשר לך להשיב את השיער שאבד

פיתוח מתקדם ופורץ דרך, מאפשר לקבל מראה שיער טבעי ואורח חיים נטול דאגות, בכל הנוגע לתחזוקת השיער. מדובר בפתרון חדשני שמאפשר שימוש ביתי ודורש מכם רק דקות ספורות מדי יום. בשינוי תוכלו להבחין תוך 4 חודשים בלבד ובניגוד לתכשירים או טיפולים אחרים – הוא מטפל במקור הבעיה – בזקיקי השיער עצמם. 

הפתרון המדובר הוא פטנט עולמי רשום שמאפשר לכם להשתמש בו בבית שלכם, ללא תופעות לוואי וכמה דקות ביום. כן כן – אין תופעות לוואי אז אין סיבה לחשוש מעייפות מוגברת, בחילות או סחרחורות. זה לא פתרון קסם כמו שכל-כך אוהבים להציע לנו, זה פתרון חכם ויעיל המבוסס על חידוש טכנולוגי המשלב מנגנוני טיפול הבולמים את אובדן השיער, מנטרלים את הגורמים שהביאו למזעור זקיקי השיער ומעודדים את צמיחתו מחדש.

אין סיבה להתבייש יותר בשיער דליל! גלי את הפיתוח הטכנולוגי שישיב את השיער שלך >>

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך