הקיץ הזה תוכלי לעשות לפחות משהו אחד עבור עצמך – טיפול פנים במתנה

2,176 צפיות

מי מאיתנו יכולה לסרב לטיפול פנים שהוא גם מפנק, גם עושה שימוש בחומרים האיכותיים ביותר וגם מותאם באופן אישי ומדויק – לעור הפנים המיוחד שלה? עברת את גיל 40? לכבוד הקיץ, מכון קוסמטי יוקרתי בראשון לציון – החליט לפרגן לכן טיפולי פנים מפנק, מקצועי, ועם החומרים האיכותיים והנעימים ביותר – במתנה • כל הפרטים כאןבין העבודה, הבית, החום המעיק של הקיץ שהגיע מוקדם מדי, וכל מטלות היומיום – להיכנס למכון ממוזג ונעים, להישכב על מיטת הטיפולים, לעצום עיניים ולקבל טיפול פנים מפנק, נעים, עם חומרים טובים וריחניים, ופשוט להיכנס לשלווה ולשקט פנימי… נשמע כמו חלום?

במכון דשלי שבראשון לציון – כל זה קורה, ויותר.

אבחון אישי והתאמת חומרים לפי סוג העור של כל מטופלת

ראשית, במכון המקצועי הזה, לוקחים בחשבון שלכל מטופלת יש סוג עור שונה, על צרכיו ובעיותיו, לכן הם רכשו מכשיר חדשני ומתקדם ביותר, שהסורק את העור, ומזהה בקלות כל פרמטר, בין אם מדובר בנימים כהים, ביובש, באדמומיות, קמטים… אף פרמטר לא חומק ממנו.

לכן, כשתגיעו למקום, קודם כל תיכנסו לחדר האבחון, שם יסרקו את עור הפנים שלכן, לאחר מכן ייצא פלט מהמחשב, ובו פירוט של כל הפרמטרים של העור שלכן. כן, גם היובש וגם הפיגמנטציה, אם יש כאלו, יזוהו שם.

התהליך החשוב הזה יתבצע למען מטרה אחת – כדי שהמטפלת תדע בדיוק אילו חומרים יתאימו לעור הפנים המיוחד שלכן. אילו חומרים יטיבו איתו (האם חסרה לכן לחות בעור? האם העור דווקא שמנוני?) ואילו, כמובן, יהיו הבטוחים ביותר לשימוש עבורכן.

וכעת, כשהדוח שנכתב עבורכן על ידי המחשב בידיכן – תועברו לחדר הטיפולים.עיסוי פנים עם החומרים איכותיים, הריחניים והנעימים ביותר

בחדר הטיפולים תחכה לכן המטפלת המיומנת, שתעסה את העור עם מגוון תכשירים, שמתאימים לעור שלכן בדיוק מירבי.

חשוב לציין שכל המוצרים במקום, כולם עשויים מחומרים איכותיים, וחשוב מכך – חומרים טבעיים, ממקורות צמחיים בלבד, המופקים באופן ביולוגי – מן הצומח. בין הרכיבים שבתכשירים המצוינים הללו, נכללים, למשל, תפוחים, ענבים, ו-250 תמציות פרחים מהרי האלפים.

לכל מוצר ומוצר, יש את המרכיבים הייחודיים שלו. הסרום, לדוגמא, עשוי מאבקת יהלומים טהורה (הוא לא סתם מנצנץ) – רכיב שעושה פלאים לעור הפנים, וזה כבר ידוע לכל…

אין קאטצ' – כל זה במתנה, כי מגיע לך

שמעתן נכון! במידה ואתן אכן בתקופה הזו בחיים- עברתן את גיל 40 והחלטתן שמגיע לכן להחזיר לעצמכן את הזוהר לפנים, דווקא במכון הקוסמטיקה הנחשב דשלי – החליטו לפנק אתכן עד הסוף לכבוד הקיץ, ולהעניק לכן את הטיפול המדהים הזה, הכולל גם ייעוץ ואבחון וגם עיסוי עם החומרים האיכותיים ביותר – במתנה.

אז לצד הלחות והימים הארוכים – מסתבר שלעונה הזאת יש גם דברים טובים להציע. זה הזמן שלכן להתפנק וליהנות, ולצאת מטיפול ייחודי שכזה – זוהרות, רגועות ושלוות.

עברת את גיל 40? גם לך בא להתפנק בראשל"צ? בואי לייעוץ ודיאגנוזה – במתנה!

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך