במקום פילינג כימי ובוטוקס – מצאתי פתרון מושלם להצערת העור

521 צפיות

מאז יום הולדתי ה-50, אני מחפשת פתרונות להעלמת הקמטים, הבהרת הכתמים ועוד, רק שהסכנות שבטיפולים המוצעים במכוני הקוסמטיקה הפחידו אותי. טיפול חדשני שגיליתי הותיר אותי צעירה, מתוחה ואפילו בהירה יותר

כבר כמה שנים, מאז שמלאו לי 50, אני לא מרוצה מהתהליך שעובר על עור הפנים (והצוואר והמחשוף) שלי. קמטים, עור נפול וגבשושי וגם צבע לא אחיד, כלומר פה ושם מופיעים כתמים לא אסתטיים. אפילו אם חברות טוענות שאני נראית מצוין לגילי, אני עם עצמי לא מרגישה טוב, וזה – כפי שכבר גיליתי לפני שנים, הכי הכי חשוב ומשפיע.

בשנים האחרונות, התחלתי לחפש פתרונות ולחקור את עולם טיפולי האסתטיקה. הסיבה שעד לאחרונה עדיין לא נשכבתי על מיטת הטיפולים, היא שהטיפולים המוצעים בתחום, קצת הפחידו אותי.

פילינג כימי שורף את העור, ואחרי בוטוקס – אין לדעת איך אראה

נרתעתי מהרעיון של למרוח על העור את התכשיר הכימי בו משתמשים ברוב מכוני הקוסמטיקה על מנת לבצע פילינג. התכשיר הזה, למעשה אמור לעשות כוויה בכל מקום שהוא נוגע בו, שאין ממש שליטה עליו (כל עור עלול להגיב אחרת – אז למה לכולן מורחים את אותו החומר?) ואיך בדיוק תיראה התוצאה (בהירה מדי? אחרי הכל מדובר בכוויה). כל אלו הפחידו אותי, וכבר ראיתי נשים שלא היו מרוצות מהתוצאה…

גם האופציה של בוטוקס לא באה בחשבון מבחינתי, קודם כל, כי מחטים זה מפחיד. בנוסף, זה דורש תחזוקה מאוד אינטנסיבית כל כמה חודשים, וגם, בדומה לפילינג כימי – אי אפשר לדעת בדיוק איך תיראה התוצאה. מכירות את זה שיש נשים שהן פשוט חסרות הבעה? או כאלו עם שפתיים מנופחות מדי…?

גיליתי פתרון חדשני להצערת העור – והוא בטיחותי ביותר

אבל אז שמעתי על טכנולוגיה חדשנית, שאם לא הייתי רואה במו עייני ומתנסה על בשרי – לא הייתי מאמינה שאכן קיים דבר כזה.

מדובר במכשיר בשם ST-MATRIX, של חברת סינרון הישראלית, שכבר הפכה לשם דבר בעולם, והיא אחת החברות המובילות בתחום טכנולוגיות הקוסמטיקה. אפילו הכוכבות בהוליווד כבר התאהבו בפלא הזה… כאן בארצנו הקטנטונת, ניתן למצוא את המכשיר במכון דשלי שבראשון לציון.

תמונת המכשיר ST-MATRIX

למכשיר הזה ניתן לחבר שתי ידיות הפעלה שונות. האחת -MATRIX , יכולה בקלות ובבטיחות להוות תחליף לפילינג כימי. והשנייה, ST, יכולה בוודאי להוות תחליף בטיחותי ואידאלי להזרקת בוטוקס.

ואני אסביר – באמצעות הטכנולוגיה של ה-MATRIX, מחממים את הפנים ועושים מעין פילינג. הקטע הוא שזה מבוצע על ידי מכונה, אין מגע של יד אדם. הרופא מחזיק את הידית, אבל לא מורח תכשירים.

היתרון הכי גדול: הבטיחות. המכשיר לא יכול לעשות טעויות, ויודעים בדיוק איך תיראה התוצאה. שלא כמו בפילינג הכימי המסורתי, בו יכולים להופיע על הפנים כתמים, או מאידך הפנים עלולות להיות בהירות מדי אחרי הטיפול, שלמעשה פוגע בחומר שאחראי על צבע העור – מלנין (שלא ניתן לייצר עוד ממנו אחרי שנהרס), בטיפול זה אין סכנות כאלו. הוא בטיחותי להפליא.

                                                תמונת "לפני ואחרי" של כתמי פיגמנטציה שדהו

כמו הפילינג המסורתי, גם הוא עובד על ידי כוויה, אבל כוויה מבוקרת ונשלטת לחלוטין, כשכל התהליך כאמור מתבצע על ידי רופא, והתוצאה הטובה, כאמור, מובטחת ובטיחותית.

הידית השנייה, (ה-ST (skin tightening , היא למעשה תחליף נהדר לבוטוקס. אבל בניגוד לרעלן הזה שמוזרק לקמטים, כאן אין מחטים ואין אפילו תכשיר שנמרח על הפנים. מדובר במכשיר שמחמם את רקמות העור ומעודד אותן לייצר בעצמן את הקולגן (החומר שאחראי על גמישות העור, שהחל מגיל 30 אנחנו הולכות ומאבדות). כן! העור ייצר אותו שוב בעצמו! באופן טבעי לחלוטין. התוצאה? עור מתוח להפליא, אבל באופן טבעי, כך שגם כאן, התוצאות לא יכולות להפתיע לרעה – אין סיכוי שנצא פתאום "חסרות הבעה".

תמונת "לפני ואחרי" 5 טיפולים במכשיר – שיפור דרמטי במרקם הפנים ובקמטים

טובים שני המכשירים מהאחד

הומלץ לי לשלב את שני הטיפולים האלה יחד, כי סוד ההצלחה בכל טיפולי האנטי אייג'ינג וחידוש העור, מתחיל תמיד בחימום העור.

אז אחרי שידית ה-ST חיממה את העור, ניתן לנצל את העובדה שהעור כבר חם, ואז לחמם עוד קצת עם ידית ה-MATRIX והתוצאה טובה יותר.

שלושה-ארבעה ימים לאחר הטיפול, הבטתי במראה, ונגלה לפני בדיוק המראה שחלמתי עליו – עור קורן, חיוני, מתוח, צעיר באופן משמעותי, עם גוון אחיד וכמעט ללא כתמים. לא האמנתי שסוף סוף ביקשתי את אשר חיפשתי – טיפול מצעיר אבל בטיחותי. כך, רגע לפני שנכנעתי למזרק עם רעלן הבוטוקס – מצאתי את הפתרון המושלם והבטיחותי לעור שלי, והתוצאות מדברות בעד עצמן.

"סבלתי מפוסט אקנה ומעור עם טקסטורה לא טובה וחסר חיות. אחרי טיפול אחד ב-ST MATRIX, כבר הרגשתי בהבדל, ואחרי סדרה של שישה טיפולים התוצאה היתה פשוט מדהימה. העור נהייה חלק וקורן, הקמטוטים סביב העיניים והפה התיישרו. בקיצור – מהפך!" 

גלי בנימין, מאמנת כושר אישית, בת 47 

גם את רוצה עור צעיר וקורן? בואי להתנסות בטיפול במתנה בראשל"צ – ST באזור העיניים!

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך