סובלים מהתקרחות? כנראה שיש לכם בעיה בריאותית – ויש לזה טיפול

334 צפיות

כבר מגיל 30 השיער התדלדל, מפרצים קטנים התחילו לצוץ על הראש, והגעתי למסקנה העצובה שהנה – התחלתי להקריח • טיפול חדשני המאתר את הבעיות הבריאותיות המובילות להתקרחות, גרם לי לשנות את  אורח החיים והתזונה • לצד השיפור בהרגשה הכללית – השיער הלך והתעבה


אם תשאלו את כל הגברים, לכולנו יש פחד משותף אחד: להתחיל לאבד את השיער. לצערי, כבר בגיל 30 הפחד הזה התחיל להתממש. השיער התדלדל, מפרצים קטנים התחילו לצוץ על הראש, והגעתי למסקנה העצובה שהנה, התחלתי להקריח. ההתקרחות לא הגיעה לבדה; התחלתי לסבול גם מכאבי בטן מפעם לפעם, וסבלתי מעייפות ללא סיבה נראית לעין. לא הרגשתי עצמי ולא מצאתי את הכוחות לשחק עם הילדים או אפילו לקום מוקדם לעבודה.

פחדתי שהכדורים והמשחות שיש בשוק יגרמו יותר נזק מתועלת

מאז עברו 12 שנים אבל המצב לא השתנה, ואת רוב השיער כבר איבדתי מזמן. וזה לא שלא חיפשתי פתרונות – בין אם זה משחות, תרסיסים או כדורים –  אבל פחדתי מתופעות הלוואי הנלוות, שלא נדבר על המחיר היקר והפחד שהם פשוט לא יעבדו ויגרמו יותר נזק מתועלת.

ואז שמעתי על הטיפול החדשני בהתקרחות – שמטפל קודם כל בבריאות

חברים שהיו באותו מצב כמוני המליצו לי על טיפול טבעי חדש. בהתחלה לא התלהבתי – טיפולים חדשים יוצאים על ימין ועל שמאל, אבל בניגוד לטיפולים קיימים שכוללים חומרים חיצוניים בלבד ויחס שטחי לגורמי ההתקרחות, הטיפול החדשני הבטיח מציאת שורש הבעיה וטיפול עמוק בה. הטיפול הבטיח התייחסות לבריאות הכללית שלי ופיתוח תכנית שמטרתה שינוי אורח החיים והתזונה, והכל בהתאמה אישית. הבנתי שיש כאן הזדמנות לטפל לא רק בהתקרחות, אלא גם בבעיות עמוקות יותר הקשורות לבריאות שלי ולהרגשה שלי בשנים האחרונות.

הורכבה לי תכנית טיפולים אישית – והדרך לשיער מלא כבר הייתה קצרה

מפה לשם, הגעתי למרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית מבית ענת אלקין, שמקצועי בתחום הטיפולי שיער והשתלות שיער בסיוע רובוטי שמטרתו אבחון אישי והתאמת טיפול ייחודי לכל מטופל בהתאם לבעיה. כדי לאבחן את הגורמים להתקרחות שלי עברתי סריקת גוף בעזרת מכשיר מתקדם בשם G.D. בתוך שמונה דקות סרקו את כל המערכות בגוף ברפואת תדרים ומצאו שאני רגיש ללקטוז – בעיה שלא היה לי מושג על קיומה והסבירה לא מעט דברים על התחושות שלי בשנים האחרונות! הורכבה לי תכנית טיפולים אישית שתתאים לצרכים הייחודים שלי ושל האלרגיה שלי, והדרך לשיער מלא כבר הייתה קצרה.

תכנית הטיפולים שהצילה לי את השיער

תכנית הטיפולים שהרכיבו לי הייתה מקיפה וכללה כמה שלבים, פנימיים וחיצוניים, כדי להחזיר לי את הבריאות ואת השיער. ניתנו לי המלצות תזונתיות שיתאימו לאלרגיה שלי, וכן קיבלתי פורמולת וויטמינים ייחודית המורכבת מצמחים בהתאמה אישית, שפיתחו במכון. הטיפול החיצוני כלל ניקיון הקרקפת, עיסוי עור הקרקפת ושימוש בתרכובות צמחים טבעיות ופפטידים (חלבונים) הבונים את השערה בשיטת המזותרפיה. לבסוף, עברתי תהליך ייחודי בשם פלזמה תרפיה (PRP), במהלכו מזריקים את טסיות הדם שלי לקרקפת. אותם תאי הדם עזרו לשקם את השיער ועודדו צמיחה מחודשת של זקיקי השיער.

הרגשתי שאני מקבל אנרגיות חדשות לחיים – והופתעתי כשהבטתי במראה

התוצאות לא איחרו לבוא. כבר כעבור חודשיים הרגשתי הרבה יותר טוב עם עצמי, העייפות נעלמה והרגשתי שאני מקבל אנרגיות חדשות לחיים. אחרי ארבעה וחצי חודשים כבר ממש הופתעתי מלהסתכל במראה! השיער התעבה, הפך סמיך ובריא והכי מדהים זה שהכל קרה באופן כמעט טבעי לחלוטין – בעזרת תכנית הטיפולים עודדנו את הגוף לייצר את מה שהוא צריך כדי לשמור על שיער בריא ומלא לאורך זמן, ותוך כדי -גם לשפר את הבריאות וההרגשה הכללית.

סובל מהתקרחות? בוא להכיר את הטיפול החדשני של ענת אלקין שישפר גם את הבריאות

    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך