טיפול פנים מפנק במתנה – יש משהו יותר טוב מזה?

774 צפיות

אין כיף גדול יותר מאשר טיפול קוסמטי מפנק, מרגיע ומחייה, אבל לא תמיד יש לנו את היכולת לשלם את המחיר הגבוה שהעניין דורש. מוכנות? הנה הפתרון המושלם


תמצאו את האישה שתסרב להיכנס למכון קוסמטיקה, להישכב על מיטת טיפולים, ולקבל טיפול פנים.

הבעיה היא, שלא תמיד יש לנו את היכולת לממן טיפול שכזה. ומה עם איכות החומרים שמשתמשים בהם במכוני היופי  – ואיך נדע האם הם מתאימים לנו בדיוק? נשים רבות סובלת מעור יבש או דווקא שמן, ויש כאלו, במיוחד בישראל שטופת השמש, שסובלות מכתמי פיגמנטציה בפנים… כל אחת מאיתנו זקוקה לטיפול אישי ומותאם עבורה.החדשות הטובות הן שב"דשלי" שבראשון לציון, אפשר לקבל טיפול במתנה ולהתנסות במוצרי החברה. כן, לא רק ייעוץ חינם, אלא ממש טיפול של שעה ויותר – ללא תשלום, במתנה. דווקא במכון הקוסמטיקה הנחשב הזה החליטו לפנק אתכן, וממש שווה לנסות.

הזדמנות לקבל טיפול פנים בהתאמה אישית

עצה שלנו? קבעו לכן תור, גשו למכון, העבירו את הנייד למצב "שקט" והניחו לשעה קלה את כל הטרדות, העבודה, הילדים והמטלות בצד.

אז מה מצפה לכן שם? ברגע שתגיעו למכון, כבר תתמלאו בשלווה נעימה. העיצוב היפה, הצבעים הבהירים והניחוחות הנעימים – כבר יעשו לכן טוב.

בתחילה, תיכנסו לחדר האבחון. לאחר שהמאבחנת תסרוק את עור הפנים שלכן, ייצא פלט מהמחשב, ובו פירוט של כל הפרמטרים של העור שלכן. כן, גם היובש וגם הפיגמנטציה, אם יש כאלו, יזוהו שם.

מסתבר שאת רוב בעיות העור הקיימות, המכשיר החדשני שהם מחזיקים מזהה בקלות, בין אם מדובר בנימים כהים, ביובש, באדמומיות… אף פרמטר לא חומק ממנו.

מצוידות בדוח שנכתב עבורכן על ידי המחשב – תועברו לחדר הטיפולים.

ועכשיו לקטע המפנק: המטפלת תעסה את העור עם מגוון תכשירים, שמתאימים לעור שלכן בדיוק מרבי. ואל תתפלאו לנוכח המגע הנעים כל כך של החומרים, שכן המוצרים של דשלי, כולם עשויים מחומרים איכותיים, וחשוב מכך – חומרים טבעיים, ממקורות צמחיים בלבד.חומרים ייחודיים מהצומח יוצרים יחד טיפול טבעי ומפנק

מסתבר שבדשלי הצליחו להפיק באופן ביולוגי, תאי גזע מהצומח (בניגוד לרוב תעשיות הקוסמטיקה, שמפיקות זאת מן החי). ואם אתן פריקיות של מוצרים אורגניים וטבעיים, תשמחו למצוא בין הרכיבים שם תפוחים, ענבים, ו-250 תמציות פרחים מהרי האלפים.

לכל מוצר ומוצר, יש את המרכיבים הייחודיים שלו. הסרום, לדוגמא, עשוי מאבקת יהלומים טהורה (הוא לא סתם מנצנץ) – רכיב שעושה פלאים לעור הפנים, וזה כבר ידוע לכל…

ככל הנראה, לא תצאו מהחדר הזה אותו הדבר כפי שנכנסתן… לאחר הטיפול, וכמויות הלחות שהוחדרו לעור שלכן, לא רק שאתן צפויות לחוש תחושת ריחוף ורגיעה, אלא גם שהחיות תחזור לפנים, שייראו זוהרות יותר ואף בהירות יותר.

והקטע הכי טוב – כל זה יהיה במתנה. כן, במתנה! לא רק הייעוץ במתנה, אלא כל הפינוק הזה, שממש ישנה לכן את היום!

גם לכן בא להתפנק בראשל"צ? בואי לטיפול פנים – במתנה!

    בואי לראשל"צ, השאירי פרטים ונציגנו יחזרו אלייך בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך