בגיל 42 מצאתי את הפתרון המושלם לדלילות השיער בקדמת הראש

1,311 צפיות

אחרי שלוש לידות, הבנתי שבעיית דלילות השיער המביכה בקדמת הראש – כאן כדי להישאר • הפתרונות שמצאתי עד היום גרמו ליותר נזק מאשר לתועלת • ואז גיליתי את החידוש שאפשר גם לי שיער שופע, מלא ובריא

אני כבר בת 42, אישה ואמא לשלושה ילדים מקסימים. אני אישה חזקה, עם דימוי עצמי גבוה ובכל זאת יש משהו שמציק לי כבר לא מעט זמן. ממש מעל המצח, איפה שהיה כל השנים שיער כה שופע ויפה, חסר שיער! לפני מספר שנים, כשהבחנתי בזה לראשונה, נבהלתי, התביישתי ולא הבנתי איך בגיל כל כך צעיר זה קרה לי. במשך השנים עברתי שלוש לידות, דאגתי לילדים ולבית, היום הילדים גדלו טיפה והם כבר לא מסתובבים לי בין הרגליים וזה בדיוק הזמן לדאוג לעצמי. אחרי שעברתי את שלב הבהלה והבושה, הבנתי שהעניין הזה לא עומד להיעלם או להיפתר מעצמו, והחלטתי להתחיל לחפש אחר פתרון.

חיפשתי פתרון לדלילות השיער – אבל מה שמצאתי רק גרם יותר נזק

בימינו הכל נמצא באינטרנט והייתי בטוחה שבעידן הנוכחי, הטכנולוגי והמתקדם, בוודאי אמצא את הפתרון בקלות. מה שגיליתי הרתיע אותי עוד יותר. הפתרונות הפופולריים שמציעים כוללים פאות והדבקות, עבורן צריך לגלח את השיער שמתחת לתוספות. הרי מלכתחילה הבעיה שלי היא שיער דליל, אז לגלח את מה שנשאר ממנו – לא בא בחשבון. אחרי שמגלחים, שמים דבק ש"חונק" את הקרקפת ולא נותן לאוויר להגיע אל השיער הטבעי. כלומר, מעט השיער שנשאר מתחת לא יכול לצמוח וכך מחמיר מצב השיער – עד כדי התקרחות. אם לפני כן נבהלתי, עכשיו הייתי כבר ממש מבועתת.

החלטתי להתגבר על הבושה ולהתייעץ עם חברה טובה, הסתבר שאנחנו באותה סירה והיא סיפרה לי על פתרון חדש ופורץ דרך. הדאגה החלה להתחלף בתקווה. בדקתי וגיליתי שמדובר בפיתוח המתקדם בעולם, ללא זריקות, ללא תוספות, ללא פאה ובלי דבק שרק מחמיר את המצב. אה, ויש גם התחייבות לשיפור מצרפי של 30% בכמות ובמראה השיער תוך 4 חודשים. 

הביטחון חזר לי לחיים – חבל שלא סיפרו לי על זה לפני שנים

התחלתי את הטיפול ופתאום חברים ואנשים בעבודה מתעניינים ושואלים: מה עשיתי? איך אני נראית כל כך טוב, טבעית, משוחררת? אני רגועה כי הטיפול עוזר לי להרגיש בטוחה בעצמי, כי אני יכולה לעשות אותו בנוחות של הבית שלי וכי הוא גוזל ממנו דקות ספורות בסך הכול בכל יום.

אני קצת מצטערת שלא סיפרו לי על הפתרון הזה כבר לפני שנים, היו חוסכים לי שנים של בושה, במהלכן לא יכולתי להסתכל במראה מבלי להסיט את המבט. לא היה לי מושג שאפשר להרגיש כל כך טוב ולהיראות מדהים, זה כאילו חזרתי אחורה בזמן. פתאום אחרי שנים שזה לא קרה, גברים מציעים לי לצאת איתם לדייט, מתחילים איתי בסופר וברחוב – אפילו שאני נשואה באושר, זה מחמיא מאוד ומעלה לי חיוך ענק על השפתיים.

אין סיבה להתבייש יותר – יש פתרון טבעי ונוח לשיער דליל! 

 

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך