פחדתי מניתוחים להצערת העור – ואז גיליתי את הטיפול המדהים הזה

3,763 צפיות

מגיל מסוים – עור הפנים מתחיל לאבד גמישות, לפעמים מופיעות שקיות מתחת לעיניים ועוד סימנים לא אסתטיים מתגלים • האופציה של ניתוח פלסטי מרתיעה נשים רבות, מאחר ומשמעותה החלמה ממושכת וכואבת • טיפול חדשני מחולל פלאים בעור הפנים ומחזיר את הזמן אחורה תוך פחות משבוע

נו, מה לעשות, גם אני הגעתי לגיל 62 ובשנים האחרונות כתמי הגיל התחילו להראות את אותותיהם. עפעפיים נפולים, עור פנים רופס וכתמים לא אסתטיים שהתחילו לצבוע את העור שלי ולהזכיר לי שגם אם בנפש אני מרגישה צעירה – הזמן לא פוסח עליי!

כמובן, כמו כולנו, התחלתי לחפש פתרונות ולנסות לחזור אחורה בזמן –  בכל זאת, אף אחת לא רוצה להודות שהיא מזדקנת… בסופו של דבר, בין חיפושים, ההמלצות, וכמובן שיחות עם כל החברות, הגעתי למרכז לבריאות ואסתטיקה רפואית מבית ענת אלקין – ומצאתי את הפתרון האידאלי לחזרה בזמן.

פחדתי מניתוח יקר, שאצטרך להתאושש ממנו במשך חודש

בהתחלה ניסיתי לחקור קצת בכיוון של ניתוחים קוסמטיים. אבל עד מהרה הבנתי שזה ממש לא בשבילי. אני דוגלת במשפט הבא: אם לא צריך ניתוח מסיבה רפואית, אין שום סיבה שאשכב על שולחן ניתוחים! שלא נדבר על המחיר היקר, ההתאוששות הארוכה, והעובדה שאין לך מושג איך תראה התוצאה. בקיצור, לא בשבילי…

קראתי גם קצת על פילינג כימי, אבל גם במקרה הזה הבנתי שזו כוויה לא מבוקרת, שעלולה לגרום לנזק. בנוסף, פילינג כימי לא מגיע מספיק עמוק ולכן לא יכול לטפל בקמטים עמוקים או בעפעפיים נפולים – ומה לעשות, זו הבעיה שלי.

גיליתי שיש טיפול שמחזיר את הזמן לאחור – ואותי לשגרה תוך פחות משבוע

ואז מצאתי את הקליניקה של ד״ר אלקין PhD, ומה שקסם לי הוא שהיא מאמינה בטיפול בשיטה הטבעית. בלי ניתוחים או טיפולים כימיים מלחיצים – אלא נטו לעודד את העור שלנו לעשות את מה שהוא אמור לעשות. המכון מתמחה במגוון של טיפולי פנים, שיער וגוף, בעזרת שיטות פורצות דרך להצערת העור. בקיצור, כבר מההתחלה הייתי אופטימית.

הגעתי למכון והבנתי שד"ר אלקין מתאימה טיפול אישי לכל מטופל. במקרה שלי היא המליצה על טיפול באנרגיית פלזמה, טיפול המתבסס על אנרגיית פלזמה נקודתית, המביאה לצריבה מבוקרת בעור. בגדול, הטיפול מעודד את העור לייצר תאי פיברובלסטים חדשים. למעשה נוצר עור חדש, וכבר לאחר מספר ימים העור נמתח – כן, גם הקמטים העמוקים ביותר. נשמע כמו קסם, אני יודעת…

תוך פחות משבוע – קיבלתי עור צעיר ואפילו הקמטים העמוקים נעלמו

מיד הבנתי שמצאתי את טיפול חלומותיי. הטיפול ענה על כל הדרישות שלי, שכן: כבר מהתחלה ידעתי מה תהיה התוצאה – תוצאת הטיפול היא מיידית, בניגוד לניתוחים הקוסמטיים.

חששתי מאוד מהתאוששות ארוכה שתרתק אותי למיטה כמו זו של ניתוחים פלסטיים, אבל למעשה ההתאוששות של הטיפול בפלאזמה סקין ליפטינג אורכת פחות משבוע (אצלי היא ארכה כחמישה ימים), וכבר חזרתי לשגרה מלאה וצעירה.

כמו כן, בניגוד לפילינג כימי שגורם לכוויה לא מבוקרת, בטיפול הזה הכוויה אכן מבוקרת כך שאין סיכון. יתרון נוסף בטיפול זה, זה שהוא מסוגל להיכנס עמוק יותר לעור מאשר פילינג כימי, ולטפל בקמטים העמוקים ביותר. מה שעוד הרגיע אותי, זה שהטיפול טבעי, ללא תופעות לוואי או סיכונים.

והכי חשוב – התוצאה נשמרת שנים רבות, בלי הפתעות שצצות לפתע על העור ומחזירות אותך לנקודת התחלה… טיפול חלומי, כבר אמרתי?

עכשיו כשאני יודעת על המקום הזה, אני מתכוונת לנסות עוד טיפולים שיש שם

מאז הטיפול והמחמאות שאני מקבלת מכל עבר, החלטתי שהגיע הזמן להשקיע בעצמי עוד קצת ולנסות עוד מהטיפולים הטבעיים שענת אלקין מציעה. אולי באמת הגיע הזמן לעשות חידוש לגבות שהתחילו להיעלם להן, להשיב את הזוהר לעור בעזרת פילינג רפואי או אפילו למלא את השפתיים כמו שתמיד חלמתי – ההזדמנויות הן בלתי נגמרות, וטבעיות לגמרי.

סוף סוף הגוף הצטרף אל הנפש – ואני מרגישה צעירה וחיונית, מבפנים ומבחוץ!

גם לכן מגיע עור פנים צעיר ומתוח – ללא ניתוח, ותוך 5 ימים!


    השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

    לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך