דרכים לשמור על שיערכם בימי הקיץ

880 צפיות

בימי הקיץ אנחנו גם חושפים את השיער שלנו ליותר סכנות כגון – מי המלח מהים וכלור מהבריכה, לכן חשוב ביותר לטפל בשיער בצורה טובה בימי הקיץ.

ימי הקיץ בפתח ועבור כל אישה שאין לה שיער מושלם, זה אומר דבר אחד – סיוט. הלחות הורגת את השיערות ומעניקה להם מראה עייף ולא יפה, וכל מה שנותר לעשות הוא לאסוף לקוקו גבוה ולקוות שימי החורף יגיעו מהר הפעם. אבל בכך זאת, אנחנו גרים בישראל, ואין ממש דרך טובה להתחמק מהחום או מהלחות. לכן, במקום להתכחש למצב ולהסתובב עם שיער אסוף חצי שנה, יש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי לטפל בשיער שלכם בימי הקיץ שיגרמו לו להיראות יפה ומבריק, גם ביולי אוגוסט. בימי הקיץ אנחנו גם חושפים את השיער שלנו ליותר סכנות כגון – מי המלח מהים וכלור מהבריכה, לכן חשוב ביותר לטפל בשיער בצורה טובה בימי הקיץ.

hair

הגנו של שיערכם מהשמש

השמש ביולי אוגוסט יכולה להיות קטלנית, גם לעורכם וגם לשיערכם. העצה הכי ברורה אבל חשובה לשיער שלכם בקיץ הוא להגן עליו מקרני השמש. אם אתם יודעים שאתם הולכות להיות חשופים למשך מספר שעות לשמש, תקחו אתכם כובע או צעיף לראש. השמש מאוד מייבשת את השיער וכובע ייגן גם עליו וגם על עורכם.

לעשות כל שבוע טיפול עם מסיכה מרככת

בימי הקיץ חשוב לעשות טיפול מסכה לשיער לפחות פעם בשבוע. השיער שלכם מתייבש מהמלח שבים ומהכלור שבבריכה, בנוסף לשמש עצמה המייבשת. אם לא תעשו טיפול מרכך שבועי, תמצאו את עצתמכם שם שיער מאוד יבש ולא נוח לסירוק.

hair3

תשמרו על שיערכם מכלור

כולנו אוהבים להשתכשך במי הבריכה כשאנחנו בחופשה באילת או סתם בקרבת בריכה בימי הקיץ. אבל הכלור שבבריכה הורגת את השיער שלכם ולכן מאוד חשוב להגן עליו לפני שתאם נכנסים לבריכה. כובע ים לא מספיק במקרה הזה, לכן מומלץ שתקנו מסכת על בסיס סיליקון ותשמשו בו לפני שאתם נכנסים לבריכה. הסיליקון ייגן על השיער שלכם מהכימיקלים שבבריכה, מומלץ ביותר לשיער בלונדיני מאחר והכלור יכול לצבוע לכם את השיער לירוק! לא לשלכוח גם לשטוף את השיער לפני ואחרי שאתם נכנסים לבריכה או לים, וכך השיער שלכם יספוג פחות מהכימיקלים ומהמלח.

תשמרו עם גופכם

חשוב בקיץ בלי קשר לשיער לשתות הרבה הרבה מים. תהליך ההתייבשות לא בריא לגוף או לשיער שלכם, ולכן חשוב מאוד לדאוג לשתות מים במשך כל היום. כמו שימו לב שאתם אוכלים אוכל בריא, ובעיקר אוכל טרי. האכילו את השיער שלכם מבפנים עם מזון מעשיר כמו דגים, ביצים ואגוזים. בקיץ זה קל כי אלו הם דברים שהולכים מצוין בתוך סלט מרענן.

פחות פאן

בימי הקיץ הלוהטים השיער שלכם בכל מקרה חשוף לקרני השמש ולחום המייבש. פעולת הפאן מייבשת את השיער שלכם עוד יותר, ומומלץ לעשות כמה שפחות פאן בימי הקיץ. במידה ואתם בכל זאת חייבות לעשות פאן, תזכרו לשים לפני חומר המגן מפני חום כדי לא לייבש אותו יותר מידי.

hair1

 

גם לכם חשוב לשמור על שיערכם בימי הקיץ החמים? לקבלת הצעת מחיר השאירו פרטים