מרגישות בטוחות יותר: הסדנה שמקנה כלים להגנה עצמית

השתתפות נשים ונערות בקורסים של קרב מגע מציידת אותן ביתרונות וכלים רבים. בין היתרונות, התחושה שהן מסוגלות להגן על עצמן מול מצבים מאיימים. הידע בטכניקות ההגנה והיכולת להתמודד במצבים שונים מחזק בהן את הביטחון העצמי והתחושה של שליטה, תחושה שכולנו צריכים בחיינו.
1,259 צפיות

קורס קרב מגע לנשים על ידי רונן

כיום, הביטחון האישי שלנו הוא חובה ולא אופציה. הצורך להרגיש שאנו מסוגלות להגן על עצמנו גדל מיום ליום. זהו צורך בסיסי ששומר על בריאותנו הפיזית והנפשית. כל אישה זקוקה לכלים להתמודדות עם מצבים מסוכנים בחייהן היומיומיים. בדיוק בשביל זה, קיים הסטודיו של רונן – להביא לנשים ונערות את הידע המקצועי בקרב מגע.

למה לקחת קורס קרב מגע?

השתתפות נשים ונערות בקורסים של קרב מגע מציידת אותן ביתרונות וכלים רבים. בין היתרונות, התחושה שהן מסוגלות להגן על עצמן מול מצבים מאיימים. הידע בטכניקות ההגנה והיכולת להתמודד במצבים שונים מחזק בהן את הביטחון העצמי והתחושה של שליטה, תחושה שכולנו צריכים בחיינו.

יחד עם זאת, האימון בקרב מגע לא רק מחזק את הגוף אלא גם את הנפש. במהלך התרגולים, הנשים זוכות לכלים המסייעים להן להתמודד עם אתגרים מנטליים ורגשיים, כאשר הן מגלות כיצד לשלוט במצבי לחץ ולהגיב למצבים מאתגרים בצורה יעילה.

בסטודיו המרשים של רונן גיא, כל אחת יכולה למצוא את הבית לאימוני ההגנה העצמית שלה. הסטודיו משלב בין אווירה מרגיעה למקצועיות ברמה גבוהה מאוד. רונן, בעל ניסיון לא קטן בהדרכת קרב מגע, מציע חוויה המתחילה בהבנת הטכניקות הבסיסיות עד להתמודדות עם תרחישים מציאותיים, שבהם המתאמנות לומדות כיצד לפעול בעת הצורך.

אין כמו להשקיע בעצמך, במיוחד כאשר ההשקעה היא במחיר הוגן והתוצאה היא מיומנות חיונית מאוד. הסדנה של רונן גיא, במחיר של 950 ש"ח, מספקת אימון מקיף בקבוצות מצומצמות ובכך מבטיחה לכל מתאמנת את היחס המרבי.

בעת הגעה אל הסטודיו של רונן תוכלו ליהנות מ:

  • סדנאות הגנה עצמית – לנשים מעל גיל 18
  • סדנאות בהשתתפות אמא ובת – אפשרות מדהימה עבור חיזוק הקשר בין אם לבתה!
  • שיעור מקצועי ופרקטי ללמידת תזונה נכונה – מתנה כערך מוסף 
  • צילום השיעור שנערך ביחד עם מספר דגשים חשובים כך שתוכלי להמשיך ללמוד ולתרגל בבית
  • ערכת הגנה עצמית – תרסיס פלפל & גז מדמיע & עט מעקצץ

אחד היתרונות הגדולים למשתתפות בסדנה היא ההזדמנות להמשיך לחוג מתקדם עם הנחה מדהימה של 50% מהמחיר. אז, אחרי שכבר חווית את הסדנה הראשונית, תוכלי להרחיב את הידע בהגנה עצמית במחיר מוזל.

קורס ההגנה העצמית בהנהגת רונן גיא הוא לא רק אימון פיזי – הוא גישה שלמה שמטרתה לאפשר לנשים ונערות להרגיש ביטחון ומוכנות להתמודד עם כל סכנה בדרכן.

רונן מסביר: 

כל אחת יכולה למצוא את הבית לאימוני ההגנה העצמית שלה. הסטודיו משלב בין אווירה מרגיעה למקצועיות ברמה גבוהה מאוד. אני מציע חוויה המתחילה בהבנת הטכניקות הבסיסיות עד להתמודדות עם תרחישים מציאותיים, שבהם המתאמנות לומדות כיצד לפעול בעת הצורך.
 

כשזה נוגע לתחושת הביטחון שלך – אין סיבה לחכות למחר!

הגיעי אל הסטודיו של רונן והרשי לעצמך להתנתק לשעתיים שכל המטרה היא להעצים את תחושת הביטחון האישי שלך! ועד אז, היכנסי לאתר שלנו על מנת לקבל התרשמות נוספת.

הכתבה בוצעה ע"י חברת weshow
עמוד האינסטגרם weshow | עמוד הטיקטוק של weshow