20 דקות והכאב מאחוריכם: הכירו את המדרסים המותאמים שמוכנים על המקום

2,606 צפיות

הכאב בכף הרגל מציק, גם הגב נותן את אותותיו ואתם נשבעים לעצמכם לטפל בזה בהקדם, אבל אורח החיים העמוס שלכם גורם לכם לדחות את זה ולקוות שאולי זה יעבור לבד. אבל זה לא עובר.

בכל יום אתם מרגישים את הכאב קצת יותר, ואפילו הפעולות הכי פשוטות כמו לעמוד בתור לקופה ולהשתעשע עם הנכדים בפארק הופכות לקשות ומכבידות. אם התמזל מזלכם ואתם לא סובלים מכאב יום יומי אך מרבים להעמיס על כפות הרגליים בשל אורח חיים ספורטיבי, אתם בוודאי רוצים לשמור  על הגוף, למנוע פציעות עתידיות ולשפר ביצועים. אז איך תוכלו להבטיח לעצמכם את איכות החיים שמגיעה לכם, בהווה ובעתיד?

ברשת ניו פיט, המתמחה בהתאמה אישית של מדרסים לכף הרגל, מתחייבים לפתור לכם את הבעיות האורתופדיות או לדאוג שלא יהיו כאלו בעתיד. באמצעות שירות מהיר ויעיל הניתן במגוון סניפים ברחבי הארץ תעברו אבחון מדויק והתאמה של מדרסים לכף הרגל בתהליך שאורך 20 דקות בלבד.

איך זה עובד?

תחילה תגיעו לאחד הסניפים כשאתם מצוידים בשני זוגות נעליים שלכם ותעברו בדיקת התאמה מתקדמת וסריקה ממוחשבת של כפות הרגליים. מיד לאחר מכן תקבלו את תוצאות האבחון שיאפשרו למומחים שלנו להתאים לכם את המדרסים הטובים ביותר עבורכם, שמחירם מתחיל מ-99 ₪ בלבד

בשלב הבא, מתחילה הכנת המדרסים, (ברוב המדרסים, קיימת שכבה של בולם זעזועים איכותי בשם פורון XRD, המייצר חלוקה שווה של העומס על הרגל ומפחית כאב) ולאחר שאלה מתחממים בתנור מיוחד מתקבל המוצר הסופי ונערכת המדידה על משטח זכוכית. השיטה הזאת של מדידת והכנת המדרסים בו במקום משאירה אפס מקום לטעויות ומבטיחה קבלת מוצר מדויק ומותאם באופן מקסימלי. וכבר הזכרנו שכל התהליך המקצועי והיעיל הזה אורך 20 דקות בלבד?

חשוב שתדעו כי את החברה  מלווה ומייעץ ד"ר איתן סביר, רופא בכיר ומנתח במחלקה האורתופדית בבי"ח מאיר ואחד הפודיאטורים (פודיאטור – רופא מומחה לכף הרגל) הבודדים והמפורסמים בארץ. במקרים מורכבים, אם בבדיקות התקופתיות אליה תגיעו תעלה כי הבעיות האורתופדיות שלכם לא נפתרו, תוזמנו לפגישת אבחון ללא תשלום עם ד"ר סביר כדי לדייק את הטיפול עבורכם.

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך  מי הם האנשים שהטיפול במדרסי ניו פיט מתאים להם?

  תתפלאו לשמוע שלא רק מי ש"סוחבים" איתם בעיות בכפות הרגליים כמו פלטפוס, הולפוס או דורבן הם אלה שהמדרסים מומלצים עבורם ויעשו פלאים לאיכות החיים שלהם. גם מי שמבלים ביומיום בעבודה שכוללת עמידה ממושכת, או אוהבים לטייל אך מוצאים את עצמם מעט מתקשים להתמודד עם העומס על הרגליים ירגישו את ההקלה המיידית כאשר יותאם להם המדרס האיכותי והנכון.

  אוכלוסייה נוספת שנהנית מהתאמה מדויקת של מדרסי ניו פיט היא של ספורטאים, שמפעילים באופן קבוע את הגוף ומעמיסים על כפות הרגליים שלהם פי 3 מאדם רגיל. התאמה אישית של המדרסים בשיטה של הקדמת תרופה למכה יכולה למנוע פציעות, להחזיר אנרגיה לגוף וגם, לא פחות חשוב, לשפר את הביצועים הספורטיביים.

  נמנים על אחת מהקבוצות הללו? אל תחכו שהכאב יכריע אתכם או שהעומס על הרגליים יגרום לנזק. זה הזמן לדאוג לאיכות החיים שלכם ולהעניק לכפות הרגליים שלכם את מה שמגיע להן – טיפול מסור, נכון, מדויק ומהיר.

  השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם תוך זמן קצר לקביעת אבחון וסריקה ממוחשבת ללא עלות!

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך