עייפים כל הזמן? כך תחזירו את האנרגיה והחיוניות לגוף

900 צפיות

קמים עייפים בבוקר? "מנקרים" מול המחשב לאחר ארוחת הצהריים? כל ישיבה שמתארכת, הופכת לסרט אימה בו אתם נלחמים בעפעפיים שרוצים להסגר? ייתכן שמדובר בתמרור אזהרה לבריאות לקויה • למה זה קורה וכיצד תוסף תזונה מהפכני, יכול לעזור לכם להיות חיוניים וערנייםהעייפות הפכה לחלק משגרת חיינו. ריבוי המשימות כחלק מאורח חיים עסוק ותובעני – גורם לנו לעתים להתרסק על הספה בסופו של יום. עודף תשישות יכול גם להעיד על מצב רפואי רציני, שדורש טיפול. החדשות הטובות הן – שיש פתרון יעיל, נגיש ואיכותי.

למה אנחנו כל כך עייפים ומתי זה הכרחי להיבדק במעבדת שינה?

יש כמה סיבות שיכולות לגרום למצב של עייפות כרונית ותשישות:

  • אנמיה

תוצאה של מחסור בתאי דם אדומים, שתפקידם להעביר חמצן מהריאות לרקמות ולתאים. לעייפות עלולות להתלוות תחושות של חולשה, קוצר נשימה, כאבי חזה וראש וחוסר ריכוז. אנמיה עלולה להיגרם על ידי מחסור בברזל או בויטמינים, דימום פנימי, מחלה כרונית, איבוד דם אצל נשים בגיל הפוריות במהלך המחזור החודשי ועוד.

  • חוסר תפקוד של בלוטת התריס

תת תפקוד של בלוטת התריס, שתפקידה לייצר הורמונים שאחראים על חילוף החומרים, עלול לגרום גם לעור יבש, עצירות ואנרגיה ירודה.

  • רגישות למזון

הגוף יכול להגיב באופן שלילי לצריכת סוגים מסוימים של מזונות כגון: מוצרי חלב וחיטה. כתוצאה מכך נגרמת עייפות כרונית, קשיים בעיכול, נפיחות, פריחה, הקאות ואף טשטוש.

  • תסמונת המעי הדולף

תגובה דלקתית שבאה לידי ביטוי בנפיחות, עייפות, מצבי רוח משתנים, כאבי ראש או עלייה במשקל.

  • מחלות כרוניות

 .זיהומים ולחץ נפשי הנובעים ממחלת הסוכרת, מחלת התשישות הכרונית, מחלות ריאה, טרשת נפוצה ועוד

  • מצב נפשי

דיכאון, לחץ, מתח או חרדה עלולים לגרום לירידה באנרגיה, שינויים בדפוסי אכילה ושינה, ובטחון עצמי ירוד.

  • דום נשימה בשינה

מתעוררים בבוקר עייפים? נרדמים בכל מקום? חשוב שתיגשו לבדיקה במעבדת שינה. ייתכן ומדובר בהפרעה המאופיינת על ידי הפרעות נשימה קצרות במהלך השינה. נחירות יכולות להעיד על מצב זה, שעלול להוביל למחלות לב, לחץ דם גבוה ושבץ.


תוסף תזונה אחד קטן יעשה שינוי גדול

רבות מהסיבות שהוזכרו קשורות לליקויים בזרימת הדם – בעורקים הראשיים, בנימים ובוורידים. מצב זה מוביל לחוסר באספקת חמצן לאברי הגוף – לתאים ולרקמות, שעלולים להתנוון. במקרה זה הלב עובד הרבה יותר קשה, כדי ליעל את תפקוד הגוף, ולנתב את זרימת הדם ללב, לריאות ולאיברי הגוף החיוניים. מכאן קצרה הדרך למחלות לב, כבד ועוד.

סופר-פוד תאי ענבים VINIA  – מורכב מאבקת תאי ענבים, המשפיעה לחיוב על זרימת הדם, וכך משפרת את הבריאות, תורמת לעלייה ברמת האנרגיה, ומשפיעה גם על רמת עייפות והחיוניות.  ניתן לצרוך את תוסף התזונה באופן יומי במהלך ארוחה או עם כוס שתייה. VINIA אינו מכיל תוספות מלאכותיות, ולא עבר תהליך של הנדסה גנטית. צרכנים קבועים וניסויים קליניים העידו והוכיחו כי במשך תקופה קצרה הרגישו שיפור בבריאות הלב, ברמת הסוכר בדם , ומסייע בהפחתת לחץ הדם.

תתעוררו! וקחו את עצמכם בידיים

אתם לא חייבים להיות עייפים – תזונה נכונה ומותאמת, שתייה מרובה של מים, פעילות גופנית, יציאה מחוץ לבית, שמירה על שגרת שינה נכונה, בדיקות תקופתיות, מציאת תחביב, בילוי עם אנשים שעושים לכם טוב, שימוש בחוש הומור, וטיפול נפשי במידה ואתם נוטים לדיכאון, חרדה או מתח – קצת מכל דבר, ואתם בדרך הנכונה להיות חיוניים וערניים.

הכירו את תוסף התזונה שמנצח את העייפות ומחזיר אתכם לחיים!