דואגים לבריאות? תוסף תזונה מהפכני שכדאי להכיר

1,123 צפיות

אחרי שהתגלו היתרונות הבריאותיים שבענבים וביין האדום, היה זה עניין של זמן עד שיתפתח מוצר שמספק את נוגדי החמצון החזקים שבהם – רק ללא האלכוהול והסוכר • הכירו את VINIA, פיתוח ישראלי המבוסס על אבקת ענבים אדומים שמחולל מהפכת בריאות של ממש.יין אדום מכיל נוגדי חימצון שמסייעים למערכות הגוף לפעול טוב יותר, אבל צריכה מוגזמת שלו עלולה להיות מסוכנת. תוסף תזונה מהפכני יסייע לכם להתגבר על הבעיה.

מהם היתרונות הבריאותיים שביין אדום?

יין אדום פעם ביום, אתם בטח מכירים את ההמלצה הזו, שנועדה לשמור על בריאותכם, אבל האם אתם יודעים מהם היתרונות הבריאותיים שעושים את היין האדום למומלץ לשתייה? התשובה עוברת דרך פוליפנול ורסרבטרול, שני חומרים שנמצאים בקליפות ובזרעי הענבים ומגיעים למיצוי מקסימלי ביין האדום.

פוליפנול הוא חומר פעיל שמיוצר על ידי צמחים ולצריכה שלו יש השפעה חיובית על מערכות הגוף. כיום מוכרים למדע כ-8,000 פוליפנולים שונים, והפוליפנולים שמצויים בענבים הוכחו כחשובים בשמירה על בריאות הלב. ביין האדום יש מאה סוגים של פוליפנולים, לכן הוא מומלץ מאוד כאמצעי מנע למחלות לב. חומר פעיל נוסף שמיוצר בקליפות הענבים הוא רסרבטרול, שנמצא כמשפיע לטובה על מחלות לב, סוכרת ואלצהיימר.

שני החומרים – פוליפנול ורסרבטרול – נמצאים בריכוז גבוה מאוד בקליפות הענבים ובזרעים, ויין הוא למעשה מיצוי שלהם, שכן בתהליך הייצור של היין נסחטות הקליפות ומרוסקים הגרעינים. על ידי צריכת כמות קבועה של יין בכל יום ניתן להעשיר את הגוף בנוגדי חימצון ולסייע לגוף לפעול בצורה טובה יותר.מדוע לא לכל אחד מומלץ לשתות יין?

כדי להפיק את היתרונות הבריאותיים של היין תצטרכו לשתות בערך 3 כוסות יין אדום ביום, אך זוהי כמות גבוהה מהמומלץ גם לאדם בריא. היין מכיל אלכוהול וסוכר בכמות גבוהה ועלול לגרום לפגיעה בבריאות ולבטל את היתרונות של נוגדי החימצון?. פוליפנול ורסרבטרול טובים לבריאות, אך הם לא סיבה להכניס כל כך הרבה מזיקים לגוף.

אם יין אדום בכמות גדולה עלול לפגוע בבריאותם של אנשים בריאים, הרי שאצל חולי סוכרת הפגיעה עלולה להיות משמעותית. האלכוהול שמכיל היין עלול להפריע לתפקוד התרופות שנוטלים חולי סוכרת, וגם כמויות הסוכר הגבוהות בכלל לא מומלצות עבורם.

תוסף התזונה שמאפשר ליהנות מיתרונות היין – ללא האלכוהול והסוכר

אחרי שהתגלו יתרונותיהם של הענבים והיין האדום, היה זה עניין של זמן עד שיתפתח מוצר שמספק את נוגדי החמצון הרבים שבענבים, בלי האלכוהול והסוכר. ואז הגיע VINIA  – פיתוח ישראלי המבוסס על אבקת ענבים

VINIA הוא סופר פוד ישראלי המיוצר בתנאים מבוקרים. הענבים גדלים ללא ריסוס או הנדסה גנטית ובמים הידרופונים. אחרי שהענבים גדלים באופן אידיאלי, מיוצרת אבקה שמכילה ריכוז גבוה של פוליפנולים ורסרבטרול. האבקה מוכנסת לתוך קפסולות מיוחדות, כאשר כל קפסולה מכילה כמות רסרבטרול שיש בבקבוק יין אחד. למעשה, קפסולה אחת מהווה את הצריכה היומית המומלצת, ללא סוכר ואלכוהול.

למי מומלץ לצרוך VINIA?

VINIA מומלץ לצריכה לכל מי שמעוניין לשמור על גמישות העורקים וכלי הדם שלו. תוסף התזונה הזה יועיל לכם בין  אם אתם רוצים לחוש אנרגטיים יותר או שהרופא הזהיר אתכם שלחץ הדם שלכם גבולי.

צריכת VINIA מומלצת במיוחד לחולי סוכרת, מאחר ורק כך ניתן ליהנות מיתרונות היין – רק ללא הסוכר והאלכוהול. כמו כן, התוסף מומלץ בחום לבעלי לחץ דם גבוה ולאנשים הנוטים למחלות לב, מאחר והוא משפר את זרימת הדם ללב. נוגדי החימצון שיש בתוסף הוכחו כמשפיעים לטובה על מערכות הדם, וצריכה שלהם תאפשר לכם להגמיש את כלי הדם, להפחית את לחץ הדם וליהנות מגוף מאוזן ובריא יותר

גם אתם יכולים לשפר את הבריאות כבר עכשיו! הקליקו לפרטים נוספים על תוסף התזונה המהפכני