תוסף התזונה המהפכני שכדאי לכם להכיר לקראת החורף

505 צפיות

מעבר לנגיפים ווירוסים, במהלך ימי החורף הקרירים כולנו חשים עייפים יותר וחסרי אנרגיה • כדאי להכיר תוסף תזונה פורץ דרך, שלא רק ישיב את האנרגיה שאתם זקוקים לה, אלא גם ישפר את בריאות הלב, כלי הדם ועוד

מאת: מירב חסיד

כולנו מכירים את תחושת הדיכאון שמתחלפות עונות השנה ומגיעה עונת החורף, מעבר להחלפת ארון הבגדים בבגדי חורף וההכנה הנפשית לעונה זאת, עלינו להגן על גופנו מפני שפעות, וירוסים וחיידקים שונים ולא רק ע"י זריקה בקופת חולים, אלא לחזק אותו באמצעות תזונה נכונה, פעילות גופנית סדירה, ועכשיו יש גם תוסף תזונה שעשוי לשפר את בריאותכם באופן משמעותי.

מה עובר על הגוף שלנו בתקופת החורף?

בעונת החורף, אנו נתקלים בלא מעט שפעות ווירוסים, בין אם זה בעבודה, בתחבורה הציבורית, או בכל מקום בו אנו באים במגע עם אנשים בחלל סגור ללא אוורור מספיק. כל זה קורה כשהטמפרטורות יורדות, והשמש שאליה אנו רגילים ביום יום לא נראית באופק ומתחלפת בעננים רבים. גורמים אלה משפיעים עלינו בין אם זה מבחינת החיוניות והאנרגיה שלנו. וכשהחיוניות והאנרגיה יורדות אין חשק לצאת מהבית ולהתעמל כמו שאנו רגילים בתקופות אחרות. כך שירידה באנרגיה וירידה בחיוניות, משפיעות על חיינו בין אם נרצה או לא.

מה ניתן לעשות כדי לשפר את הבריאות בעונה הקרה?

על מנת להחזיר את האנרגיה שאבדה, יש צורך להקפיד על תזונה בריאה, עשירה בוויטמינים ומינרלים, ובמידה ופחות מתחשק לאכול סלט קר, ניתן לצרוך ירקות בצורתם האפויה או המבושלת, ואת הירקות הטריים לאחסן מחוץ למקרר.

הקפידו על נוזלים כמה שיותר, הכינו יותר מרקים וחליטות תה צמחים. ככל שתכניסו יותר נוזלים לגוף כך תרגישו יותר טוב וגופכם יתחזק מיום ליום.

אימון כושר בין 3-4 פעמים בשבוע יעזור לכם להחזיר את האנרגיה והחיוניות. דרך לוודא שלא תתעצלו לבצע פעילות גופנית, היא לקחת עמכם את בגדי הספורט בתיק לעבודה, וישר משם להמשיך לאימון, שכן – בעונת החורף, מהרגע שנגיע הביתה, הולך וקטן הסיכוי שנצא להתאמן – עקב הקור והעייפות.

דרך נוספת להחזיר את האנרגיות האבודות ואת החיוניות – היא ליטול את תוסף התזונה המהפכני VINIA, שלא רק יחזיר לכם את תחושת החיוניות, אלא גם ישפר את בריאותכם ממש.

נעים להכיר: תוסף התזונה שישפר את זרימת הדם ויחזיר את האנרגיה

תוסף התזונה VINIA הוא פיתוח ישראלי פורץ דרך בתחום הבריאות, ובבריאות הלב בפרט. מדובר באבקה העשויה מתאי ענבים, שמכילה פעילות אנטי חמצונית אשר תורמת באופן משמעותי לגמישות העורקים וכלי הדם, וכתוצאה מכך משפרים את זרימת הדם ואספקתו לאיברים השונים בגוף.

התוסף מכיל פוליפנולים ורסרבטרול, חומרים פעילים המיוצרים בצמחים בלבד, ואלו למעשה, תורמים לפעילות האנטי חימצונית. ניתן למצוא אותם בריכוז גבוה בענבים אדומים ואף ביין אדום. חומרים אלה עוזרים לנו לשמור על חיוניות ואנרגיה  לאורך כל תקופת החורף ומעבר לכך, מרכיבים ייחודיים אלה, כאמור, גורמים לזרימת דם טובה יותר בכל חלקי הגוף, ובכך משפרים את התחושה הכללית ותורמים באופן משמעותי לבריאות.

כמו לשתות יין – רק בלי האלכוהול והסוכר: המוצר שישמור גם על בריאות הלב

על היתרונות הבריאותיים של היין האדום דובר רבות, ובעיקר בהקשר של בריאות הלב. כאמור, אלו מתקיימים הודות לנוגדי החמצון המצויים בקליפות הענבים האדומים,הפוליפונלים והרסרבטרול. אותם חומרים פעילים חשובים, מסייעים בהרפיה של תאי השריר, ושיפור זרימת הדם.

היתרון הגדול של תוסף התזונה VINIA, הוא שבאמצעות צריכת האבקה, ניתן ליהנות מתכונותיו הטובות של היין – רק בלי האלכוהול והסוכר, הרכיבים שאינם תמיד מומלצים, למשל לחולי סוכרת, ובכך לא רק לשפר את החיוניות והאנרגיות שיורדות בתקופת החורף, אלא גם לסייע בבריאות ה לב וכלי דם, סוכרת ולחץ דם.

אל תזניחו את הבריאות בחורף: הקליקו לפרטים נוספים על תוסף התזונה המהפכני