מה זה רסברטרול ולמה הוא חשוב?

הטבע מלא בחומרים טובים ומזינים, התורמים לבריאות שלנו. אחד מהם נקרא רסברטרול. הרסברטרול היא מולקולה הנמצאת במספר מזונות, ביניהם בקליפת הענב האדום ולה מייחסים יתרונות בריאותיים רבים. חברת ביו-טק ישראלית, הצליחה לפתח תוסף תזונה, מבוסס טכנולוגייה ייחודית המנגיש את הרסברטרול לכולנו, למען שיפור איכות החיים ושמירה על הבריאות.
562 צפיות

עולם המדע מתחקה אחר הטבע, מנסה להבין את יכולותיו וככל הניתן להנגיש אותו בדרכים שונות. באחד מבין המסעות הרבים של המדע, נתגלתה קבוצת רכיבים ייחודית הנקראת פוליפנולים לה חשיבות בשמירה על הבריאות. פוליפנולים, ובהם הרסברטרול, נמצאים באופן טבעי במזונות מן הצומח, בעיקר בפירות וירקות. לפוליפנולים השפעות מיטיבות כבעלי תכונות נוגדות חמצון על כלל המערכות שלנו. הרסברטרול, הינו פוליפנול ייחודי ומעניין, אותו ניתן למצוא במספר מזונות. אחד המקורות המשמעותיים בו ניתן למצוא אותו הוא ביין האדום או בקליפת הענבים האדומים. חברת ביוטק ישראלית, הצליחה לפתח טכנולוגיה של גידול תאי ענבים אדומים כך שבסופו של תהליך התקבלה כמוסה המכילה בתוכה את שלל הפוליפנולים המצויים בשכבות השונות של הענב האדום וביניהם כמובן אותו רסברטרול.

VINIA הוא תוסף תזונה, סופר פוד מתאי ענבים אדומים המכיל רסברטרול בכמות גבוהה המשתווה לכ- 1,000 ענבים, או אם תרצו – בקבוק יין אדום שלם. הדבר המדהים במיוחד ברסברטרול שב – VINIA זו העובדה שהוא נשמר במבנה המולקולרי הטבעי שלו (פיסאיד רסברטרול) מה שמשפר מאוד את המסיסות שלו לעומת רסברטרול רגיל המופק משורש צמח הפוליגנום. מחקרים בספרות המדעית מוכיחים שפיסאיד רסברטרול, מסיס במים פי 25 יותר מאשר רסברטרול רגיל. פיסאיד רסברטרול שב-VINIA הוא בעל מסיסות של כ-82%, כלומר ברובו הגדול נספג היטב וכתוצאה מכך בעל השפעה מיטבית.

רוכשים מארז של 4 חודשי צריכה ומעלה ומקבלים בקבוק יין אדום "אדמה" של יקב תבור. מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף אודות "VINIA"


  עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

  לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   למה זה כל כך חשוב? יכולת מסיסות גבוהה של רסברטרול מאפשרת ספיגה טובה יותר במחזור הדם. VINIA מסייעת בהרחבת כלי הדם*, בשיפור זרימת הדם ובכך באספקת החמצן, ואף עשויה לסייע בהמשך לרמות גבוהות יותר של אנרגיה וערנות.

  כושר ספיגה גבוה

  כדי שתוסף מזון יהיה אפקטיבי, הוא חייב להיות בעל יכולת ספיגה. תכונה זו ידועה בשם: זמינות ביולוגית.
  VINIA חודרת למחזור הדם במהירות – תוך 20 דקות בלבד!  היא נשארת בדם למשך 12 שעות, עם שתי נקודות שיא: לאחר שעה אחת וכעבור 5 שעות  גידול תאי ענבים בטכנולוגיה מתקדמת

  מעבר ליכולת המסיסות הגבוהה של הרסברטרול שב-VINIA, ראוי לציין גם את תהליך הגידול הייחודי של תאי הענבים המיועדים לייצור כמוסות VINIA. חברת BioHarvest, האחראית על הפיתוח והייצור של הכמוסות, עושה שימוש בטכנולוגיה ייחודית לגידול תאים צמחיים. תהליך הגידול, שאינו מצריך שטחי קרקע נרחבים ובכך שומר על הסביבה וערכי הקיימות, מצליח לשמור במוצר מרכיבים בעלי ערך בריאותי חשוב, לגדל את תאי הענבים במהירות ולהגיע לתוצר סופי של תוסף תזונה, המעניק את היתרונות הבריאותיים שבענבים האדומים וביין האדום, כל זאת ללא סוכר, ללא אלכוהול וב-2  קלוריות בלבד לכמוסה.

  אלפי אנשים בישראל וארה"ב, כבר נהנים מהיתרונות הבריאותיים של VINIA, ומעידים על שיפור ברמות האנרגיה ובתחושת החיוניות. המוצר VINIA כמובן בטוח לשימוש, אושר לשיווק כתוסף תזונה בישראל ומשווק גם בארה"ב, ועומד בכל הסטנדרטים הנדרשים הן בישראל והן בארה"ב. ל- VINIA בסיס מדעי רחב והחברה ביצעה ניסויים קליניים לבירור יעילות המוצר.


  רוכשים מארז של 4 חודשי צריכה ומעלה ומקבלים בקבוק יין אדום "אדמה" של יקב תבור. מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף אודות "VINIA"


   עם לחיצה על לחצן "שלח" הריני מאשר כי קראתי והנני מסכים למדיניות הפרטיות של ויניה

   לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

   .Vaisman, et al, 2015 Int J Food Sci Nutr*
   מדד FMD עלה ב-148% בממוצע בקבוצה שצרכה ויניה (400 מ"ג) במשך 3 חודשים. בקבוצה זו ערך הבסיס של FMD עלה מ-1.45% ל-3.59% לאחר צריכת VINIA.