נוטלים תוספים כמו אומגה 3, ברזל או סידן? כדאי לכם להכיר גם את תוסף התזונה הזה

1,051 צפיות

תוספי התזונה כבר מזמן הפכו לחלק בלתי נפרד מהתפריט שלנו – ולא סתם • פעמים רבות הם עשויים להוות תחליף לסוגי מזונות שונים מהם אנחנו נמנעים, תוך שהם מדלגים על החסרונות שיכולים להיות בהם • בין אם אתם נוטלים אומגה 3, ויטמין D או פרוביוטיקה, כדאי לכם להכיר את תוסף התזונה הישראלי החדש שמשנה את כללי המשחקתוספי תזונה מזמן הפכו לחלק חשוב ובלתי נפרד מהתפריט היומי של ישראלים רבים. נטילת תוספי תזונה מסייעת למניעהלחיזוק, ומעניקה לגוף שלנו בוסט של בריאות ואנרגיה. תוספי תזונה שונים מעשירים את גופנו בוויטמנים ובמינרלים, והופכים אותו לחיוני יותר. בשנים האחרונות, עולה השימוש בתוספי תזונה והמודעות לחשיבותם, בעיקר לטיפול במצבי בריאות שונים.

יש כל מיני צרכים לתוספי תזונה – לדוגמה, אם חסר בקרקע מינרל מסוים, יש צורך לצרוך אותו בצורה אחרת, וכאן נכנסים תוספי התזונה לעניין. גם תופעות בריאותיות שונות משפיעים על הצורך בנטילת תוספים – שכן ברזל הוא חשוב לצמחונים או לטבעונים, פרוביוטיקה תסייע בתמיכה בבריאות בדרכי הנשימה והעיכול, ויטמין D יעזור לכם לספוג את הסידן במעי ויסייע בבניית העצם, ואומגה 3 מסייעת להפחתת התנגדות הגוף לאינסולין.

גם אם אתם נוטלים תוספי תזונה באופן קבוע וגם אם לאו, יש שחקן חדש בשוק – שכדאי להכיר.

תוסף תזונה מהפכני מאפשר ליהנות מיתרונות היין האדום – מבלי אלכוהול או סוכר

בשנים האחרונות פרץ לשוק תוסף תזונה חדשני ומהפכני, פיתוח ישראלי בשם VINIA, אבקה המבוססת על זן מיוחד של ענבי יין אדום. יין אדום, כידוע, הוא משקה בעל סגולות בריאות מופלאות. הוא תורם רבות לבריאות ולגמישות כלי הדם, משפר את זרימת הדם ומשפיע על  רמות הסוכר התרומות הנפלאות האלו שייכות לחומרים פעילים בשם פוליפונלים, המצויים בקליפות של ענבי יין. לצערנו, שום דבר לא מושלם וליין האדום יש גם לא מעט חסרונות – כמו כמויות גדולות של סוכר ושל אלכוהול.

מדענים ישראלים התגייסו לפתור את הבעיה הזו באמצעות תוסף תזונה ייחודי. הם פיתחו זן מיוחד של ענבי יין, כזה שעשיר מאוד באותם פוליפונלים. מענבים אלו הם יצרו אבקה מרוכזת, כאשר קפסולה אחת שלה – שווה לבקבוק יין שלם, נקייה מאלכוהול ומסוכר, ומכילה רקשתי קלוריות.  במילים פשוטות, מדובר בכמוסה שמכילה את כל הקסם של היין האדום, ומותירה מאחור את החסרונות שלו.

מעבר להשפעה המדהימה שלה על הגוף, VINIA תורמת גם לזרימת הדם, לרמת הסוכר בדם, להזרמה של חמצן לרקמות הגוף השונות ולתחושה חיובית ועירנות כללית. תוסף התזונה הזה יצא אל השוק בשנים האחרונות ויצר גל גדול של עניין והתלהבות בשוק, וללא ספק מוכתר כתוסף התזונה שכולנו צריכים אצלנו בארון.

למי מתאים לקחת את תוסף התזונה VINIA?

להוציא נשים בהריון או מניקות, וילדים מתחת לגיל 12 – VINIA מתאים כמעט לכל אחד המעוניין לשפר את בריאותו. אם אתם סובלים מבעיות רפואיות חריגות או נוטלים תרופות, יש להתייעץ עם רופא לפני השימוש.

מומלץ לצרוך את VINIA על בסיס יומיומי, כמוסה אחת ביום בשעות הבוקר. את ההשפעה החיובית על הגוף ניתן להרגיש כשלושה חודשים של שימוש קבוע במוצר, וצרכנים קבועים של אבקת הקסם הזו, בגילאים שונים, מציינים את ההשפעה המדהימה של התוסף על תפקוד כלי הדם, ורמות סוכר.

נסו את תוסף התזונה המהפכני ושמאפשר ליהנות מכל יתרונות היין – ללא אלכוהול וסוכר!