"כעבור חודשיים של שימוש בתוסף, הבחנתי בשיפור זרימת הדם  ורמות הסוכר – והמלצתי עליו גם למטופלי"

434 צפיות

צמד מדענים ישראלים עומדים מאחורי פיתוח החדש, שכבר הספיק לעורר הדים ברחבי העולם • מדובר בתוסף תזונה המבודד את יתרונות היין האדום – ללא אלכוהול וסוכר המוצר מומלץ במיוחד לסובלים מרמות סוכר גבוהות ולאלו הרוצים לשפר את זרימת הדם • הנטורופת משה פרימן מספר כיצד התוסף שיפר את בריאותו – ואת בריאות מטופליו, שנוטלים אותו בהמלצתו

רבות כבר דובר על יתרונותיו הבריאותיים של היין האדום. הוא תורם לתפקודו התקין של הלב, ממריץ את הדם, מסייע במניעת מחלות ואף משפר את התפקוד המיני. אבל האם ניתן להתעלם מן העובדה שהוא מכיל גם כמויות לא מבוטלות של סוכר ואלכוהול?

עד לא מזמן – היינו חייבים לקחת את הנתונים האלו בחשבון, כשלגמנו מן האדום אדום הזה, אבל כיום מסתמנת דרך חדשה ליהנות מיתרונות המשקה הפופולרי – ללא החסרונות.המדענים הישראלים שפיצחו את הדרך ליהנות מיין – ללא אלכוהול וסוכר

"המוח היהודי ממציא לנו פטנטנים" – וצמד המדענים הישראלים הללו, בהחלט עומדים מאחורי הביטוי המוכר הזה. הפיתוח החדש, שכבר הספיק לעורר הדים ברחבי העולם, נקרא VINIA.

מדובר באבקה מזן ייחודי של ענבים, היחיד בעולם, העשיר ברסרבטרול ובפוליפונלים – חומרים פעילים, נוגדי חמצון הנמצאים בענבי יין אדום, שלהם יתרונות בריאותיים מופלאים. ייחודה של האבקה הזו – הוא בכך שאינה מכילה טיפת אלכוהול או סוכר.

קפסולה אחת שווה לבקבוק יין שלם

קפסולה אחת של VINIA שוות ערך לשתיית בקבוק יין שלם – ואוגדת בתוכה את סגולותיו הבריאותיים, וצריכה יומיומית שלה מסייעת בשיפור זרימת הדם, הפחתת סוכרים ושיפור ערנות.

השימוש באבקה פשוט מאין כמותו – ערכה אחת מכילה כ-30 יחידות, ורצוי לצרוך יחידה אחת בכל יום, עדיף בשעות הבוקר. את האבקה ניתן לשלב בכל ארוחה או שתייה באופן יומיומי, וצרכנים קבועים שלה מעידים כי תוך מספר חודשים של שימוש יומיומי במוצר – נמצאה השפעה על שיפור זרימת הדם, שיפור החיוניות, רמת הסוכר בדם וסיבולת לב הריאה.

הנטורופת משה פרימן, דוקטור D.N לרפואה טבעית ממליץ על VINIA

משה פרימן, מנהל רשת מרפאות אלטרנטיבה, הוא תרפיסט מומחה רב תחומי ודוקטור N.D, נטורופט לטיפול טבעי (לא רפואי).

פרימן, שהשתלם בטיפול בפגיעות ספורט ושיקום בעיות אורטופדיות, הוא גם מומחה לדיקור סיני ופיתח תוספי מזון ייחודיים: "סופר גלוקוזמין" לשחיקת סחוסים ודלקות.

"אני בן 71, ובעצמי סובל מבעיות בזרימת דם ורמת סוכר " הוא מספר, "אני מקבל טיפולים בדיקור במרפאת אלטרנטיבה. התחלתי להשתמש ב- VINIA לפני כארבעה חודשים, לאחר שמטופל במרפאה הראה לי את הכמוסה וסיפר כי לאחר שימוש של כחודשיים חל שיפור ניכר בכל הפרמטרים".

איך אתה מתאר את הניסיון שלך עם VINIA?

מאחר שאני נטורופט ומאוד מאמין ברפואה הטבעית, התחלתי להשתמש ב VINIA באופן סדיר. ואכן, כעבור כחודשיים הבחנתי בשיפור בכל הפרמטרים.

בנוסף, שילבתי את הטיפול עם דיקור יפני. אציין כי גם הרגשתי הכללית השתפרה, אני חש ערני יותר וממליץ בחום על התוסף גם כמעכב תהליכי הזדקנות. לדעתי, בגלל הרכיבים שבו ושיפור זרימת הדם, הוא יכול לשפר תפקוד מיני בגברים.

בנוסף, משתף פרימן  בשני סיפורי מקרה של מטופלים שנטלו את התוסף בהמלצתו:

  • רונית, בת 54, עם לחץ דם גבוה (אובחן לאחרונה ללא טיפול תרופתי), השתמשה ב VINIA במשך חודשיים ימים. בנוסף עברה דיקור נוירולוגי יפני במרפאה. חל שיפור בכל הפרמטרים. בנוסף, כאבי הראש שסבלה מהם, , נעלמו לחלוטין.

  • ארנון, בן 42 , רץ מרתון, שסבל מעייפות רבה במשך כשנתיים, מדווח על שיפור ניכר בביצועיו הספורטיביים ועל שיפור רב בסיבולת הלב – ריאה , לאחר שימוש של מספר שבועות בתוסף הVINIA משפר את זרימת הדם ובכך מסייע בהובלה של חמצן לרקמות השונות ובכך משפר את פעילותן.

אל תזניחו את הבריאות! הכירו את תוסף התזונה שיסייע לזרימת הדם, לרמות הסוכר ולשיפור התפקוד הכללי!