ליהנות מסגולות היין מבלי לשתות אותו: הפיתוח הישראלי שמשגע את העולם

171 צפיות

אז כולם כבר יודעים שיין אדום משפר את הבריאות ואת תפקוד הלב, אך צריכה שלו אינה מומלצת לכל האנשים, כיוון שהוא מכיל סוכר ואלכוהול. שני מדענים ישראלים מצאו את הדרך האידיאלית בה תוכלו ליהנות מסגולותיהם הרבות של הענבים, מבלי שתצטרכו לצרוך אותם או לשתות יין אדום. הפיתוח החדשני ופורץ הדרך הגיע גם לישראל ועכשיו כדאי גם לכם להכיר את אבקת הפלאים שתשפר את בריאותכם.

מחקרים בדקו ומצאו שאם תשתו יין אדום בכל יום, איכות חייכם תשתפר ובריאותכם תשתפר פלאים – היין האדום תורם לבריאות הלב ומסייע במניעת מחלות, לחץ . אבל כדי למקסם יתרונות אלו נדרש לשתות בממוצע בקבוק יין אדום ביום, ושתיית יין בכמויות גבוהות דווקא מזיקה בגלל האלכוהול שביין, וגורמת להשמנה בגלל כמות הסוכר הגבוהה.

המלכוד הזה הביא שני מדענים ישראלים לחפש את הדרך להנות מסגולות היין מבלי לצרוך אותו – והם גם מצאו אותה. הם פיתחו את VINIA, אבקה ששווה לבקבוק שלם של יין אדום ומשתמשת בכל אותם חומרים פעילים שיש ביין אדום – אלו שמשפיעים על הלב וכלי הדם, ובמקביל מותירה את האלכוהול והסוכר הרחק מאחור.

אז מה זה בעצם VINIA?

VINIA היא אבקה של תאי ענבים עם ריכוז גבוה של פוליפונלים – החומר הכימי הפעיל ביין ובענבים, שמשפיע במניעה של מחלות לב, ומסייע בשיפור זרימת דם, בריאות הלב, מניעת סתימת עורקים והגברת עירנות. הסופר פוד הישראלי הזה מיוצר בתנאים מבוקרים במים הידרופונים וללא ריסוס או הנדסה גנטית.

VINIA היא לא תרופה, תחליף מזון או מוצר דיאטטי – אלא פשוטו כמשמעו, סופר-פוד מרוכז שמרוכב מערכים וחומרים פעילים ומאפשר לנו לקבל את כל הטוב שבאלף ענבים; למען האמת, אבקה אחת של VINIA מקבילה לבקבוק יין, ללא סוכר, שווה לשתי קלוריות וללא אלכוהול!

איך הכל התחיל?

את הפלא הזה פיתחו לראשונה שני מדענים שעבדו במכון הוולקני השייך למשרד החקלאות והבינו את הפוטנציאל העצום הגלום ביין האדום, לצד החסרונות הברורים שלו. ד"ר יוכי חגי וד"ר זקי רכיב המשיכו לפתח את המוצר היחודי במשך שנים וערכו מחקרים מקיפים מטעם החברה שייסדו, BioHarvest, ובשנת 2001 חלה פריצת דרך משמעותית כשפורסם מחקר מדעי שגילה את מנגנון הפעולה של הפוליפונלים מיין אדום. לאחרונה הגיעו בחברה לזן מיוחד של ענב עשיר בפוליפנולים, היחיד בעולם, וכך נולדה VINIA – אבקת תאי ענבים עם חומרים פעילים בצורתם הטבעית והבריאה ביותר, המספקת את התכונות החיוביות של היין האדום. מאז יוסד BioHarvest בשנת 2007, רשמה החברה פטנטים בארה"ב, יפן, ישראל ואירופה, וממשיכה לפתח ולייצר את פתרונות הסופר-פוד של העתיד.

עד כה, פיתוחיה של BioHarvest מוכיחים את עצמם – צרכנים שהשתמשו בVINIA, מבוגרים כצעירים, מעידים כי תוך מספר חודשים תפקוד העורקים נמצא תקין, וכן רמת הסוכר ירדה וסיבולת לב הריאה השתפרה – וכל אלו בזכות שימוש יומיומי באבקת הפלאים הזו!

רועי קובנר, גבר בן 43, אשר צורך את המוצר בשנה האחרונה מספר: "מאז ומתמיד סבלתי מבעיית סוכר. אני מקפיד לאכול די בריא ואפילו להתאמן בחדר כושר שלוש פעמים בשבוע ועדיין תוצאות בדיקות הדם שלי היו בעייתיות. בערך ארבעה חודשים מהרגע בו התחלתי לצרוך את אבקת VINIA השתפרו פלאים תוצאות בדיקות הדם שלי ורמת הסוכר צנחה משמעותית. אפילו הקרדיולוג שלי היה מופתע".

שלבו מנה יומית של VINIA בחייכם, ותתחילו להרגיש בהבדל 

לשיפור אורח החיים, הקליקו