מביאים בשורה לשוק האשראי!

אשראי לעסקים קטנים ובינוניים מבית:

קרן הלוואות מקבוצת גיזה זינגר אבן, מציעה אשראי חוץ בנקאי לכל מטרה עסקית, החל מ-400 אלף ועד 5 מיליון ש״ח, תוך התאמה ספציפית לצרכי העסק, זאת מבלי לנצל את מסגרות האשראי הבנקאיות. גיזה זינגר אבן וחברות הביטוח הראל והפניקס, חברו יחדיו והביאו בשורה לשוק האשראי בישראל עם הקמת קרן אשראי ייעודית לעסקים בעלי מחזור הכנסות שנתי שבין 4-100 מיליון ש״ח, המסייעת לחברות לממש צמיחה והגשמת מטרותיהן.

קרן הלוואות מקבוצת גיזה זינגר אבן, מציעה אשראי חוץ בנקאי לכל מטרה עסקית, החל מ-400 אלף ועד 5 מיליון ש״ח, תוך התאמה ספציפית לצרכי העסק, זאת מבלי לנצל את מסגרות האשראי הבנקאיות. גיזה זינגר אבן וחברות הביטוח הראל והפניקס, חברו יחדיו והביאו בשורה לשוק האשראי בישראל עם הקמת קרן אשראי ייעודית לעסקים בעלי מחזור הכנסות שנתי שבין 100 – 4 מיליון ש״ח, המסייעת לחברות לממש צמיחה והגשמת מטרותיהן.

אשראי חוץ בנקאי מ-

לבעלי מחזור שנתי של 4 מיליון ומעלה
לכל מטרה עבור העסק שלך:

כל היתרונות של GSE אשראי לעסקים:

כחברה פיננסית ותיקה ומובילה, היה חשוב לנו לחבור לגופים גדולים ומוכרים, וביחד להביא בשורה לשוק האשראי החוץ בנקאי. אנו מעניקים ללקוחותינו את הביטחון הכלכלי לו הם זקוקים: פתרונות מימון מהירים ויצירתיים לצד השקט הנפשי כי מקורות האשראי הם מחברות הביטוח הגדולות בישראל. העסקים הקטנים והבינוניים בישראל מהווים חוליות מרכזיות בעמוד השידרה הכלכלי של המשק וזקוקים למקורות וסוגי מימון מגוונים. המטרה שלנו היא לעזור להם להגשים את יעודם ולסייע בצמיחה כלכלית של המשק כולו.

CEO

יהודית רוזנברג,

מנכ״לית GSE אשראי לעסקים

פתרונות מימון לעסק לכל מטרה החל ₪400,000 ועד ₪5,000,000
לבעלי מחזור שנתי של 4 מיליון ומעלה

השאירו פרטים ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם:

לקבלת מידע שיווקי בנוגע לכתבה זאת ובהתאם לתקנון האתר ולתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, השאר פרטיך

המידע המצוי באתר הוא רכושה הבלעדי של הקרן. המידע המובא אינו מהווה ייעוץ לביצוע הלוואה מטעם הקרן, והאמור באתר אינו מחליף ייעוץ מקצועי ואישי, המותאם לנתונים האישיים של הלקוח. אין באמור באתר זה הבטחה למתן אשראי. מתן האשראי לכל לקוח כפוף לשיקול דעתה של הקרן בלבד וכפוף לאישור ועדת ההשקעות של הקרן. יובהר כי, אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. המידע, התוכנה, התכנים, היקפם וזמינותם וכל היבט אחר הקשור עמם, המופיעים באתר זה, והתנאים לשימוש בהם, ניתנים לשינוי/הפסקה לפי החלטת הקרן ללא כל צורך בהודעה מראש על כך. ייתכן שבאתר נפלו שיבושי הגהה, ניסוח, טעויות סופר וכיוצא בזה, אין לקרן כל אחריות לנזק שיגרם למשתמש בעקבות שיבושים אלו. לקרן או למי מטעמה לא תהיה כל אחריות לכל נזק ישיר ו/או עקיף מכל מין וסוג שהוא כלפי המשתמש ו/או כל צד שלישי, הנובע מהסתמכות המשתמש על מידע המצוי באתר. ידוע למשתמש כי הוא רשאי למלא את פרטיו באתר, פרטים אלו יכללו בין היתר פרטי התקשרות ובהם מס’ הטלפון של המשתמש וכתובת האי מייל שלו. על המשתמש למסור פרטים נכונים בלבד. הקרן תהא רשאית לשמור כל מידע שנאסף כאמור, ולהשתמש בו לשם פניה למשתמש ובכלל זה; אספקת שירותים, גביית כספים, מיצוי זכויות החברה על פי דין ו/או כל הסכם עמה ופניה בהצעות שיווקיות בכל דרך תקשורת, וזאת ככל ולא יודיע המשתמש לקרן מפורשות, באמצעות כתובת הדוא”ל המפורטת כי אין מעוניין בהצעות אלו.