עוברים לנעילה חכמה ונוחה עם המנעול החדש של רב-בריח

שדרגו את הדלת שלכם עם המנעול החכם +LockApp2 מבית רב-בריח, והסירו דאגה מליבכם. עם נעילה ופתיחה נוחה ובטוחה, באמצעות קודן, טביעת אצבע ואפליקציה, אתם יכולים להיות בטוחים שאף אחד מבני המשפחה לא יישאר מחוץ לדלת.
24,098 צפיות

תיפרדו יפה מהמפתחות שלכם ותגידו שלום למנעול החכם החדש שלכם  +LockApp2 מבית רב-בריח, מאפשר לכם לנעול (ולפתוח) את דלת הכניסה לביתכם באמצעות קודן, טביעת אצבע ואפילו אפליקציה, איתה תוכלו לפתוח את הדלת אפילו מחו״ל.

בדיוק כמו בבתי מלון, בבנייני משרדים, בבתי עסק ובמכוניות החדשות, גם דלת הכניסה לבית שלכם הופכת לדיגיטלית, ואתם אפילו לא צריכים להחליף אותה. המנעול החכם +LockApp2 מותקן על כל דלת, כולל דלתות ישנות, עם עיצוב אלגנטי שלה, בלי קידוחים וכבלים מיותרים.

תתקדמו לנעילה חכמה, נוחה ובטוחה של +LockApp2

ענו על השאלה והתחילו את השאלון לבדיקת התאמה

מה הסיבה העיקרית שלך להתקנת מנעול חכם?

קל נוח ובטוח

למה אתם צריכים את +LockApp2? קודם כל כי זה נוח וקל יותר לפתוח ולנעול את הדלת. חוסך לכם את הנוכחות של המפתח בכיס או בתיק, אתם יכולים לצאת לריצת הבוקר או לחדר הכושר מבלי לדאוג איפה לשים את המפתח, ואתם כבר לא צריכים לשכפל מפתחות לכל בני המשפחה, הילדים, הסבים והסבתות, המנקה, הדוגווקר… הבנתם את הרעיון.

והטירדה הכי גדולה: איבוד מפתחות. בעיקר על ידי הילדים שלכם, אבל לא רק. בנוסף, החלפת צילינדר בעקבות איבוד מפתח עולה מאות שקלים. כמה פעמים נאלצתם לשכפל מפתח שאבד? תנסו לחשב כמה כסף סך הכל הוצאתם על כל שכפולי מפתחות לאורך חייכם. הסיפור הזה נגמר, מעכשיו כל בני הבית (וכל אחד אחר שתרצו) יכולים להיכנס הביתה באמצעות קוד מספרים, או באמצעות טביעת האצבע שלהם. פשוט וקל.

שליטה מוחלטת בדלת בדרך הנוחה לכם: קוד, טביעת אצבע ואפליקציה

התפעול של +LockApp2 קל ופשוט, בדיוק כמו ההתקנה שלו, ומאפשר לכם לבחור בדרך הנוחה לכם לנעול ולפתוח את הדלת, מתוך מגוון אפשרויות:

  • טביעת אצבע (זיהוי ביומטרי) (טביעת אצבע)​
  • קוד בן 5 ספרות (100,000 קומבינציות לאבטחה מקסימלית)​
  • אפליקציה ייעודית לסמארטפון - המאפשרת פתיחה ונעילה של הדלת מכל מקום​
  • מפתח לשומרי שבת​

+LockApp2 משפר את איכות החיים שלכם במתן פיתרון יעיל וחכם! שילוב מנצח של טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב חדשני, שהופך את דלת הכניסה שלכם לבטוחה יותר. ולא פחות חשוב – מוצר כחול-לבן – רב-בריח היא יצרנית דלתות הביטחון המובילה בישראל ומהמובילות בעולם כבר מעל 50 שנה. החברה הישראלית מציעה דלתות חוץ ופנים, וכן פתרונות מיגון ונעילה בטכנולוגיה מתקדמת.

משאירים את המפתחות מאחור!

  מנעול חכם +LockApp2 ומשלוח 

החל מ 1,790 ש"ח

* התקנה ב-400 ש"ח

בהשארת פרטיך הינך מאשר מידע שיווקי בנוגע לנושא ובהתאם לתקנון האתר, לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות

שלא תפספסו