מה הקשר בין יין אדום, סטארטאפ ישראלי ואבקת ענבים?

528 צפיות

כל הטוב שבבקבוק יין מבלי לשתות אותו: שני מדענים ישראלים פיתחו אבקת ענבים שמשפרת את הבריאות ואת תפקוד הלב, ומוציאה את האלכוהול והסוכר מחוץ לתמונה. איך זה קורה, למה דווקא יין אדום ואיפה משיגים את הקסם הזה? בואו להכיר את VINIA!

תתארו לכם חיים מושלמים. חיים בהם תקבלו את כל הטוב, בלי טיפה של רע. חיים בהם תוכלו לטעום את טעמה המתוק של עוגת שוקולד עשירה מבלי לשגר לגופכם חבילה של קלוריות וסוכר. חיים בהם תקבלו את ההרגשה של סיגריה בלי לפגוע בריאות, או תזכו בזריקת ערנות מקפה חזק בלי טיפה של קפאין. חיים בהם תספגו את ההשפעות המדהימות של היין האדום, מבלי לקבל על הדרך מנה של סוכר ואלכוהול.

אז נכון, החיים אמנם לא מושלמים, שוקולד ימשיך להשמין וסיגריה תמשיך לפגוע בבריאות, אבל אולי תשמחו לשמוע שעם האחרון אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם – הכירו את VINIA, הסטארטאפ הישראלי שמשגע את העולם ויעזור לכם לקבל את כל הטוב שבבקבוק יין, מבלי הצורך לשתות אותו!

יין אדום = לב בריא

זה כבר ידוע מזמן שיין אדום עושה פלאים לגוף שלנו. היין האדום תורם לתפקוד הלב, מסייע במניעת מחלות, לחץ דם, עירנות ותפקוד מיני, וכל הטוב הזה בזכות חומר בשם פוליפונלים שמצוי בקליפות ענבים. אל דאגה, אתם לא צריכים לדעת להגות את זה, אלא רק להבין שהחומר הזה הוא נוגד חימצון בעל תכונות התורמות להפחתת קרישי דם, הרפיה של תאי השריר, שיפור זרימת הדם ועוד פעולות נוספות שעושות פלאים לגוף שלנו. למעשה, מחקרים בדקו ומצאו שאם תשתו יין אדום בכל יום הגוף שלכם ירקוד, ולא רק בגלל האלכוהול!

הבעיה? כמו כל דבר טוב, גם פה יש קאץ'. לא צריך לספר לכם על החסרונות בשתייה מרובה של אלכוהול ובכמות מרובה של סוכר, שני הדברים שתוכלו למצוא שוחים ביין האדום יחד עם הפוליפונלים. הפיתרון? VINIA.

כל היתרונות של יין אדום – מבלי לשתות אותו

VINIA היא פיתוח של שני מדענים ישראלים – הדוקטורנט זקי רכיב וד"ר יוכי חגי – שחיפשו את הדרך להנות מסגולות היין מבלי לצרוך אותו. הם הבינו את הפוטנציאל העצום הגלום ביין האדום לצד חסרונותיו, וערכו מחקרים מקיפים במשך שנים עד שהצליחו לפתח זן מיוחד של ענבים, היחיד בעולם, שעשיר בפוליפנולים. וכך נולדה VINIA.

VINIA זוהי אבקה שאוצרת בתוכה את כל הסגולות המדהימות שנמצאות בבקבוק שלם של יין אדום. האבקה מכילה את כל אותם חומרים פעילים המשפיעים על הלב וכלי הדם, ומשאירה בחוץ את האלכוהול והסוכר. האבקה מיוצרת בתנאים מבוקרים, במים הידרופונים וללא ריסוס או הנדסה גנטית, וצרכנים שהשתמשו ב VINIA מעידים כי תוך מספר החודשים של שימוש יומיומי באבקת הפלאים הזו, תפקוד העורקים נמצא תקין, רמת הסוכר בדם ירדה וסיבולת לב הריאה השתפרה!

אז איך משתמשים ב-VINIA?

הכיף הגדול הוא הפשטות שבשימוש באבקה. ערכה של VINIA מכילה כ-30 יחידות אבקה, ויש לצרוך יחידה אחת בכל יום. את האבקה אתם יכולים לצרוך כפי שהיא או לערבב עם מים, אבל המלצה שלנו – תשלבו אותה עם איזה שייק מזין או ארוחת בוקר בריאה. את ההערכות ניתן להזמין ישירות מהאתר הרשמי של VINIA, והן יגיעו עד לדלתכם! יש פשוט מזה?

שלבו מנה יומית של VINIA בחייכם, ותתחילו להרגיש בהבדל 

לשיפור אורח החיים, הקליקו