לוגו בית ברל@0.75x-8

עולם חדש מצריך מורים חדשים

לימודי חינוך והוראה במכללה האקדמית בית ברל

הקורונה שינתה את פני החינוך, שצריך להתאים את עצמו למציאות החדשה. הלימודים הפרונטליים הפכו בחלקם למקוונים, מסכי המחשב החליפו את הכיתות והקשר הבין אישי בחיבור מרחוק.

להיות מורה ואיש חינוך בימינו זה ממש לא מה שהיה פעם. בעידן הסמארטפון והרשתות החברתיות, המורים החדשים נדרשים למיומנויות שונות ומגוונות על מנת לייצר למידה פעילה ולגדל דור של תלמידים חושבים ויצירתיים.

לימודי חינוך והוראה במכללה האקדמית בית ברל מעניקים לסטודנטים שפע של הזדמנויות, כגון:

בואו להיות המורים החדשים בבית ברל

שכר לימוד אוניברסיטאי

דמי רישום מוזלים

100 ₪ במקום 300 ₪ למקדימים להירשם

היכרות עם סטודנטים ומרצים מכל העולם

שיטות הוראה חדשניות ומגוונות

מעוניינים במידע נוסף? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למתעניינים בתואר ראשון בחינוך והוראה - שיחת זום אישית עם ראש המסלול

מי הם המורים החדשים?

מסלולים לבחירה

תואר ראשון בחינוך

תואר שני בחינוך

הכשרת אקדמאים להוראה*

M.Teach תואר שני ותעודת הוראה

התמחויות לבחירה

מקרא ותרבות ישראל / היסטוריה / מדעי החברה ואזרחות / ספרות עברית וכללית / לשון עברית / שפה וספרות ערבית / שפה וספרות אנגלית / מתמטיקה / מדעי המחשב / גיאוגרפיה וארץ ישראל / מדעי הטבע / מדעי הסביבה וחקלאות / אמנות עיונית

*תנאי הקבלה להכשרת אקדמאים להוראה:

  • ציון ממוצע של 75 ומעלה בתואר הראשון במדעי הרוח והחברה
  • ציון 70 ומעלה בתואר הראשון במדעים מדויקים, מדעי הטבע ומדעי החיים

בוגרים וסטודנטים שלנו

מאיה לביאן

סטודנטית בתכנית M.Teach תואר שני ותעודת הוראה, שנה ב'

"יש לי תואר ראשון בביוכימיה ומדעי המזון מהפקולטה לחקלאות של העברית, עבדתי כטכנולוגית מזון. התנדבתי במשך שנתיים כתומכת הוראת מתמטיקה בנווה הדסה. ״רציתי לעשות הסבה מקצועית לתחום ההוראה. הגעתי לבית ברל בגלל נוחות ונשארתי בגלל האנשים. פגשתי מרצים מעולים וראש חוג שאין כמוה."

שירי דקל

סטודנטית לתואר ראשון בחינוך במסלול לגיל הרך, שנה א'

"בחרתי במסלול לגיל הרך כי אני אוהבת ילדים והם מעניינים אותי ורציתי ללמוד עליהם יותר. ״הייתי ביום הפתוח בפברואר ומאוד התרשמתי מכולם, מהאווירה והמכללה עצמה. כולם היו ממש חמודים ומזמינים ואהבתי מדי בשביל לוותר. אני אוהבת שזה כמו קיבוץ והכל רגוע ונחמד."

נעם אביטל

סטודנט לתואר ראשון במסלול ללימודי חינוך בלתי פורמלי, שנה ג'

מייסד עמותת "אנשים טובים למען חיילים בודדים" "החינוך הבלתי פורמלי הוא אבן היסוד בחינוך האלטרנטיבי המתבקש בדור 2020 החדש. אופציית בית ברל נבחרה ברוב קולות לאחר שהתייעצתי עם אנשי מקצוע בתחום החינוך הבלתי פורמלי."

אוסנת כהן

בוגרת תואר ראשון בחינוך במסלול היסודי, בוגרת תואר שני בלקויות למידה + פרקטיקום באבחון דידקטי, וסטודנטית לתואר שני בייעוץ חינוכי, שנה א'.

"הבחירה שלי במכללה האקדמית בית ברל היא ללא ספק כל בעלי התפקידים אותם זכיתי להכיר במהלך הלימודים שלי במכללה, מרצים נהדרים, מזכירות שמסייעות בכל פניה, יחס חם, כולם קשובים, מקצועיים והקשר שנוצר הוא קשר משמעותי שהוביל אותי לבחור בבית ברל שוב כאפשרות הטובה ביותר ללימודים. אנשי החינוך המלמדים במכללה האקדמית בית ברל, הם מהמובילים בתחום. כמובן שהיחס האישי הוא חלק בלתי נפרד מהלמידה במכללה וניתן מענה מקצועי ומהיר לכל פניה, בקשה ושאלה."

מעוניינים במידע נוסף? מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

למתעניינים בתואר ראשון בחינוך והוראה - שיחת זום אישית עם ראש המסלול